انجمن

عجیب ترین مشکل وردپرس بعد از به روز رسانی  (۲ نوشته)

• sami20134u

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۰

با سلام
    3سال است با وردپرس کار میکنم مشکلی به این عجیبی ندیدم
    وردپرسمو به صورت دستی به روز کردم اما به جز صفحه اصلی همه صفحات دیگر ارور می ده میگه مشکل در پایگاه داده دارید تمامی اطلاعات صحیح هستند
    اینم ارورش
    Warning: mysql_pconnect() [function.mysql-pconnect]: Can't connect to MySQL server on 'server7.main-hosting.com' (4) in /home/redir/public_html/error404.php on line 32

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /home/redir/public_html/error404.php on line 33

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: A link to the server could not be established in /home/redir/public_html/error404.php on line 33
    هیچ گونه تغییری روی هیچ فایلی انجام نشده و تمامی اطلاعات config هم کاملا صحیح است
    در ضمن با مدیریت هاست تماس گرفتم گفت سرور و هاست هیچ مشکلی نداره
    من هم میدانم مشکل از وردپرس است چون بلافاصله بعد از به روز رسانی این مشکل پیش آمد
    از اساتید محترم انتظار دارم پاسخی دهند که مشکل حل گردد
    راستی امروز هاستمو دستکاری میکردم فایل .htacces اشتباهی حذف کردم کسی داره بزاره لطفا

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ۰۰:۳۷

مشکل فوق مربوط به ارتباط با دیتابیس است و نه وردپرس.

htaccess
    1- ازطریق نوت پد، فایلی بانام htaccess.txt ایجاد کنید و کد زیر را در آن قرار دهید.
    2- آنرا برروی هاست آپلود کنید.
    3- آنرا تغییر نام دهید (برروی هاست) و پسوند "txt" آنرا حذف و نام آنرا به "htaccess." تفییر دهید.

کد پیشفرض وردپرس:

# BEGIN WordPress

<IfModule mod_rewrite.c>
    RewriteEngine On
    RewriteBase /
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteRule . /index.php [L]
    </IfModule>

# END WordPress

درباره‌ی این موضوع