انجمن

این است پشتیبان وردپرس ؟  (۲ نوشته)

• sayloor

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۶ بهمن ۱۳۸۸ - ۱۳:۴۲

واقعا از با تمام وجود برای عوامل این موضوع متاسف هستم که فردی که میاد یه انتقاد میکنه و حرفش رو میزنه باهاش اینطور برخورد بشه. کاربر عزیز GONAHKAR که از اعضای تیم وردپرس فارسی و ادمین ها هستید حرفم رو تکرار میکنم که تاپیک بنده جنبه نقد و طرح مشکلات بود حالا شما بجای اینکه بیاید با هم فکری و تفکر مشکلات رو رفع کنیم اونطور با لحن تمسخر آمیز جواب بنده رو میدی و پشت سر هم 3 تا اخطار ارسال میکنی تا حساب بنده قفل بشه ؟ نمیدونم چرا ادمین عزیز هر حرفی میزنه جفنگ به حساب نمیاد اما بنده آدرس تاپیک انگلیسی که برای دوست عزیز در انجمن WORDPRESS.ORG زده بودم رو ارسال کردم اونوقت 1 دقیقه بعدش 3 تا اخطار پشت سرهم برام میاد! اینطور باید کمک بشه به کابران وردپرس فارسی ؟ چطور میخواد مشکلات رفع بشه وقتی هنوز جنبه پذیرش انتقاد سازنده رو تو خودتون تقویت نکردید؟اعضای دیگر تیم وردپرس فارسی بجای اینکه هی بیاید دکمه تشکر رو بزنید برای رفیق هاتون کمی تفکر کنید ، کمی هم فکری کنید تا اوضاع رو بهتر کنیم والا بخدا پشتیبانی فقط به فارسی کردن نیست ما چطور میخوایم با سیستم مدیریت محتوا های دیگه رقابت کنیم وقتی نمیتونیم 2 تا سوال از کاربر ها رو جواب بدیم ؟ بنده ادعایی ندارم نه من نه کس دیگه نمیتونه فعلا پشتیبانی بزنه که از لحاظ بازدید و ... به wp-persian برسه. خواهشا بجای ارسال اخطار بی جا و خودخواهی کمی هم فکری کنید واقعا این هست همون پشتیبان وردپرس فارسی ؟

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۶ بهمن ۱۳۸۸ - ۱۵:۰۷

دوست عزیز٬ شما به‌خاطره انتقاد کردن اخطار نگرفتین٬ به‌خاطره صحبت‌های غیرمرتبط با موضوع (جفنگ) اخطار گرفتین چون داشتین بحث رو منحرف می‌کردین.

توی اون موضوع قبلی هم لحن من به‌هیچ‌وجه تمسخرآمیز نبود٬ خیلی جدی گفتم. بهتر بود این صحبت‌ها رو توی همون موضوع قبلی مطرح و نظم انجمن رو حفظ می‌کردین.

در ضمن داشتن چند شناسه توی انجمن کار درستی نیست. بهتره خودتون دیگه از شناسه‌های اضافی‌تون استفاده نکنین تا شناسه‌ی اصلی‌تون رفع‌محدودیت بشه.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    بهرنگ - Gharibe - carrow - windom

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.