انجمن

غیر فعال کردن دیدگاههای سایت...چرا؟  (۵ نوشته)

• anis

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۰
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۸ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۱

سلام دوستان
    من دوست داشتم مطلبی رو که ارسال میکنم بتونم به راحتی دیدگاهش رو فعال یا غیر فعال کنم...
    چون دوست ندارم برا بیشتر پستها این گزینه باشه
    اما دوستان در انجمنهای مختلف گفتن باید تیک فعال بودن یاغیر...دیدگاه رو برنم ولی من چنین تیکی در هیچ گزینه ای هنگام نوشتن مطلب ندیدم
    در تنظیمات عمومی گفتگوها گزینه ایبود که با تایید مدیر نمایش داده شود اونم زدم بازم نشد....

حالا افزونه ای گذاشتم که کل دیدگاههامو غیر فعال کرد ولی در قالب
    چنین کلمه ای رو جای نظرات نشون میده(دیدگاه ها خاموش)
    حالا کلافه تر از قبلم که چطوری این کلمه رو پاک کنم که تو صفحه اصلی نمایش داده نشه

ممنون میشم که در حد زیر سوم دبستان توضیح بدین.........................

• mahdimbs24

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۱
    ۸ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۰

anis گفت:
    سلام دوستان
    من دوست داشتم مطلبی رو که ارسال میکنم بتونم به راحتی دیدگاهش رو فعال یا غیر فعال کنم...
    چون دوست ندارم برا بیشتر پستها این گزینه باشه
    اما دوستان در انجمنهای مختلف گفتن باید تیک فعال بودن یاغیر...دیدگاه رو برنم ولی من چنین تیکی در هیچ گزینه ای هنگام نوشتن مطلب ندیدم
    در تنظیمات عمومی گفتگوها گزینه ایبود که با تایید مدیر نمایش داده شود اونم زدم بازم نشد....

حالا افزونه ای گذاشتم که کل دیدگاههامو غیر فعال کرد ولی در قالب
    چنین کلمه ای رو جای نظرات نشون میده(دیدگاه ها خاموش)
    حالا کلافه تر از قبلم که چطوری این کلمه رو پاک کنم که تو صفحه اصلی نمایش داده نشه

ممنون میشم که در حد زیر سوم دبستان توضیح بدین.........................

1 - بعد از ارسال مطلب تویه قسمت نمایش همه نوشته ها با رفتن بر روی اون نوشته و کلیک بر روی ویرایش سریع و برداشتن تیک پذیرفتن دیدگاه و کلیک بر روی ذخیره کار تمومه و دیگه امکان گذاشتن دیدگاه تویه اون مطلب وجود نخواهد داشت ...

در مورد اینکه مینویسه دیدگاه خاموش است ربطی به وردپرس نداره و مروبط به پوسته شماست و از قسمت ویرایشگر و فایل comments.php میتونید اون رو درست کنید ...

موفق باشید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    anis
  • anis

آفلاین
    عضو
    ۸ مهر ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۸

آقای mahdimbs24 ازتون ممنونم
    پیداش کردم
    نظرات اونجوری غیر فال میشه با وجود اینکه تو پوسته نمایش دادم میشه نظر بزارین...........

شما که به زحمت افتادین تا حالا
    میشه بفرمایید امکان داره کاری کرد که نظرات باشن اما با تایید خودم نظرات نمایش داده بشن....

اینجوری دیگه نیاز نیست دنبال فرم تماس با ما هم بگردم و کاربران به راحتی بهام ارتباط برقرار میکنن........

چیزی که اذیتم میکنه همین آزاد بودنشونه.........چون بعضیا چرند مینویسن منم اصلا جنبه ندارم...................

انگار جز خودتون تو این انجمن کسی نیست که جواب بده پس پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

• mahdimbs24

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۱
    ۹ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۶

anis گفت:
    آقای mahdimbs24 ازتون ممنونم
    پیداش کردم
    نظرات اونجوری غیر فال میشه با وجود اینکه تو پوسته نمایش دادم میشه نظر بزارین...........

شما که به زحمت افتادین تا حالا
    میشه بفرمایید امکان داره کاری کرد که نظرات باشن اما با تایید خودم نظرات نمایش داده بشن....

اینجوری دیگه نیاز نیست دنبال فرم تماس با ما هم بگردم و کاربران به راحتی بهام ارتباط برقرار میکنن........

چیزی که اذیتم میکنه همین آزاد بودنشونه.........چون بعضیا چرند مینویسن منم اصلا جنبه ندارم...................

انگار جز خودتون تو این انجمن کسی نیست که جواب بده پس پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

برید به قسمت تنظیمات برید به قسمت گفتگو ها

اونجا تیک این گزینه رو بزنید :
    مدیر باید همواره دیدگاه‌ها را بپذیرد

و تیک این گزینه رو بردارید :
    نویسنده باید یک دیدگاه پذیرفته شده داشته باشد

نهایتا ذخیره تنظیمات

ـــــــــــــــــــــــــــــــ

دوستان دیگه هم هستند که زحمت میکشند وقت میزارند ولی اونا شاید مثل من زیاد فرصت ندارند برای اومدن به انجمن ...

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    anis
  • anis

آفلاین
    عضو
    ۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۸

آقای mahdimbs24 ممنون از راهنمایی تون ....................
    حالا درست شد....

درباره‌ی این موضوع