انجمن

مشکل عجیب در نتایج گوگل  (۸ نوشته)

• Silent

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۲
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۶

سلام ا
    یه چند وقتی هستش که قالب سایت رو عوض کردم تغییرات کوچیکی هم انجام دادم توش (فقط در حد اضافه کردن گوگل پلاس و ...)
    از همون اولش تگ های h1 h2 رو داشت (و درست عناوین مطالب هستش) ! منم دیگه تغییری ندادم .
    افزونه all in seo هم نصبه رو وردپرس
    الان چند روز متوجه شدم مطالب اصلا ایندکس نمیشن !؟ الان یک پست زدم امروز الان سرچ کردم گوگل دیدم یک سایت دیگه مطلب منو کپی کرده و در صدر نتایج قرار داره !!! ولی سایت من اصلا نیست !
    قبلا توی ۵ دقیقه پست ایندکس میشد !
    گوگل وبمستر هم ایرادی نمیبینم ! فقط یه اشکال از پروفایل گوگل پلاس گرفته …

بنظرتون از کجا میتونه باشه ؟ ادرس سایتو ببینید تو امضام هستش
    سرچ کنید توی گوگل
    البوم کامل موسیقی سرانجام از کارن همایونفر

ببینید سایتی که دقیقا متن منو کپی کرده میاد ! برای من اصلا نیست توی گوگل !
    در ضمن جدا از حل این مشکل چطور با این سایت های کپی کننده مقابله میشه کرد ؟ لینک منبع رو قرار داده ولی NoFollow کرده !

• مجله اینترنتی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۴
    ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۰:۴۹

به احتمال زیاد مشکل از تغییراتی هست که دادید
    اگر لینک منبع رو قرار داده گوگل کاری باهاش نداره!

• Silent

آفلاین
    عضو
    ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۴

تغییرات خاص ندادم و تقریبا همه چیو برگردوندم !
    ادرس سایت http://just-music.ir/

• محمد لطیفی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳
    ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۵

داداش هرچه سریعتر اون قالب رو بردار!!
    بدترین قالبیه که تو عمرم دیدم که هم دیتابیس رو خراب میکنه و هم سرور و هم سایتو
    اونقدری کد PHP و دستور و تابع داره که سایت دیر لود میشه و سرور به فشار میفته. از طرفی اونقد متاتگ اضافی برا پست ها میزاره که دیتابیس سریعتر پر میشه و عملکردش خراب میشه.
    از نظر سئو هم به دو علت ناسازگاره: 1- سرعت لود قالب افت زیادی داره - 2- تگهاش علی رغم اینکه تو ظاهر چیزی نشون نمیده ولی در باطن پینگ مخالف گوگل داره یعنی به گوگل میفهمونه این سایت رو ایندکس نکن. مثلا به نظر تو لینکت follow هست ولی در توابعش follow رو به صورت nofollow بر میگردونه.

موفق باشی

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Silent
  • Silent

آفلاین
    عضو
    ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۷

قالب بهتری سراغ ندارم راستش .
    این قالب امکاناتش خیلی خوب بود موقتا دارم استفاده میکنم تا یه قالب خوب گیر بیارم .

کلا همه جوره بررسی کردم سایتمو حتی با یه قالب دیگه 2 روز تست کردم یه مطلب جدید دادم دیدم گوگل بعد از 3-4 روز اونو ایندکش میکنه !!!
    نمیدونم جریانش چیه قبلا سره 5 دقیقه مطلب ایندکس میشد ولی حالا ...
    ممنون بهرحال

• محمد لطیفی

آفلاین
    عضو
    ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۶

FARID2XF گفت:
    قالب بهتری سراغ ندارم راستش .
    این قالب امکاناتش خیلی خوب بود موقتا دارم استفاده میکنم تا یه قالب خوب گیر بیارم .

کلا همه جوره بررسی کردم سایتمو حتی با یه قالب دیگه 2 روز تست کردم یه مطلب جدید دادم دیدم گوگل بعد از 3-4 روز اونو ایندکش میکنه !!!
    نمیدونم جریانش چیه قبلا سره 5 دقیقه مطلب ایندکس میشد ولی حالا ...
    ممنون بهرحال

بله قالب صحیفه خوبه! من خودم از قالب صحیفه استفاده می کردم مدتی و کلی از امکانات غیرضروریشو حذف کرده بودم ولی بازم گند زد به دیتابیس!! شما قالب خود وردپرس (2013) رو استفاده کنی از همه اینا بهتره!
    شما افزونه‌های زیر رو نصب و تنظیم کن و با افزونه ای که سایت مپ میسازی، تو گوگل وبمستر آدرس سایت مپ رو بده تا مطالبت رو از سایت مپ ایندکس کنه نه خود قالب و سایت. حتما درست میشه:

All In One SEO Pack
    Google XML Sitemaps
    Smart 404
    WordPress SEO

افزونه آخری یکم حرفه ای تر هست که اگه با وردپرس سروکار کمی داشتی باشی نصبش نکن چون به صورت پیش فرض متا تگ های زیادی تو بخش head میسازه به سئو ضرر میزنه و باید بهینه‌اش کنی.
    سئوی حرفه ای تر خواستی خودم سئوکارم!

http://mldesign.ir
    کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Silent
  • Silent

آفلاین
    عضو
    ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۶

salmaspedia گفت:

بله قالب صحیفه خوبه! من خودم از قالب صحیفه استفاده می کردم مدتی و کلی از امکانات غیرضروریشو حذف کرده بودم ولی بازم گند زد به دیتابیس!! شما قالب خود وردپرس (2013) رو استفاده کنی از همه اینا بهتره!
    شما افزونه‌های زیر رو نصب و تنظیم کن و با افزونه ای که سایت مپ میسازی، تو گوگل وبمستر آدرس سایت مپ رو بده تا مطالبت رو از سایت مپ ایندکس کنه نه خود قالب و سایت. حتما درست میشه:

All In One SEO Pack
    Google XML Sitemaps
    Smart 404
    WordPress SEO

افزونه آخری یکم حرفه ای تر هست که اگه با وردپرس سروکار کمی داشتی باشی نصبش نکن چون به صورت پیش فرض متا تگ های زیادی تو بخش head میسازه به سئو ضرر میزنه و باید بهینه‌اش کنی.
    سئوی حرفه ای تر خواستی خودم سئوکارم!

http://mldesign.ir

اگه سایت رو دقت کنید همه اینارو نصب کردم البته جز مورد اسمارت 404 ...
    کار های وبمستر و ... همه چیز به خوبیه خوب کار میکنه ! سایت مپ مطلب رو به خوبی برای گوگل ارسال میکنه ولی ایندکس ؟! نمیشه !
    تا جایی که میدونم و شنیدم و همه گفتن نباید تو افزونه سئو نصب باشه شما توی لیست هم افزونه all in seo و هم yoast رو گذاشتی ...
    ممنون برادر

• محمد لطیفی

آفلاین
    عضو
    ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۰:۲۰

FARID2XF گفت:

اگه سایت رو دقت کنید همه اینارو نصب کردم البته جز مورد اسمارت 404 ...
    کار های وبمستر و ... همه چیز به خوبیه خوب کار میکنه ! سایت مپ مطلب رو به خوبی برای گوگل ارسال میکنه ولی ایندکس ؟! نمیشه !
    تا جایی که میدونم و شنیدم و همه گفتن نباید تو افزونه سئو نصب باشه شما توی لیست هم افزونه all in seo و هم yoast رو گذاشتی ...
    ممنون برادر

من تو سایت خودم الان دو افزونه سئو رو همزمان نصب کردم و همانطور که گفتم yoast یکم پیچیده هست و از یکی دو ویژگی منحصر به فرد این دو افزونه کمک میگیرم.

ولی تو این سایت poost.net که کار سئو انجام میدم، یکی دو هفته اس هیچی ایندکس نمیشه!!
    فعلا منظرم ببینم چی میشه

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.