انجمن

وردپرس یا دیتالایف انجین  (۲۰ نوشته)

• hamed323

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱ شهریور ۱۳۸۸ - ۲۳:۰۸

سلام دوستان
    من از جوملا برای سایتم استفاده میکنم ..بنا به دلایلی میخوام از یه سیستم دیگه استفاده کنم

الان بین دیتا لایف و وردپرس موندم کدومشو انتخاب کنم ...

کاربری سایت هم واسه دانلود نرم افزار هست ...لطفا راهنمایی کنید
    (دیتالایف یا وردپرس : از لحاظ امنیت ، راحتی کار ، مازول ها و ...)

اینم سایتم که با جوملاست : http://www.minootech.com

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    lovedelpiero
  • SalaR

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۱ شهریور ۱۳۸۸ - ۲۳:۲۲

من خودم یکی از ادمین های دیتالایف هستم . و به شما ورد‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پرس رو پیشنهاد میکنم . دیتالایف برای سایت های معمولی خوبه و برای نصب ماژول ها و هک هاش باید مدام فایل ادیت کنید. زمانی هم که آمارتون بره بالای 7000 تا بعلت مصرف بالای رم و سی پی یو سرور سایتتون ساسپندد میشه :-)
    و اینکه دیتالایف یه سیستم نال شدست

delpiero-ahmad - lovedelpiero
  • ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۶۴۹
    ۲ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۵:۱۲

زمانی هم که آمارتون بره بالای 7000 تا بعلت مصرف بالای رم و سی پی یو سرور سایتتون ساسپندد میشه

سالار جان نمیشه این مشکلشو حل کرد ؟؟؟ :-)

موفق و پیروز باشید @},- :-)

lovedelpiero
  • سزار

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۷۸
    ۲ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۵:۲۰

من هم میخوام بدونم ....

من دارم به سایت اشتراک فایل راه اندازی میکنم میخوام بدونم اگه دیتالایف مشکل داره تو آمار بالا وقتم رو الکی نذارم و همین وردپرس رو بفرستم بالا ، با این که 80 درصد کار تموم شده .

ممنون میشم به طور دقیق پاسخگو باشید .
    هر 2 این سیستم مدیریتی ، قدرت خوب و مزایای خاص خودشون رو دارنند ، من بیشتر وردپرس رو دوست دارم اما برای اون کار اشتراکی چون امکانات بیشتری برای کاربرا در اختیار میذاره دیتا رو انتخاب کردم . اما صحبت سر این حرف ها نیست چون وردپرس برای مدیریت کاربران پلاگین های زیادی داره. در مورد این که رم و سی پی یو مصرف میکنه بیشتر توضیح بدهید . ...

شاد باشید . @},- ~O)

lovedelpiero
  • hamed323

آفلاین
    عضو
    ۲ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۹:۵۳

SalaR گفت:
    من خودم یکی از ادمین های دیتالایف هستم . و به شما ورد‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پرس رو پیشنهاد میکنم . دیتالایف برای سایت های معمولی خوبه و برای نصب ماژول ها و هک هاش باید مدام فایل ادیت کنید. زمانی هم که آمارتون بره بالای 7000 تا بعلت مصرف بالای رم و سی پی یو سرور سایتتون ساسپندد میشه :-)
    و اینکه دیتالایف یه سیستم نال شدست

خب الان به نظر شما از وردپرس استفاده کنم .؟

lovedelpiero
  • pardisdownload

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۵
    ۲ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۶:۳۳

برای یک سایت دانلود که چیز خاصی نمیخواد وردپرس یا مویب تایپ و در کل سیستم های بلاگ مانند پیشنهاد میشه .اکثر سایت های دانلود بزرگ هم از سیستم های بلاگی استفاده کردن . موفق باشید

lovedelpiero
  • ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۶۴۹
    ۲ شهریور ۱۳۸۸ - ۲۱:۵۸

دوستان همه توجه کنید بخصوص سزار جان . این سایت رو ببینید : http://www.shirazpatogh.us
    این سایت دیتالایفیه . http://www.webgozar.com/counter/tops.aspx?category=ent رو ببینید رتبه 26 هست . آمارش روزی 13000 هست ولی اصلا مشکلی نداره . تا حالا هم down نشده . ولی من برای یه سری سایتها دیتالایف و برای یه سری دیگه با موضوع خاص وردپرس رو پیشنهاد می کنم . دیتالایف خیلی انعطاف داره که ورد پرس نداره . وردپرس هم خیلی افزونه داره :-)

سر افراز باشید @},- :-)

lovedelpiero
  • AmirTnT

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۰۰
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۳:۵۵

وردپرس پیشنهاد می شه 100٪ ..... من قبلا با دیتالایف سایت دانلود داشتم و به وردپرس اومدم پس بهتون وردپرس رو پیشنهاد می کنم

lovedelpiero
  • سزار

آفلاین
    عضو
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۵:۲۲

من هم دیتالایف رو نصب کرده بودم و یک قالب شیک انداخته بودم روش ... اما نمیدونم چرا از کل کار خوشم نیومد نه منظور قالب این حرفها اصلا به دلم نمی چسبید . حالاوردپرس نصب کردم ویکی از قالب های قدیمیم رو انداختم روش . امید به خدا یک سری کدنویسی ها داره که تا 2 3 روز آینده تمام میشه .

نتیجه کار این شد که ا @},- ~O)گر بتونه انعطاف و پلاگین های وردپرس رو با خلاقیت در طراحی قالب جمع کنی = بهترین خواسته و نیاز !!!

شاد باشید .

lovedelpiero
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۰:۱۷

Mr-vAhiD-DI گفت:
    دوستان همه توجه کنید بخصوص سزار جان . این سایت رو ببینید : http://www.shirazpatogh.us
    این سایت دیتالایفیه . http://www.webgozar.com/counter/tops.aspx?category=ent رو ببینید رتبه 26 هست . آمارش روزی 13000 هست ولی اصلا مشکلی نداره . تا حالا هم down نشده .
    سر افراز باشید @},- :-)

این بستگی به سرور داره که دان میشه یا نه.

lovedelpiero
  • SalaR

آفلاین
    عضو
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۴:۱۸

درسته بستگی به سرور داره . سایت شیراز پاتوق رو سرور parsdata و این سرور رو دیتاسنتر xlhost هستش . شاید سرورش قویه ، داره بهش حال میده :P
    اگرم page rank میخواین سراغ دیتالایف نردین . چون هرچی دم دستش میاد index میکنه :P باید کلی دستور تو robot.txt بدید که اونم ....
    من تمام کارهایی که با دیتالایف میکردم به راحتی با وردپرس هم انجام دادم . حتی همون قالب قبیلمم با وردپرس fix کردم . ولی از اونجایی که میگن وردپرس هم مصرف منابع سرورش بالاست ، مثل اینکه باید بیخیال وردپرس شم :|

lovedelpiero
  • Bikhob

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۷:۰۶

به اطلاعات شما هم بستگی داره.به نظر من با اطلاعات خیلی کم (منظورم هیچی) از جا گزاری کد ها و کلا کد ها شما نمی تونین خوب برای خودتون یه ورد‍پرس خوب داشته باشین.مخصوصا بعد از یه مدت که باید قالب خاص خودتون پیدا کنین و یا ترجمه.در ضمن حتما به قالب های وردپرس هم نگاه کنید.اکثرا دو طرفه نیستند و به سایت های دانلود ایرونی شبیه نیستند.
    اما دیتالایف این طوری نیست.کلا هر چی که براش میاد و قالب هاش مخصوص دانلوده.مخصوصا سایت های روسی که اغلب از دیتالایف استفاده می کنند.دستکاری برای نصب افزونه هم خیلی راحته.مثل آب خوردن(فقط طول میکشه).اما مشکل اساسی داره اینه که بعد از یه مدت بعضی حروف قاط می زنند.به همین مطالب تصادفی این سایت پربازدید! سر بزنید:
    http://www.shirazpatogh.us/

lovedelpiero
  • SalaR

آفلاین
    عضو
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۸:۲۷

Bikhob گفت:
    به اطلاعات شما هم بستگی داره.به نظر من با اطلاعات خیلی کم (منظورم هیچی) از جا گزاری کد ها و کلا کد ها شما نمی تونین خوب برای خودتون یه ورد‍پرس خوب داشته باشین.مخصوصا بعد از یه مدت که باید قالب خاص خودتون پیدا کنین و یا ترجمه.در ضمن حتما به قالب های وردپرس هم نگاه کنید.اکثرا دو طرفه نیستند و به سایت های دانلود ایرونی شبیه نیستند.
    اما دیتالایف این طوری نیست.کلا هر چی که براش میاد و قالب هاش مخصوص دانلوده.مخصوصا سایت های روسی که اغلب از دیتالایف استفاده می کنند.دستکاری برای نصب افزونه هم خیلی راحته.مثل آب خوردن(فقط طول میکشه).اما مشکل اساسی داره اینه که بعد از یه مدت بعضی حروف قاط می زنند.به همین مطالب تصادفی این سایت پربازدید! سر بزنید:
    http://www.shirazpatogh.us/

خیلی از سایت های پربازدید دیگه ام واسه خاطر همین usage دیتالایف رفتن سراغ mt اون مشکلیم که واسه حروف هست واسه خاطر اینه که COLLATE دیتابیس های cp1251 هست و اگر از اول نصب رو utf بزاری مشکلی پیش نمیاد. دیتالایف اگه مشکل usagesh حل بشه cms قولی میشه. :D

lovedelpiero
  • سزار

آفلاین
    عضو
    ۲۸ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۲:۱۲

شما رو نمیدونم اما من وردپرس رو نصب کردم .
    حرف های شما منو خیلی تو تردید گذاشت.
    با انتخاب یه سرور خوب و تست اون با یک دیتابیس 15000 مطلبی و فراخوانی اطلاعات نتایج خوبی بدستم اومد که همه حاکی از این بود اگه بتونید برنامه های زمانبند و کوئری ها رو دقیق مدیریت کنید وردپرس بهترین است.

شاد باشید.

lovedelpiero
  • delpiero-ahmad

آفلاین
    غیرفعال
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    ۳۰ مهر ۱۳۸۸ - ۱۹:۴۲

از منم میشنوی نرو دیتالایف به جند دلیل{چون خودم توش بودم توصیه میکنم}

۱- این سی ام اس موقع ابدیت به مشکل بر میخره وی دیگه نمیتوتنی توش کار کنی به شما اروری میدهد که مدیران سایت هم بلد نیستن
    ۲- دیتالایف قالب نداره وداره نداره این سی ام اس 3 تا 4 تا قالب درست است و بخش مدیریت قالب آن یک ادمی با نام فرشید میباشد که تا از شما پول نگیرد قالب به شما نمیدهد {حتی مجانی هایش هم مشکل داره و تا پول ندی درست نمیکند}
    ۳- هر سوالی که به تظرشان سخت باشه جواب نمیدهند و وقتی هم بگی چرا جواب نمیدی میگن ما که از این سی ام اس پول نمیگیریم تا جواب کاربران رادهیم

با این وضیعت اگر حاضری بری دیتالایف یا علی

juventus-ahmad - lovedelpiero - soheilsaghian
  • iranibazar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۹
    ۳۰ دی ۱۳۸۸ - ۱۳:۰۴

مصرف رم وردپرس وحشناکه و اینک حملات ddos خیلی شدیدی رو وردپرس انجام میشه.

• agri

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۷
    ۲ بهمن ۱۳۸۸ - ۰۰:۳۵

بعد از یکسال کار کردن با دیتالایف به این نتیجه رسیدم:
    سراغ دیتالایف نرید چون:

1- تیم پشتیبان بسیار بسیار ضعیف که بنظر من ضعیف ترین پشتیبانی رو بین cms های فارسی شده دارند.
    2- نسبت به بقیه راحت هک میشه.
    3- Mysql اون باگ زیاد داره و خیلی راحت کرش میشه.
    4- تو انتقال سایت از یه سرور به سرور دیگه قطعا به مشکل بر می خورین.

soheilsaghian
  • Ms2

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۸ فروردین ۱۳۸۹ - ۰۲:۳۹

یکی از مهمترین مزایایی که وردپرس نسبت به دیتالایف داره ایندکس شدن بالا و قوی مطالب شما توی گوگل که یکی از مهمترین دغدغه های وبمسترهای حرفه ای هست, و پینگ شدن سایت مپ شماست, که البته سالار جان این مشکل رو با یه ماژول حل کردن.و ... .در نهایت اگر یه وب مستر حرفه ای هستید و دنبال رنک و آمار بالا هستید, وردپرس رو انتخاب کنید.

soheilsaghian
  • erfan1428

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۰

بنده از خودم با دیتالایف کار میکنم و خیلی هم از این CMS راضیم. بعضی از دوستان میگن منابع سرور رو زیاد مصرف میکنه ؛ که من مخالفم و قبول دارم نسخه غیر اورجینال با کلی ماژول بیخودی که روشه منابع زیاد مصرف میکنه ؛ ولی شما نسخه اورجینال فارسی توسعه رو که نصب کنی و فقط ماژول های ضروری رو نصب کنی مشکلی پیش نمیاد. خیلی از سایت های پربازدید هم از دیتالایف استفاده میکنند و شما نباید توقع داشته باشی که برا یه سایت دیتالایفی با 20 هزار بازدید هاست اشتراکی استفاده کنید. که هر CMS دیگه هم باشه به مشکل میخورید.
    اگه دنبال راحتی هستید وردپرس ولی اگه دنبال انعطاف هستید دیتالایف. انتخاب با خودتون :)
    این نظر شخصی من بود ؛ شما با هر کدون راحتید ;)

• AQUILA

آفلاین
    عضو
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۹

آقا عرفان این مطالب آخریش ( نوشته شده: ۳ سال پیش
    ۸ فروردین ۱۳۸۹ - ۰۲:۳۹ ) بوده ها :-)

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.