انجمن

نظر دادن در صفحات در قالب Cyangant  (۶ نوشته)

• mohammad177

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۱
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۳

من از این قالب استفاده می کنم: http://wp-persian.com/themes/cyangant
    یک مشکل در قالب Cyangant وجود داره: قالب های پیش فرض برای هر کدام از صفحات ایجاد شده، در زیر متن صفحه، قسمت نظر دادن وجود داره اما در این قالب این قسمت رو نداره. چطور قسمت نظر دادن را به صفحات وبلاگ اضافه کنم؟

• Farzad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۰
    ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۷

قالب رو بررسی نکردم ولی توی صفحه سینگل ، می تونید فایل کامنت رو به قالب اضافه کنید .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mohammad177
  • mohammad177

آفلاین
    عضو
    ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۲

قالب رو بررسی نکردم ولی توی صفحه سینگل ، می تونید فایل کامنت رو به قالب اضافه کنید .

نه farzad جان. من می خواستم نظرات برای صفحاتی مثل آموزش استفاده، درباره وبلاگ و ... فعال بشه. باید فایل page.php رو ویرایش می کردم. من فایل page.php یکی از قالب های پیش فرض را نگاه کردم و دیدم قسمت دیدگاه رو چطور به صفحات اضافه کرده. بنابراین کد زیر را به فایل page.php قالب Cyangant اضافه کردم:

<?php
    // If comments are open or we have at least one comment, load up the comment template.
    					if ( comments_open() || get_comments_number() ) {
    						comments_template();
    					}
    ?>

الان یک مشکل جدید دارم: من نمی خواهم برای صفحه تماس با ما، قسمت نظرات وجود داشته باشه. من از افزونه "فرم تماس 7" استفاده می کنم. هیچ قسمتی برای غیر فعال کردن نظر دادن، در قسمت ویرایش صفحه نیست. مثلاً در ویرایش نوشته های وبلاگ، قسمت "گفت‌و‌گو‌ها" را که فعال می کنی، می توانی نظر دادن را برای یک نوشته غیر فعال کنی ولی قسمت صفحات این طور نیست. حالا چطور این مشکل جدید را حل کنم؟ قسمت تماس با ما در واقع خودش چند تا فیلد داره و برای تماس با مدیر هست و دیگر لازم نیست برای این صفحه هم قسمت نظرات وجود داشته باشه.

• mohammad177

آفلاین
    عضو
    ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۶

mohammad177 گفت:

نه farzad جان. من می خواستم نظرات برای صفحاتی مثل آموزش استفاده، درباره وبلاگ و ... فعال بشه. باید فایل page.php رو ویرایش می کردم. من فایل page.php یکی از قالب های پیش فرض را نگاه کردم و دیدم قسمت دیدگاه رو چطور به صفحات اضافه کرده. بنابراین کد زیر را به فایل page.php قالب Cyangant اضافه کردم:

<?php
    // If comments are open or we have at least one comment, load up the comment template.
    					if ( comments_open() || get_comments_number() ) {
    						comments_template();
    					}
    ?>

الان یک مشکل جدید دارم: من نمی خواهم برای صفحه تماس با ما، قسمت نظرات وجود داشته باشه. من از افزونه "فرم تماس 7" استفاده می کنم. هیچ قسمتی برای غیر فعال کردن نظر دادن، در قسمت ویرایش صفحه نیست. مثلاً در ویرایش نوشته های وبلاگ، قسمت "گفت‌و‌گو‌ها" را که فعال می کنی، می توانی نظر دادن را برای یک نوشته غیر فعال کنی ولی قسمت صفحات این طور نیست. حالا چطور این مشکل جدید را حل کنم؟ قسمت تماس با ما در واقع خودش چند تا فیلد داره و برای تماس با مدیر هست و دیگر لازم نیست برای این صفحه هم قسمت نظرات وجود داشته باشه.

حل این مشکل حتما یک روشی داره، مثلا ً شرط بالا را طوری تغییر بدهیم که اگر صفحه "تماس با ما" بود ، قسمت نظرات را نشان نده. متاسفانه من آشنایی چندانی با php ندارم. دوستانی که با php کار می کنند لطفا ً راهنمایی کنند.

• Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۵

کدتون رو به صورت زیر تغییر بدید و نتیجه رو اعلام کنید:
    به جای عدد 5 شناسه عددی صفحه تماس با ما رو قرار بدید.

<?php
    					if ( comments_open() || get_comments_number() && ! is_page( '5' ) ) {
    						comments_template();
    					}
    ?>
    کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mohammad177
  • mohammad177

آفلاین
    عضو
    ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۳

masoudin گفت:
    کدتون رو به صورت زیر تغییر بدید و نتیجه رو اعلام کنید:
    به جای عدد 5 شناسه عددی صفحه تماس با ما رو قرار بدید.

<?php
    					if ( comments_open() || get_comments_number() && ! is_page( '5' ) ) {
    						comments_template();
    					}
    ?>

این کار رو انجام دادم. شماره صفحه 160 بود که به جای 5 قرار دادم و فایل رو آپلود کرده و صفحه رو چند بار refresh کردم اما همچنان در صفحه "تماس با ما" قسمت نظر دادن وجود داره.

درباره‌ی این موضوع