انجمن

خراب شد وضعیت سایت در گوگل  (۴ نوشته)

• barbod

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۰

سلام دوستان ...

اولین باری که سایت حرفه ایم رو ثبت کردم 7 ماه پیش بود ...

میشه گُفت هیچی نمیفهمیدم و سر در نمیاوردم ...

سایت ثبت شد ... ایندکس شد و داشت خوب پیش میرفت تا به علت مشکلاتی پاکش کردم ...

بعد از اون دوباره یه سایت دیگه با همون موضوع ثبت کردم ... کم کم جای اون قبلی رو گرفت و ... بعد بعدی رو هم پاک کردم :|

البته این رو بگم که این سایت هایی که پاک شدن ساب دامین بودن و این ینی الان سایتی من که سایت اصلی باشه با ساب دامین هایی که ثبت شده بودن مشترک حساب میشه ... !!!

خلاصه بعد تصمیم گرفتم تغییر سبک بدم و دوباره ساب دامین دوم هم پاکش کردم ... حالا سایت اصلی رو توی یه اکانت دیگه توی گوگل ثبت کردم ...
    پس شد 2 تا سایت ساب دامین با یه موضوع حذف شدن و حالا سایت سوم با دامنه اصلی رو توی یه اکانت جدید داخل گوگل ثبت کردم ...

در حال حاضر من چک کردم وضعیت سئو سایت الان مناسبه , توی لیست سیاه نیست و خلاصه الان همه چیز آروم به نظر میرسه ...

میخوام بدونم الان گوگل دوباره شروع به ایندکس کردن سایت من میکنه ؟

چه مدتی طول میکشه تا مطالب قبلی که توی گوگل ایندکس شدن از بین برن به صورت کامل و این سایت چهارمی دیگه ثبت بشه ... ؟ اصن مطالب سایت های حذف شده پاک میشن از توی گوگل ؟

طی 6 ماه این رویداد ها انجام شدن ...

خلاصه میخوام بدونم الان وضعیت سایت من که سایت چهارم باشه رو به بهبودی میره یا خیر ...

میدونم گند زدم ولی خوب دیگه... مبتدی بودیم ... !

• مجله اینترنتی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۴
    ۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۷

مشکلی نداره. شما یه سایت جدید زدید و به گوگل معرفی کردید. گوگل هر سابدامین رو یه سایت مجزا حساب میکنه

• barbod

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    ۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۹

مشکل اینجاس که مطالب ایندکس نمیشن دیگه ...

الان سایت جدید 30 تا از مطالب ایندکس شده بعد انگار گیر زده ..

البته یه نیم ساعت پیش شده 29 تا در صورتی که 219 تا مطلب Submit شدن ... !

• serversetup

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    ۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۵

سلام
    من دقیقا متوجه منظورتون نشدم
    شما می توانید برای رفع این مشکل از کد redirect و همچنین تغییر آدرس در گوگل وبمستر هم می تونه کمکتون کنه
    و نکته آخر در صورتی که همچنان با مشکل مواجه هستید می توانید به تاپیک زیر مراجعه کنید :
    http://forum.wp-persian.com/topic/40205
    باتشکر

درباره‌ی این موضوع