انجمن

ذخیره نشدن ایندکس در گوگل!  (۶ نوشته)

• danial_137102

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۴ شهریور ۱۳۸۹ - ۰۱:۵۳

سلام به تمامی دوستان و مدیران گرامی
    من یک مشکل دارم و از آخرین نسخه وردپرس استفاده میکنم مشکل من این است که زمانی که پست میدم در گوگل ثبت میشه و هم در رتبه اول نمایش میده کسی جستجو بکند اما همین لینک ظرف 24 تا 48 ساعت پاک میشه و دلیلش نمیدانم چه است و ذخیره نمیشه قانونش این است که بعد از 24 ساعت ذخیره شود. و نمیدانم چرا دفعه قبل این مشکل را بیان کردم به مدت 3 روز بن شدم امیدوارم هرچه زودتر مشکل من را حل نمایید با تشکر!
    لازم به ذکر است که من 9 ماه که سایت خود را با وردپرس ایجاد کردم در افزونه All in One SEO تیک این قسمت را زده بودم Use noindex for Tag Archives: Use noindex for Archives: Use noindex for Categories:
    و تازه متوجه اشتباه خود شدم اما گفتم شاید ار اینجا هم باشه من در پست های خودم از تگ های زیاد هم استفاده میکنم بیشتر می بینم گوگل جدیدا از تگ سایتم ذخیره می کند تا لینک پست اصلی!

• آزاد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۱۷
    ۱۴ شهریور ۱۳۸۹ - ۰۵:۳۶

من هم با این مشکل مواجه شدم ،
    گوگل برچسب ها رو بیشتر از عنوان مطالب ایندکس می کنه ! خیلی عجیبه ،
    من حتی وقتی عنوان ها رو در گوگل سرچ می کنیم ، برچسب اون مطلب نمایش داده می شه تا عنوان اصلی ،

• danial_137102

آفلاین
    عضو
    ۱۴ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۵:۵۸

لطفا راهنمایی کنید.

• reza

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۶
    ۱۵ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۴:۱۲

من یکی دوبار که دسته یک نوشته را عوض کردم این طور شد. اما بعد از چند روز دوباره برگشت سرجاش. شاید به اینجور تغییرات ربط داشته باشه.

• danial_137102

آفلاین
    عضو
    ۱۵ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۸:۳۲

ممنون از راهنمایی شما لطفا کامل تر راهنمایی کنید!!!

• danial_137102

آفلاین
    عضو
    ۱۹ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۵:۰۷

چرا هیچ کس راهنمایی نمکند من حتی تغییر پیوند یکتا سایت هم دادم اما هیچ تغییری نداشته است فقط تگ ذخیره میشود لطفا هرچه سریعتر راهنمایی کنید.

درباره‌ی این موضوع