انجمن

مشکل در سطح دسترسی پوشه ها هست؟  (۴ نوشته)

• amirreza

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۲
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۴ مهر ۱۳۸۹ - ۰۰:۲۶

من افزونه Google sitemap رو فعال کردم ، وقتی زدم اوکی بشه دوتا خطا داد:
    There was a problem writing your sitemap file. Make sure the file exists and is writable.
    There was a problem writing your zipped sitemap file. Make sure the file exists and is writable.

وقتی یه مطلب می نویسم، میخوام پیش نمایش مطلب رو ببینم،پیش نمایش نشون داده نمیشه و پیغام:
    "ورد پرس خطا: شما اجازه‌ی دیدن پیش‌نویس‌ها را ندارید." نمایش داده میشه!

در مدیریت وقتی به قسمت پیوندهای یکتا میرم ، اون بالا صفحه 2تا پیغام خطا نمایش داده میشه:

Warning: is_writable() [function.is-writable]: open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home/amirkinf:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp) in /home/amirkinf/public_html/wp-admin/options-permalink.php on line 141

و

Warning: is_writable() [function.is-writable]: open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home/amirkinf:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp) in /home/amirkinf/public_html/wp-admin/includes/misc.php on line 133

سطح دسترسی کدوم پوشه هام مشکل داره، درستش کنم؟

• بهروز ازند

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۹
    ۱۴ مهر ۱۳۸۹ - ۱۸:۰۸

سطح دسترسی پوشه www یا public_html در سرورت چنده؟ اونو به 777 تغییر بده ببین چطور میشه

• amirreza

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۲
    ۱۶ مهر ۱۳۸۹ - ۱۲:۳۰

ممنون، مشکل انگار از سطح دسترسی .htaccess بود.
    برای Google site map هم اون دوتا فایل رو به صورت دستی ساختم توی پوشه public_html و سطح دسترسیشون رو عوض کردم و وقتی افزونه ok داد دوباره به حالت اول برگردوندم.

مشکل پیش نویس ها و خطا در قسمت پیوند یکتا هم با تغییر توی سطح دسترسی .htaccess حل شد.

• keyvangeo1994

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۴

.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.