انجمن

• birahm

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۸ تیر ۱۳۸۸ - ۱۵:۰۷

سلام
    من یک خریتی کردم و اشتباها دگمه آپدیت از 2.7 به 2.8 فشار دادم و ورد پرس فارسی رو به 2.8 تبدیل کردم! تقریبا همه چی کار می کند و تقریبا به خیر گذشت!! فقط تو بخش پست نوشتن دگمه مدیاتک اصلا کار نمی کند!! یعنی فیلم و عکس مالیدم!! بعد از ور رفتن زیاد فهمیدم اگر افزونه wp-jalali ورژن 4.2 از کار بیندازم همه چی کار می کند! خلاصه جلالی جان جواب نمی ده! اما بی جلالی هم همه چی از کار می افتد. اولا بابام یک امیدی هست که جلالی برای 2.8 آپدیت بشه؟ اگر نه چطوری به 2.7 فارسی برگردم؟
    چاکر همه با وفا ها هم هستم
    بی رحم

• atkrad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۰
    ۸ تیر ۱۳۸۸ - ۱۵:۳۲

لطفا در انجمن جستجو كنيد.

يا علي

• birahm

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۸ تیر ۱۳۸۸ - ۱۶:۴۲

دستتون درد نکند
    مشگل حل شد، تاریخ رو در جلالی از شمس میلادی کردم و مشگل حل شد.
    اما در صفحه از لحاظ تغییر تاریخ چیزی مشاهده نکردم! یعنی تاریخ همن جور مثل قبل شمسی است. آیا اشتباه می کنم؟
    زنده باشید @},-

• atkrad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۰
    ۸ تیر ۱۳۸۸ - ۱۸:۲۴

اگر افزونه جلالي را غير فعال كرده ايد و هنوز تاريخ به صورت شمسي نمايش داده مي شود. به نظرم يك جاي كار مي لنگه. :-?

يا علي

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۸ تیر ۱۳۸۸ - ۲۰:۲۰

اما در صفحه از لحاظ تغییر تاریخ چیزی مشاهده نکردم! یعنی تاریخ همن جور مثل قبل شمسی است. آیا اشتباه می کنم؟

نه اشتباه نمی‌کنید٬ اون تاریخی که قبلن گفته بودم به میلادی تغییر بدن کاربرها٬ فقط مربوط به صفحه‌ی نوشتن می‌شه و فقط همون‌جا کاربرد داره و ربطی به‌بقیه‌ی تاریخ‌های وبلاگ نداره.

• aghahamidgol

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۳
    ۱۱ تیر ۱۳۸۸ - ۰۰:۵۴

منم چنین کاری کردم کلی از بخش های سایتم خراب شده دونه دونه باید بگردم راه حل پیدا کنم

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها