انجمن

چگونگی ایجاد تبلیغات فوق پیشرفته  (۵ نوشته)

• alicrown

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۱۱ آبان ۱۳۸۶ - ۲۰:۲۸

با عرض سلام خدمت تک تک کاربران و مدیران سایت

امروز بعد از مدتها یکی از دوستان به من گفت که میخواهد برای دانشگاهشون یک وبلاگ بزنه از نوع پیشرفته که من وردپرس رو بهش معرفی کردم از اونجایی که با وردپرس آشنایی نداره و هاستی هم نداره از من خواهش کرد که این کار رو من انجام بدم و روی یکی از ساب دومین های سایت خودم . من هم قبول کردم و بعد از خواسته هاش گفت که یکیش واقعا به نظرم جالب اومد و چون بلد نبودم خواستم اینجا مطرحش کنم

دوست من میخواست که وبلاگش یک صفحه جدا گونه تحت وردپرس داشته باشه که بازدید کننده های وبلاگش بتونن نیازهاشون رو که راجبه دانشگاه هستش پیدا کنن و این صفحه به صورت تبلیغات سایت هایی از قبیل ایستگاه یا نیاز روز و ... بقیه سایتهایی رو که میشناسید باشه. از جمله برای مثال : آموزش خصوصی دروس برنامه نویسی کامپیوتر یا انجام پروژه های دانشجوئی رشته معماری و ...... که در پایین این تبلیغات نام شخص تبلیغ دهنده و شماره تماس و یک سری توضیحات باشه

خواستم بدونم همچین پلاگینی هست یا نه ؟ در غیر این صورت چجوری مشیه همچین صفحه ای رو درست کرد؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۱۱ آبان ۱۳۸۶ - ۲۱:۱۴

یک سوال . این کار شما به صورت خودکار انجام می شه ؟ چه سیستمی در نظر هست . در کل من از این توضیحات معنی فوق پیشرفته رو نمی فهمم . این صفحه می تونه به شکل استاتیک طراحی بشه ( یک روش ). مثلا یک صفحه استاتیک آماده کنی و در صفحه مخصوص در قسمت پوسته صفحه اون صفحه رو ارجا بدی .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Niazpardaz
  • alicrown

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸
    ۱۱ آبان ۱۳۸۶ - ۲۱:۴۳

خوب اینطوری که نمیشه مدام صفحه رو تغییر داد منظورم اینه که ار قسمت ثبت نام خود وردپرس صاحب تبلیغ بیاد ثبت نام کنه و بدون نیاز به تایید نام کاربری از سوی مدیر بلاگ خودش به صورت پیش فرض بیاد و مشخه ادورتیزر رو بگیره ( اونجایی هست که سطح دسترسی کاربر رو مشخص میکنیم که نویسنده یا... باشه میخوام یکی دیگه اضافه بشه به نام ادورتیزر ( تبلیغ دهنده ) ) و بعد از اون وارد قسمت مدیریت کاربری تبلیغاتیش بشه و عکس و یا توضیح و شماره تماس و آدرس و ... رو وارد کنه

در ضمن مدیر بلاگ هم ادمین این صفحه باشه که بتونه تبلیغات بی مورد رو پاک کنه
    امیدوارم که تونسته باشم منظورم رو بیان کرده باشم

شما فرض کن یک همچین چیزی مثل سایت نیاز روز میخوام
    فکر کنم دیگه همگی با این سیستم سایتها کار کرده باشین

• shahvar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۶
    ۱۳ آبان ۱۳۸۶ - ۱۷:۲۱

حالا چه اصراریه که از ورد‍رس استفاده بشه ...

باید دنبال یه همچین سیستمی بگردی که رایگان هم باشه ...

بعید می دونم نباشه

Niazpardaz
  • مانی

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۶۹۶
    ۱۸ آبان ۱۳۸۶ - ۰۲:۵۱

ببینید دوست عزیز.

امکان تبدیل وردپرس به چیزی شبیه "نیاز روز" هست. ولی هم دانش فنی زیادی می خواد و هم مدیریت پروژه خوب. به این معنی که روز اول باید همه چیز دیده بشه و بعد کار شروع بشه.

انتخاب وردپرس می تونه انتخاب هوشمندانه ای باشه برای این کار.

فکر می کنم هم "نیاز روز" یا یک سایت مشابه با Movable Type راه اندازی شده باشند.

کمی باید جستجو کنید توی اینترنت. در ضمن روی Drupal هم می شه حساب باز کرد برای این کار.

Niazpardaz

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.