انجمن

بکار بردن یک تگ خاص  (۱۲ نوشته)

• toofaan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲۲ فروردین ۱۳۸۸ - ۰۵:۲۰

با سلام.
    با استفاده از پلاگین FD Word Statistics Plugin و بکار بردن تگ <?php echo wordstats_words(get_the_content()) ?> در صفحه نمایش مطالب تعداد کلمات هر مطلب نشان داده می شود حال سوال من این است:
    چطور این تگ:
    <?php echo wordstats_words(get_the_content()) ?> رو در صفحه نمایش مطالب بکار ببرم که اگر تعداد کلمات کمتر از 200 کلمه بود بنویسد کمتر از 200 کلمه و اگر بیشتر بود چیزی ننویسد؟
    با سپاس و خسته نباشید.

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۲۲ فروردین ۱۳۸۸ - ۰۶:۳۳

من با افزونه کار نکردم ولی اینو امتحان کنین:

<?php
    if(wordstats_words(get_the_content()) < 200) echo "kamtar az 200 kalame";
    ?>
  • toofaan

آفلاین
    عضو
    ۲۲ فروردین ۱۳۸۸ - ۱۲:۵۲

با سپاس آقای گناهکار.
    کدی که شما دادید کار می کنه فقط دو سوال:
    1- اگر kamtar az 200 kalame را در سایت جستجو کنم هیچ پستی نشان داده نمی شه در حالی برای تعدادی از پست ها بنمایش در می آید علت چیه؟
    2-راهی نداره که برای پست های کمتر از 200 کلمه عبارت kamtar az 200 kalame بصورت یک برچسپ به پست ها اقزوده بشه؟

• toofaan

آفلاین
    عضو
    ۲۲ فروردین ۱۳۸۸ - ۱۸:۰۹

آقای گناهکار به دادم برس که کارم خیلی گیره.

• امین / iishtar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴۲
    ۲۲ فروردین ۱۳۸۸ - ۱۹:۵۹

اسپم (جفگ خودمون) نفرستید لطفا وگرنه مجبوریم دسترسی شمارو به انجمن محدود کنیم :D :P ;-)
    اما اگه میخواید که اون حالت براتون پیش بیاد یعنی اینکه اون کمتر از 200 توی جست و جو در نظر گرفته بشه باید اونو توی دیتابیس ثبت کنین که متاسفانه من کدشو نمیتونم واستون بنویسم چون بلد نیستم اما مطمئنا میشه همچین کاری کرد

دلیل کار نکردن این کد فعلی اینه که وردپرس میره توی دیتابیس و مثلا دنبال "کمتر از 200 کلمه" میگرده اما وجود نداره
    در حالی که این چند کلمه توسط پوسته چاپ میشه و وردپرس نمیتونه توی خروجی وبلاگ که نمایش داده میشه جست و جو کنه

جواب سوال دومتون هم فکر کنم نیاز به تغییر یک سری از کدهای هسته وردپرس باشه که بعید میدونم کسی براتون انجام بده چون یه کار غیر مجازه و استاندارد نیست

موفق باشین

• toofaan

آفلاین
    عضو
    ۲۲ فروردین ۱۳۸۸ - ۲۱:۴۷

آقای گناهکار من مطمئنم که شما توان این رو دارید که جوابم رو بدید چون تو این انجمن شما از همه سر ترید.
    چوطور می توان نتیجه دستور `<?php
    ?>`
    رو تو دیتابیس ذخیره کرد بطوری که با سرچ بتوان پست های کمتر از 200 کلمه رو یافت؟
    با سپاس فراوان.

• toofaan

آفلاین
    عضو
    ۲۳ فروردین ۱۳۸۸ - ۱۶:۰۵

آقای گناهکار من مطمئنم که شما توان این رو دارید که جوابم رو بدید چون تو این انجمن شما از همه سر ترید.
    چوطور می توان نتیجه دستور `<?php
    ?>`
    رو تو دیتابیس ذخیره کرد بطوری که با سرچ بتوان پست های کمتر از 200 کلمه رو یافت؟
    با سپاس فراوان.

• امین / iishtar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴۲
    ۲۳ فروردین ۱۳۸۸ - ۱۶:۲۳

سلام دوست من
    شما میتونین همین الان اکانتتونو مسدود شده در نظر بگیرین چون دو بار توی یه موضوع اسپم فرستادید در حالی که به شما اخطار داده شده بود :D

نیاز به تغییر یک سری از کدهای هسته وردپرس باشه که بعید میدونم کسی براتون انجام بده چون یه کار غیر مجازه و استاندارد نیست

من که گفتم بعید میدونم کسی براتون این کارو انجام بده پس چرا جفنگ میفرستید و نظم انجمن رو بهم هم میزنید

به جای این میتونین برین توی انجمن اصلی وردپرس و درخواست بدین که واستون یه پلاگین درست کنن که این کارو انجام بده

در ضمن خوشحال میشم که کاربرد این کدی که میخواین رو بنویسین
    منظورم اینکه که کجا و چرا میخواین از این کد استفاده کنید؟

• toofaan

آفلاین
    عضو
    ۲۳ فروردین ۱۳۸۸ - ۱۷:۱۳

با سلام و عذرخواهی خدمت سما سرور گرامی.
    کاربرد این تگ اینه که خروجی افزونه FD Word Statistics Plugin رو در صفحه پست نشون میده و همان طور که شما فرمودید چون نتیجه این تگ تو دیتابیس ذخیره نمی شه پس من نمی تونم مطالبی که کمتر از 200 کلمه دارند رو تو سایتم پیدا کنم.
    یک نکته هم در مورد سایتم بگم که سایت من یک آرتیکل دایرکتوری هست که روزانه بین 500 تا 1000 پست از طرف کاربرانش داره ولی چون مطالب بسیاری از این پست ها خیلی کم و در حد 30-40 کلمه است و من نمی تونم تمامی این مطالب رو خودم بیام ببینم و اقدام به حذف یا ریجکتشون بگیرم از شما تقاضا کردم که یاریم کنید.
    از اینکه جفنگ فرستادم عذر می خوام.
    ولی انجمن اصلی وردپرس که اصلا جواب آدم رو نمیدن لا اقل شما اینجا یه راهنمایی می کنید . ولی برای حل مشکلم نمی دونم چکار کنم و خیلی کلافه ام .

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۲۳ فروردین ۱۳۸۸ - ۱۹:۳۵

اخطار: کاربر عزیز درصورتی که دوباره اقدام به فرستادن جفنگ (در هر کجای انجمن) کنین٬ حساب کاربری‌تون بسته می‌شه.

اما در مورد مشکل‌تون٬ اگه بخواین وردپرس کلمات رو بشماره و توی پایگاه‌داده ذخیره کنه باید خودتون یه افزونه بنویسین یا بگردین دنبال افزونه‌ای که این کار رو بکنه (من چیزی سراغ ندارم و وقت نوشتن‌ش رو هم ندارم). ولی اگه بخواین واسه‌ی خودتون نوشته‌های زیر ۲۰۰ کلمه رو لیست کنین٬ می‌تونین از این دستور شرطی توی حلقه‌تون استفاده کنین تا نوشته‌های بالای ۲۰۰ نوشته اصلن نشون داده نشن و کار ویراستاری‌ه شما راحت‌تر بشه:

<?php
    if(wordstats_words(get_the_content()) < 200) {
    // post template functions
    }
    ?>
  • toofaan

آفلاین
    عضو
    ۲۹ فروردین ۱۳۸۸ - ۱۶:۳۹

با تشکر آقای گناهکار.
    کدی که شما گفتید رو در کجای سایت بکار ببرم؟
    با سپاس.

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۲۹ فروردین ۱۳۸۸ - ۲۲:۲۷

البته توجه کنید که این کد برای فارسی بدرستی عمل نمیکنه.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها