انجمن

error دیتابیس  (۱۰ نوشته)

• asemon

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۱۱:۳۱

سلام
    من یه سایت با وردپرس طراحی کردم که وقتی روی هاست می زارمش و تنظیمات فایل config را انجام می دم سایت درست کار می کنه و وقتی آدرس اونو توی فایرفاکس می زنم درسته اما حدود یک ساعت که می گذره وقتی آدرس اونو می زنم ارروره دیتابیس میده
    Error establishing a database connection
    و وقتی که وارد phpmyadmin اون می شم دیگه نمی تونم جدولها را بیارم و پسورد را نمی شناسه و وقتیکه پسورد بانک اطلاعاتی را تغییر می دم هم سایت درست می شه و هم جدول هارا توی phpmyadmin می تونم ببینم.
    من این سایت را هم روی هاست رایگان گذاشتم و هم روی هاست plesk و روی هردو همین مشکل را دارم.
    ممنون می شم اگر کسی بتونه کمکم کنه.(البته خیلی فوری)

• دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶۲
    ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۱۹:۲۰

يه جايي از ديتابيس مشكل داره شك نكن !

سر همين قضيه وبلاگ من 2 3 روز suspend شد.

بهترين كار اينه كه تمامي جدول ها به جز جدول كامنت و پست و لينك و دسته ها و برچسب ها رو پاك كني
    فايل كانفيگ هم پاك كني و دوباره كانفيگ كني تا جدول ها دوباره ايجاد بشن
    بعد تست كن ببين حل ميشه يا نه

البته هاست هاي رايگان همين طوريشم بندري ميزنن :D

• websoft

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۴
    ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۱۹:۳۰

الان سايتتون رو هاست رايگان آپه ؟

• asemon

آفلاین
    عضو
    ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۲۱:۵۷

سلام
    اول از همه ممنونم به خاطر اینکه سریع جوابمو دادین چون من واسه درست شدن این سایت خیلی عجله دارم
    الان سایت روي هاست رايگانه ولی روی plesk هم همین اررور را داشت در ضمن نمی تونم به اطلاعات جدول ها دست بزنم چون همه اطلاعات باید باشند اما من وردپرس را به صورت خام هم روی آن نصب کردم و بعد که مراحل نصب کامل شد و جدول های جدید را ساخت جدول های قبلی را به جای اونها اکسپورت کردم ولی باز هم همین مشکل را داشت
    البته این سایت با یک سایت دیگه قبلا روی همین هاست (رایگان)کار می کردند و من فقط می خواستم تغییر هاست بدم که اون یکی سایت درست شده و الان روی هاست plesk کار می کنه ولی این یکی روی هردو مشکل داشت
    یک سوال به نظر شما مشکل از ویروس نیست؟

• websoft

آفلاین
    عضو
    ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۲۲:۰۰

مشکل از هاستینگ هست ، تغيير در سرويس دهنده ي هاست رايگان بديد به احتمال زياد فرجي ميشه

• lib-lord

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹
    ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۲۲:۴۴

با توجه به اینکه گفتی این کار رو برای تغییر هاستینگ داری انجام می دی اول مطمئن شو که سایت از روی DNS های هاست جدید بالا میاد . بعد بک آپ دیتابیس رو برگردون . ممکنه یکی از حالاتی که می بینی روی هاست جدید و دیگری روی هاست قدیم باشه . گاها هم به علت کش شدن صفحات ممکنه این امر خیلی گمراه کننده باشه و در حالی که فکر می کنی از روی هاست جدید داری سایت رو آپ می کنی ولی در واقع روی هاست قدیمی تون باشی .

• websoft

آفلاین
    عضو
    ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۲۲:۴۶

به اين چيزا نيست

• lib-lord

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹
    ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۲۲:۵۴

websoft گفت:
    به اين چيزا نيست

دوست عزیز من اینی که گفتم رو خوب تجربه کردم ! . چیزی حدود 20 -30 سایت رو همین یه ماه پیش جابجا کردم

• websoft

آفلاین
    عضو
    ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۲۳:۰۶

سوال جناب asemon رو يه بار ديگه بخونيد ، اصلا موضوع يه چيز ديگست.

• asemon

آفلاین
    عضو
    ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۰۸:۲۵

سلام
    ببینین من می خواستم تغییر هاست بدم اما چون این سایت روی هاست جدید مشکل پیدا کرد از خیرش گذشتم و دی ان اس ها را برگردوندم به حالت اولش یعنی روی هاستی که قبلا درست بود و کار می کرد که متاسفانه باز هم به همون مشکل خورد.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها