انجمن

تغییر سایز تصویر شاخص در پلاگین سایتم  (۵ نوشته)

• soroush003

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۴ دی ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۵

با سلام من از یه قالب استفادا میکنم که افزونه ای به نام portfolio روش نصب هست به طور اتوماتیک ولی جز افزونه ها نیست و از این قسمت وقتی پست میذارم تصاویر با سایز 256x305 نمایش داده میشه تمامی راحل های موجود توی اینترنت رو تست کردم قبیل ادیت کد ها و رسانه ولی جواب نداد چون تابع این قسمت فرق میکنه
    توی single-portfolio.php یه خط هست با کد

<?php if($lightbox!=""){ ?>

<figure class="featured-thumbnail"><a class="image-wrap" href="<?php echo $lightbox;?>" rel="prettyPhoto" title="<?php the_title();?>"><?php the_post_thumbnail( 'portfolio-post-thumbnail-large' ); ?></a></figure>

<?php }else{ ?>

<div class="featured-thumbnail"><?php the_post_thumbnail( 'portfolio-post-thumbnail-large' ); ?></div>

<?php } ?>

که در قسمت
    <div class="featured-thumbnail"><?php the_post_thumbnail( 'portfolio-post-thumbnail-large' ); ?></div>
    که در دوجای کد 1 آمده نوشته ای به نام large داریم که وقتی به مقادیر دیگر تغییر میدیم سایز اصلی نشون میده عکسو من میخوام عکس رو بدون برش در یک اندازه ی دلخواه نشون بده چیکار کنم؟ تو انجمن گشتم ولی تابع این قسمت فرق داره و من موندم

• soroush003

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    ۱۴ دی ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۷

عجب انجمن پشتیبانی ای

• erfan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲
    ۱۴ دی ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۱

سلام.در سایت مرجع که این رو نوشته:

In the settings, you can only use three sizes of thumbnails; Small (120 x 90), Large (200 x 150) and Extra Large (240 x 340). Is it possible to get custom image size of 550 x 227?

Free STW Accounts - No, unfortunately not you can only use the standard ShrinkTheWeb thumbnail sizes.
    Paid (Basic and Plus) STW Accounts - Yes you can, if you have that feature selected in your account.

که در واقع نسخه رایگانش امکان بزرگتر کردن نداره.به هرحال من افزونه portfolio میگم ولی شما گفتی برای خود پوسته هست!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    soroush003
  • erfan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲
    ۱۴ دی ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۵

این افزونه رو هم چک کنین شاید بدردخورد:
    Regenerate Thumbnails

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    soroush003