انجمن

بالا نیومدن سایت بعد از تغییر پوسته  (۱۰ نوشته)

• Hashem

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۸ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۱:۵۵

دوستان من پوسته وبسایتم رو عوض کردم (پوسته انگلیسی بود فارسی نشده)
    بعد از دانلود پوسته آن را توی پوشه theme از فولدر wp-content ریختم بعد از تو داشبورد وردپرس پوسته رو عوض کردم ولی بعد از تغییر پوسته دیگه سایت بالا نمیاد حتی نمی تونم وارد داشبورد بشم تا پوسته اولیه رو انتخاب کنم!
    دوستان چکار کنم تا مشکل برطرف بشه؟

• طراح گرافیک سایت

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۳
    ۲۸ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۴:۳۸

قالبی که گذاشتی مشکل داره قالب را از شاخه wp-content به جای دیگر انتقال بده یا اصلا پاکش کن مشکلت بر طرف می شه
    موفق باشی.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Hashem
  • Hashem

آفلاین
    عضو
    ۲۸ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۶:۵۲

پاکش کردم مشکل حل نشد!
    چطوری می تونم به صورت دستی از توی کدهای وردپرس اسم قالب رو تغییر بدم؟
    احتمال می دم توی کدها اسم قالب تغییر کرده و قالبی که پاکش کردم در حالت true باقی مانده است!

• E3MA1L

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    ۲۹ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۲:۵۳

از طريق phpmyadmin اسم قالب روعوض كنيد .

• Hashem

آفلاین
    عضو
    ۲۹ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۶:۵۵

دوست عزیز بعد از اینکه وارد phpmyadmin شدم دیگه چکار کنم؟ توی کدوم تیبل می تونم اسم قالب رو عوض کنم!

همچنین میشه از یک دیتابیس برای وردپرس فارسی و انگلیسی استفاده کرد؟ یا باید برای هر کدوم یک دیتابیس جدا بسازم؟

• zehlon

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۳
    ۳۱ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۳:۳۰

نیازی به این کار ها نیست فقط با Ftp برو به پوشه ی themes و تو اونجا نام Folder پوسته رو عوض کن و بعد وارد داشپورت بشو . راستی باید حداقل دو تا قالب در سایت وردپرست داشته باشی تا وقتی یکی رو نشناخت دیگری رو به عنوان پیش فرض انتخاب کند

• Hashem

آفلاین
    عضو
    ۳۱ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۳:۵۶

بله یک پوسته پیش فرض به نام twentyten داره! ولی حتی با پاک کردن پوسته ای که باعث بالا نیومدن سایت می شد بازهم سایت حتی خود داشبور بالا نمیاد! من بررسی کردم دیدم دیتابیس مشکل پیدا کردم چون با پاک کردن دوباره پوشه وردپرس و آپلود مجدد و تلاش برای نصب مجدد دیدم که وردپرس نصب نمیشه و با تغییر دیتابیس وردپرس نصب میشد.
    دوستان به این علت نیست چون پوسته انگلیسی بوده و وردپرسم فارسی بوده باعث اختلال در سایت و دیتابیس شده است؟
    من پوسته ای که باعث مشکل در سایت شده بود رو توی وردپرس انگلیسی نصب کردم به راحتی نصب شد و هیچ اختلالی ایجاد نکرد!

• Netman

آفلاین
    عضو
    ۳۱ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۶:۵۶

Hashem گفت:
    بله یک پوسته پیش فرض به نام twentyten داره! ولی حتی با پاک کردن پوسته ای که باعث بالا نیومدن سایت می شد بازهم سایت حتی خود داشبور بالا نمیاد! من بررسی کردم دیدم دیتابیس مشکل پیدا کردم چون با پاک کردن دوباره پوشه وردپرس و آپلود مجدد و تلاش برای نصب مجدد دیدم که وردپرس نصب نمیشه و با تغییر دیتابیس وردپرس نصب میشد.
    دوستان به این علت نیست چون پوسته انگلیسی بوده و وردپرسم فارسی بوده باعث اختلال در سایت و دیتابیس شده است؟
    من پوسته ای که باعث مشکل در سایت شده بود رو توی وردپرس انگلیسی نصب کردم به راحتی نصب شد و هیچ اختلالی ایجاد نکرد!

سلام
    من امروز برای اولین بار به این مشکل بر خوردم و حلش کردم. منم بعد از نصب قالب انگلیسی دیگه به هیچی دسترسی نداشتم (البته تا الان ۲۰ تا قالب انگلیسی نصب کردم مشکلی نداشته اما این آخری گیر داد!)
    نمی دونم منطقی باشه یا نه اما من اول پوسته قبلی رو دستی حذف کردم.
    بعد بصورت http://mysite.com/wp-login.php وارد شدم (اینجوری پنل ادمین اومد بالا) و پوسته ی پیش فرض رو که فعال بود با یه پوسته دیگه عوض کردم (اینجوری قسمت کاربری سایت اومد بالا).

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Hashem
  • آزاد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۱۷
    ۳۱ مرداد ۱۳۸۹ - ۲۲:۴۶

به احتمال قوی این پوسته ای که نصب کردید یک سری افزونه می خواهد که حتما باید همراهش نصب بشه
    فایل readme.txt پوسته را خواندید ؟

• Hashem

آفلاین
    عضو
    ۲۴ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۴:۱۷

مشکل بر طرف شد
    از طریق phpmyadmin نام پوسته رو عوض کردم
    روش انجام این کار هم در اینجا توضیح داده شده است:
    تغییر پوسته از طریق phpmyadmin:
    http://wordpress.shadowlantern.com/2009/11/change-wordpress-theme-in-phpmyadmin/

درباره‌ی این موضوع