انجمن

افزونه ساخت فروم  (۵ نوشته)

• loghman

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۷ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۵:۴۸

با سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان
    من مي خوام توي صحفات سايتم در هر جا كه خواستم فرم دلخواهي رو درست كنم كه كاربران بتونن اطلاعات خودشون رو وارد كنن ،امكاناتي نظير گذاشتن پنجره كركراي ، چك باكس ، دكمه هاي راديوي ، توضيحات ، كادر تكست و ... بتونم به صورت دلخواه توي فرمي كه ميسازم بزارم و كاربران بتونن اصلاعات رو انتخاب و وارد و ذخيره كنن حتما توجه شود كه اصلاعات ذخيره شده در ديتابيس قرار بگيره من نمي خوام اصلاعات برام ايميل بشه بلكه مي خوام در بانك اطلاعاتي ذخيره بشه.
    من خيلي دنبال همچين چيزي توي سايت بودم و جستجو كردم ولي متاسفانه پيدا نكردم پلاگين هاي contact-form-7 رو گذاشتم ولي اين پلاگين اطلاعات رو ايميل ميكنه و يا پلاگين formbuilder كه اينم اطلاعات فارسي رو كه وارد مي كردم توي ديتابيس شناسايي نميكرد و قاطي ميكرد فارسي نبود
    از دوستان و عزيزان خواهش مي كنم اگه افزونه و يا كدي يا روشي كه من بتونم اين كارو بكنم ميدونن راهنمايي كنن توجه شود كه حتما اطلاعات بايد توي بانك اصلاعاتي ذخيره بشه و حدالامكان فارسي باشه
    منتظر پاسخ شما هستم با تشكر از شما...

• R

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶۵
    ۱۷ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۵:۵۱

افزونه register plus
    و واسه اینکه تو صفحه اصلی باشه theme my login
    کلن میشه همه کار با افزونه رجیستر پلاس کرد
    فارسیشم هست جستجو در انجمن جواب میداد ها!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - 7min
  • loghman

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۰:۲۲

با تشكر از پاسخ شما دوستان

من فرم ثبت نام نميخوام من فرم تماس مي خوام كه امكاناتي رو كه گفتم داشته باشه و اطلاعات رو توي ديتابس ذخيره كنه و در هر برگه‌اي (صفحه) كه بخوام بتونم انو بزارم

خواهش ميكنم كه اگه افزونه ي فارسي رو ميشناسيد لينك دانلود رو بزاريد ممنونتون ميشم

با تشكر

• loghman

آفلاین
    عضو
    ۲۰ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۷:۰۸

بنده همچنان منتظر پاسخ شما هستم
    خودم يه افزونه به نام formbuilder پيدا كردم اما فارسي نيست و با فارسي كار نميكنه كسي ورژن جديد فارسيشو داره ؟ اگه انو بزاريد ممنون ميشم
    با تشكر...

• طراحان نوین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۵
    ۲۰ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۹:۲۶

دوست من این افزونه فرم های ارسالی رو در دیتابیس دخیره می کنه. (امیدوارم همونی باشه که شما می خواید)

http://wordpress.org/extend/plugins/simple-contact-form/

البته فارسی نیست ولی کار باهاش ساده است. اگه فارسی شو خواستین همینجا مطرح کنید تا اگه فرصت شد بنده یا دیگر دوستان فارسیش کنن.
    در ضمن افزونه ی کاملی است و آجاکس هم است.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    7min

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.