انجمن

مشکل فوری فوتی ........"SlideShow  (۸ نوشته)

• omid6630

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۷ مهر ۱۳۸۹ - ۱۷:۱۶

با سلام و خسته نباشید ...

آقا تنظیمات این قالب حال ما رو گرفت.....

اسم قالب Trista است...یک قسمت برای SlideShow داره که دیوانه کرده ما رو....... تنظیم نمیشه....

این رو گفته...
    How to add images to your featured posts slideshow?
    » If you are using WordPress version 2.9 and above: Just set "Post Thumbnail" when adding new post for the posts in selected category above.
    » If you are using WordPress version under 2.9 you have to add custom fields in each post on the category you set as featured category. The custom field should be named "featured" and it's value should be full image URL. Click here for a screenshot.

....."Post Thumbnail چیه؟؟؟

این پیغام رو هم روی خود اسلاید داده...
    To set your featured posts, please go to your theme options page in wp-admin. You can also

چندجا هم جستجو کردم ، گفته بودند که باید فایل های Functions.php و Index.php رو ویرایش کنی..... که من وردپرسم ورژن 3 است و این تنظیمات رو خودش داشت......
    اما باز هم درست ست نشد....

فقط میدونم که در قسمت ایجاد کردن یک پست جدید یک قسمت اضافه میشود به نام "Post Thumbnail" که میشود اسلاید ها رو مدیریت کرد یا در آنجا میشود برای اسلاید ها عکس گذاشت....... که این در قسمت مدیریت سایت من نیامده....

لطفا راهنمایی بفرمایید

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۱۷ مهر ۱۳۸۹ - ۱۸:۲۰

سلام

....."Post Thumbnail چیه؟؟؟

بند انگشتی نوشته ها
    نیازی به ویرایش نیست. اگر پوسته شما از بندانگشتی پشتیبانی می کنه برای اضافه کردن تصویر به پوسته کافیه در قسمت بارگزاری تصویر اون رو به عنوان تصویر شاخص انتخاب کنید.

• omid6630

آفلاین
    عضو
    ۱۷ مهر ۱۳۸۹ - ۱۸:۳۷

mostafa1990 گفت:
    سلام

بند انگشتی نوشته ها
    نیازی به ویرایش نیست. اگر پوسته شما از بندانگشتی پشتیبانی می کنه برای اضافه کردن تصویر به پوسته کافیه در قسمت بارگزاری تصویر اون رو به عنوان تصویر شاخص انتخاب کنید.

سوال من اینه که طبق توضیحاتی که در بالا دادم ، برای مدیریت SlideShow باید چکار کنم...؟؟؟؟ همین.

این پوسته خودش مدیریت اسلاید اما انگار فعال نیست یا اینکه من بلد نیستم ازش استفاده کنم.....

دوستان کمک کنند

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    ۱۷ مهر ۱۳۸۹ - ۲۳:۲۲

اگر هم خود پوسته داشته باشه توی زمینه دل خواه باید بهش مقدار بدی.
    اگر هم نداشته باشه به احتمال زیاد باید از افزونه اش استفاده کنی که طراح تگ های خروجی افزونه را در پوسته قرار داده!

• omid6630

آفلاین
    عضو
    ۱۸ مهر ۱۳۸۹ - ۰۶:۱۶

mostafa1990 گفت:
    اگر هم خود پوسته داشته باشه توی زمینه دل خواه باید بهش مقدار بدی.
    اگر هم نداشته باشه به احتمال زیاد باید از افزونه اش استفاده کنی که طراح تگ های خروجی افزونه را در پوسته قرار داده!

کلا خوب توضیح ندادین.............

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    ۱۸ مهر ۱۳۸۹ - ۱۹:۰۶

اگر نسخه وردپرستون بالای 2.9 هست که این نسخه به دلیل پشتیبانی از Thumbnail (تصویر شاخص) می تونید در قسمت بارگزاری عکس این قابلیت رو بهش بدید و عکس بارگزاری شده رو به عنوان تصویر شاخص انتخاب کنید که در پوسته نمایش داده بشه
    کاستوم فیلد (زمینه دلخواه) هم می شه.
    موقع نوشتن و اضافه کردن مطلب. قسمت پایین ویرایشگر در قسمت افزودن زمینه‌ی دل‌خواه تازه: گزینه افزودن رو کلیک کنید و featured را وارد کرده و مقدارش هم تصویر عکس بدید.
    یعنی آدرس عکسی که قراره در پوسته نمایش داده بشه!

• akbarmf

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۷
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۴

mostafa1990 گفت:
    کاستوم فیلد (زمینه دلخواه) هم می شه.
    موقع نوشتن و اضافه کردن مطلب. قسمت پایین ویرایشگر در قسمت افزودن زمینه‌ی دل‌خواه تازه: گزینه افزودن رو کلیک کنید و featured را وارد کرده و مقدارش هم تصویر عکس بدید.
    یعنی آدرس عکسی که قراره در پوسته نمایش داده بشه!

سلام

من از وردپرس 3.2.1 استفاده می‌کنم که در نوشته‌ها افزودن زمینه‌ی دل‌خواه رو نداره !!!!
    اصلاً قسمت پایین ویرایشگر هیچی نداره !
    چکار باید کرد ؟

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۴ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۴:۴۲

akbarmf گفت:

سلام

من از وردپرس 3.2.1 استفاده می‌کنم که در نوشته‌ها افزودن زمینه‌ی دل‌خواه رو نداره !!!!
    اصلاً قسمت پایین ویرایشگر هیچی نداره !
    چکار باید کرد ؟

از اون بالا از تنظیمات صفحه عناوین رو اضافه کنید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    akbarmf

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.