انجمن

انتقال محتوی وبلاگم در بلاگ اسکای  (۱۲ نوشته)

• bizbloger

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۶ مهر ۱۳۸۶ - ۱۳:۲۸

آیا این اماکن وجود دارد که بتوانم محتوی وبلاگم در بلاگ اسکای را به ورد‍رس منتقل کنم؟

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۶ مهر ۱۳۸۶ - ۱۵:۵۲

می تونید از طریق خوراک (RSS) تون مطالب رو وارد کنید...

• مانی

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۶۹۶
    ۷ مهر ۱۳۸۶ - ۰۲:۳۰

Mizsia گفت:
    می تونید از طریق خوراک (RSS) تون مطالب رو وارد کنید...

محمد اینجا توضیحاتی رو برای blogfa داده که عینا شما می تونید ازش استفاده کنید.

فقط توضیح اینکه چون مطالبتون از روی وبلاگتون حذف می شه، حتما قبلش همه جوانب کار، درست بودن encoding ها و کاراکترها و خلاصه همه چیز رو بسنجید.

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۷ مهر ۱۳۸۶ - ۰۹:۵۹

البته برای فید ها می شه از گوگل ریدر هم استفاده کرد با یکسری شرایط خاص . اما اگه اون شرایط برقرار باشه خیلی کار سریعتر می ره جلو . بزودی بعد از یکسری آزمایش آموزشش رو می نویسم ...

• bizbloger

آفلاین
    عضو
    ۷ مهر ۱۳۸۶ - ۱۹:۰۱

مطلب محمد رو خوندم! یه کم ترسناک به نظر میرسه! مساله اینه که من میخوام به ورد ‍رس دات کام مطالبمو منتقل کنم؟

• bizbloger

آفلاین
    عضو
    ۷ مهر ۱۳۸۶ - ۱۹:۰۴

یه بار وقتی با دمین شخصی خودم با مووبل تای‍پ وبلاگ داشتم بچه هاي پرشين تولز كلشو برام منتقل كردن! ازشون نپرسيدم چجوري؟

• مانی

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۶۹۶
    ۸ مهر ۱۳۸۶ - ۰۰:۲۲

bizbloger گفت:
    یه بار وقتی با دمین شخصی خودم با مووبل تای‍پ وبلاگ داشتم بچه هاي پرشين تولز كلشو برام منتقل كردن! ازشون نپرسيدم چجوري؟

موویبل تایپ خودش یه فایل خروجی می ده که با استفاده از اون به راحتی می شه محتوای وبلاگ رو منتقل کرد. ولی وقتی چنین امکانی برای بلاگفا یا بلاگ اسکای وجود نداره، تنها راه همون استفاده از خروجی RSS است.

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۸ مهر ۱۳۸۶ - ۰۱:۰۱

موویبل تایپ خودش یه فایل خروجی می ده که با استفاده از اون به راحتی می شه محتوای وبلاگ رو منتقل کرد. ولی وقتی چنین امکانی برای بلاگفا یا بلاگ اسکای وجود نداره، تنها راه همون استفاده از خروجی RSS است.

البته راه‌های دیگه‌ای هم هست، دارم یه کارایی می‌کنم اما قولشو واسه آینده‌ی نزدیک نمی‌دم!

• Sasy360

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰
    ۸ مهر ۱۳۸۶ - ۱۲:۴۴

من با خوراک RSS مطالبم رو از میهن بلاگ و بلاگفا منتقل کردم، ولی فقط 10 تا پست رو منتقل میکنه؛ راهی نداره که بیشتر منتقل کنه؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۸ مهر ۱۳۸۶ - ۱۳:۴۳

Sasy360 گفت:
    من با خوراک RSS مطالبم رو از میهن بلاگ و بلاگفا منتقل کردم، ولی فقط 10 تا پست رو منتقل میکنه؛ راهی نداره که بیشتر منتقل کنه؟

کلا بلاگفا تنها فید ۱۰ مطلب آخر رو می ده ولی می شه با استفاده از واسطه گوگل ریدر این مقدار رو بیشتر کرد که اون هم ظاهرا شرایط خاص داره ...

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۱ مهر ۱۳۸۶ - ۲۱:۱۴

به‌زودی سیستمی برای انتقال راحت مطالب از پرشین‌بلاگ/بلاگفا/بلاگ‌اسکای/میهن‌بلاگ در اختیار کاربران قرار می‌گیره

• alireza174

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۱
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۱۱ تیر ۱۳۸۷ - ۰۱:۲۹

گناهکار جان ، این رو نه ماه پیش فرمودید ، میشه تعریفتون رو از " به زودی " برای من هم بیان کنید ؟ عمر نوح نداریم که !

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.