انجمن

به هم ریختن قالب بعد از تغییرات  (۴ نوشته)

• 7min

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۳
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۷:۵۱

سلام
    من وقتی می خوام تغییراتی رو تو پوسته سایت ایجاد کنم
    مثلا تو قسمت Style.css , اول کدهای اولیه رو تو ورد ذخیره می کنم . بعد توی خود وردپرس تغییرات رو اعمال کنم و بعد می بینم که مثلا تغییرات اون طوری که باید و شاید باب میلم هستن یا نه
    اگه تغییرات خوب نبود کدها رو از توی وردپرس پاک می کنم و اون کدهای قبلی رو که توی ورد ذخیره کردم تو محیط وردپرس پیست می کنم تا پوسته به همون شکل قبلیش برگرده .
    اما امروز هر بار که اینکار رو انجام دادم با خطای وردپرس مواجه شدم ! و address not found داد
    دفعه دوم که امتحان می کردم و کدهای اولیه رو پیست می کردم و به روز رسانی رو میزدم
    به روز رسانی میشد اما پوسته از هم پاشیده بود ! خصوصا توی اینترنت اکسپلورر کلا به هم ریخته بود .
    برای رفع این مشکل باید چیکار کرد ؟ چون من کدهای style.css رو بصورت سالم ذخیره کردم . چرا بعد از پیست کردن مجدد , پوسته بهم ریخته میشد ؟ اصولا چطور باید از پوسته ارتقا داده شده نسخه پشتیبان تهیه کرد ؟
    چون مجبور شدم از ابتدا تغییراتی رو که اعمال کرده بودم توی پوسته تازه نصب شده اعمال کنم و این خودش مستلزم وقت زیادیه .
    متشکرم

• آزاد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۱۷
    ۲ شهریور ۱۳۸۹ - ۲۰:۵۱

برای اینکه در استایل می توانید برای پوسته تان نام انتخاب کنید

/*
    Theme Name: Obox
    Author: Utom
    Author URI: http://utombox.com
    Translated By : <a href="http://www.7thline.ir/">Masoud Golchin</a>
    */

و وقتی شما این خط را پاک می کنید ، خطای 404 می دهد
    وقتی فایل style.css رو ویرایش می کنید سعی کنید تا این کدها پاک نشوند

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    7min
  • 7min

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۳
    ۲ شهریور ۱۳۸۹ - ۲۱:۱۶

ممنون .
    اما اون کدهایی که گفتید اصلا پاک نشده بودن .
    من دقیقا کدهایی که الان توی وردپرس ذخیره هست رو توی ورد ذخیره کردم
    بعد از اینکه تغییراتی که انجام شد باب میلم نبود اون کدها رو کلا پاک کردم و کدهایی که توی ورد ذخیره کرده بودم رو توی style.css پیست کردم اما قالب توی اکسپلورر کلا از هم پاشیده شد .

• مانی

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۶۹۶
    ۲ شهریور ۱۳۸۹ - ۲۱:۲۵

نرم‌افرار ورد اصلا نرم‌افزار مناسبی برای کار کردن با فایل‌های متنی ساده (plain text) نیست. پیشنهاد من اینه که برای این کار از نرم‌افزار notepad استفاده کنید که البته اون هم خیلی سادست، ولی برای کار کپی/پیست متن ساده مناسب‌تر است. در صورتی که یک نرم‌افزار خوب در این زمینه میخواید میتونید از نرم‌افزار رایگان notepad++ استفاده کنید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    7min

درباره‌ی این موضوع