انجمن

قالب سايت عكس  (۵ نوشته)

• takmobile

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۵ مهر ۱۳۸۸ - ۱۲:۲۶

با سلام.

من مي خواستم ببينم آيا تو وردپرس تا حالا قالبي تو طرح قالب سايت زير ارائه شده يا نه؟

اگه شده ممنونم ميشم معرفي كنيد اگرم نشده خواهشا يكي لطف كنه و اين جور قالبي بزاره.

http://www.aksfa.net
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۵ مهر ۱۳۸۸ - ۱۶:۰۷

این پوسته چه امکانات خاصی برای تصاویر ایجاد می‌کنه؟

این چیزی که من می‌بینم یه پوسته‌ی کاملن معمولی هست که توی نوشته‌هاش از تصویر استفاده شده٬ چنین کاری رو با پوسته‌ی پیش‌فرض وردپرس هم می‌شه انجام داد.

• takmobile

آفلاین
    عضو
    ۱۶ مهر ۱۳۸۸ - ۱۱:۰۶

ويژگي قالبو نميگم طرح و رنگشو ميگم كه خودم هر كاري كردم نتونستم درستش كنم.

ممنون ميشم يكي اين كارو برام انجام بده !

در ضمن نميدونم ويژگي قالب باشه يا سيستم نيوك.

تو اين قالب اگه طول عكس زياد باشه طول قالب هم به تناسب عكس زياد ميشه اما تو قالب هاي وردپرس اينجوري نست و عكس هاي طويل از قالب ميزنن بيرون !

در هر صورت ممنون ميشم اگه اين قالبو براي وردپرس ترجمه كنيد دقت كنيد تو كل قالب هاي ورد پرس هيچ كدومشون تو اين طرح و رنگ نيستن.

• takmobile

آفلاین
    عضو
    ۱۷ مهر ۱۳۸۸ - ۲۳:۰۶

ببخشيد ها ولي الان چند روزه من جواب نگرفتم ! بعد از چند روز هم دوباره پست بدي اخطار ميدين خيلي جالبه !

سوال من اينه كه كسي ميتونه اين قالبو براي من و خيلي هاي ديگه درست كنه يا نه ؟

و اينكه با افزايش طول يه عكس طول قالب هم خود به خود زياد بشه . اينجور قالبي رو ميشه تو وردپرس ساخت يا نه؟

• مهدی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰۰
    ۱۸ مهر ۱۳۸۸ - ۰۹:۴۹

کسی اینجا موظف نیست به شما پاسخ بده، منتظر بمانید یا به جوابتون میرسید یا نمیرسید و از ارسال جفنگ خودداری کنید
    با تشکر

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها