انجمن

لطفا برای انتشار وردپرس فارسی 3.6 همه اینجا را امضا کنند  (۵ نوشته)

• ali0000007

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۵

باسلام خدمت آقای گناهکار و دیگر عزیزان . همانطور که مطلع هستید وردپرس 3.6 مدتی است منتشر شده اما هنوز خبری از تیم وردپرس فارسی نسبت به فارسی سازی آن اعلام نشده ، لذا ما وردپرسی ها از شما دوستان عزیز خواهشمندیم ما را از درصد پیشرفت فارسی سازی مطلع نمایید و یا حداقل ما را از تعطیلی این سایت مطلع نمایید تا دوستان تکلیف خود را بدانند . در هر صورت منتظر اخبار شما در مورد وردپرس فارسی 3.6 هستیم لطفا هرچه زود تر ما را از روند کار مطلع نمایید . باتشکر (ورد پرس فارسی ها) لطفا همه عزیزان یا تشکر را بزنید و یا در ادامه تاپیکی بزنید تا انشاالله هر چه زود تر ما را مطلع کنند

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    تناسب اندام
  • alireza1700

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۴

به قول جمشید مشکات(فیلم ویلای من) انجمن وردپرس فارسی هو تو تو سابیده شده به الک.خخخخخخخ
    برادر من انجمن وردپرس فارسی دیگه فکر نکنم بخواهد کاری کند.آقای گناهکار واقعا می توانستند این سایت را دوباره از نو پایه ریزی کنند و کارشون را از صفر شروع کنند ولی حیف.
    انجمن وردپرس پارسی

نه فارسی
    نسخه 3.6 را ارائه داده است.
    ولی من هنوز منتظر آقای گناهکار هستم.

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۲۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۵:۰۵

alireza1700 گفت:
    برادر من انجمن وردپرس فارسی دیگه فکر نکنم بخواهد کاری کند.آقای گناهکار واقعا می توانستند این سایت را دوباره از نو پایه ریزی کنند و کارشون را از صفر شروع کنند ولی حیف.
    نسخه 3.6 را ارائه داده است.
    ولی من هنوز منتظر آقای گناهکار هستم.

توجه داشته باشید که گناهکار نیز به تنهایی باموارد بسیاری روبرو است. این انجمن تعطیل نخواهد شد و به زودی ورژن فارسی 3.6 را نیز ارایه داده خواهد داد.

• محمد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۲۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۹

من حمایت میکنم از این جا و حمایت خواهم کرد!! :)
    حتی شده خودم -که الان دارم بعد از مدت ها آشنایی با وردپرس، code.wordpress.org رو به صورت اصولی و مو به مو میخونم!- عضو تیم وردپرس بشم، حتی...!!
    اینجا پابرجا می ماند...

Araz
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۲۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۴

وردپرس فارسی ۳٫۶ نگارش استاد «عثمان محمدپرست» منتشر شد http://wp-persian.com/1392/05/25/wp-persian-36-ostad-osman-mohammadparast/

محمد - veteran

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.