انجمن

یک سوال در مورد ارتقاء نسخه وردپرس به 3.6.1  (۵ نوشته)

• sapa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۳۰ مهر ۱۳۹۲ - ۲۳:۵۵

دوستان من تا حالا وردپرسم رو ارتقاء نداده بود. با استفاده از آموزش هایی که در سایت خوب wp-persian بود تونستم ارتقاء بدم. اما چون میترسیدم از فایل هایی که در پوشه wp-content داشتم اصلاً به این پوشه دست نزدم. بعد از ارتقاء فقط پوسته هاش رو که نیاز به ارتقاء داشت بروز کردم.
    الان مشکلی در نحوه بروز رسانی وردپرس نداشتم یعنی؟ همه چی Ok هست؟
    با تشکر

• miladansari22

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    ۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۰

دوست عزیز شما چرا بصورت اتوماتیک بروز نمیکنی که اتفاقیم برای اطلاعاتتون نیفته نسخه جدید فکر نکن خیلی با قبلی فرق داره همونه فقط ممکنه یکم از لحاظ گرافیک و یا تابعا یا باگای امنیتیو این چیزا برطرف شده باشه تو پیشخوان بروز رسانی بزن بروزرسانی به نسخه فارسی اتوماتیک بروز میکنه موفق و موید باشید

• DemonVictor

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷
    ۱ آبان ۱۳۹۲ - ۲۳:۵۷

sapa گفت:
    دوستان من تا حالا وردپرسم رو ارتقاء نداده بود. با استفاده از آموزش هایی که در سایت خوب wp-persian بود تونستم ارتقاء بدم. اما چون میترسیدم از فایل هایی که در پوشه wp-content داشتم اصلاً به این پوشه دست نزدم. بعد از ارتقاء فقط پوسته هاش رو که نیاز به ارتقاء داشت بروز کردم.
    الان مشکلی در نحوه بروز رسانی وردپرس نداشتم یعنی؟ همه چی Ok هست؟
    با تشکر

دوسته عزیز مراحل ارتقا باید به طور کامل انجام بشه.دوست عزیزمونم جناب آقای میلاد ناصری راست میگن فرقی به اون صورت در ظاهر نداره ولی دلیل اصلیه ارتقا و فلسفه کلیش برطرفه نقص های نسخه قبلی و باگ های امنیتیش هست.شما با توجه به آموزشه دوستمون میتونی از بخش پنل مدیریت روی گزینه به روز رسانی کلیک کنی و اگر بعد از بروز رسانی در جایی خطایی رخ داد میتونی همینجا مطرح کنی تا راهنماییت کنیم مجددا.
    دکمه تشکر همین پایینه.
    موفق باشی.
    ;)

• شاکری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    ۴ آبان ۱۳۹۲ - ۲۱:۲۲

سلام
    ببخشید میخواستم بدونم اگه من وردپرس رو ارتقا بدم اطلاعاتم پاک میشه؟
    ممنون

• DemonVictor

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷
    ۵ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۲

mmjahann گفت:
    سلام
    ببخشید میخواستم بدونم اگه من وردپرس رو ارتقا بدم اطلاعاتم پاک میشه؟
    ممنون

نه عزیزم خیالت راحت طبق روشی که بالال گفته شد عمل کن پاک نمیشه.ولی اگر پاک شد راه حلی برای برگردوندنش هست نگران نباش.برای مثال میتونی از طریق یکتاها برگردونی ولی به اونجا ها نمیکشه.خیالت راحت عزیزم ;)

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.