انجمن

چطور به صورت دستی لینک بزارم؟  (۱۲ نوشته)

• Dexoey

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۲۹ بهمن ۱۳۸۶ - ۱۶:۲۸

من توی سایت های که مخصوص تبادل لینک هستند عضوم .کارشون به این صورته که وقتی بخوای به یک نفر لینک بدی باید کدی رو که اونا میگن در سایتت بزاری و لینک های بلاگرولینگ و مال خود وردپرس و ..اصلا حساب نمیشه!بعد صفحه رو جستجو می کنن و عین همون کد رو اگر گذاشته باشی این مرحله تموم میشه.حالا من می خوام یک کدی مثل این
    Domalot Web Hosting<br>Offers cheap shared, virtual dedicated and dedicated web hosting services: linux or windows hosts. Also provides search, registration and transfers for domain names.

رو در سایتم بزارم.زیر قسمت links خود وردپرس.(ادرسم اینه dlmovie.org )
    که اگر سورسش رو ببینید اون قسمت لینک و 2 تا لینکی که دادم کاملا در کدهای html مشخص هستند.حالا سوال من اینه:وردپرس مثل بلاگ اسکای نیست که کلا یک صفحه ادیتور برای html داشته باشه و کد رو در اون صفحه حالا هر جاش که می خواید کپی بکنید و استفادش کنید.من این لینک رو باید در کجا و چه فایلی کپی بکنم؟
    و سوال دیگم اینه:میشه در وردپرس کاری کرد که در نوشته های وردپرس اگر کدی رو که گفتم قرار بدیم و این کد فعال بشه؟چون اگر این کد رو در یکی از پستها بزارم عین همین رو نشون میده بدون این که لینکی فعال بشه
    !

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۲۹ بهمن ۱۳۸۶ - ۱۶:۴۳

شما باید کدتون رو در داخل فایل sidebar.php اونجایی که می خواین قرار بدید.

در مورد سوال آخر من دقیقا متوجه نشدم. کد رو بطور کامل اینجا قرار بدید و بگید چی کار می خواین بکنین ؟
    باکس کد می خواین درست کنید ؟!

• محمد پشت کوهی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۵
    ۲۹ بهمن ۱۳۸۶ - ۱۷:۰۱

شما می تونی با ورد پرس یه صفحه به سازی ولینک رو در اون بزاری یا اینکه تو یکی از پست های تون روی دستوری (کنار دیداری) کلیک کنید و کدرو اونجا وارد کنید

• Dexoey

آفلاین
    عضو
    ۳۰ بهمن ۱۳۸۶ - ۰۰:۴۲

اول این که:بابا من سرویس شدم با این فرومتون!با opera که اصلا نمیشه نوشته ها رو خوند!اواتور شما میره تو نوشته و ادم نمی فهمه کی چی گفته...با IE هم همین مشکل رو دارم :O
    2_نوید جان اون ساید بار که ی فرمایید خب هر چی توش بزاریم.
    در ضمن در این فایلی که می فرمایید من نتونستم links رو که در صفحه اولم هست در این فایل پیدا کنم.link بود ولی links نبود :D
    محتویات این فایل رو هم آخر این پست میزارم.در ضمن کدی که پرسیدید اینه
    Domalot Web Hosting<br>Offers cheap shared, virtual dedicated and dedicated web hosting services: linux or windows hosts. Also provides search, registration and transfers for domain names.

3_مثل این که جناب sarsabz سوال دوم من رو متوجه شدند...ولی دوست عزیز من از وردپرس انگلیسی استفاده می کنم میشه کلمات و گزینه ها رو به انگلیسی بفرمایید؟

محتویات فایل sidebare من
    <div id="sidebar">

<?php if ( !function_exists('dynamic_sidebar') || !dynamic_sidebar() ) : ?>

• <?php include (TEMPLATEPATH . '/searchform.php'); ?>
    • <?php /* Menu for subpages of current page (copied from K2 theme) */
      global $notfound;
      if (is_page() and ($notfound != '1')) {
      $current_page = $post->ID;
      while($current_page) {
      $page_query = $wpdb->get_row("SELECT ID, post_title, post_status, post_parent FROM $wpdb->posts WHERE ID = '$current_page'");
      $current_page = $page_query->post_parent;
      }
      $parent_id = $page_query->ID;
      $parent_title = $page_query->post_title;

// if ($wpdb->get_results("SELECT * FROM $wpdb->posts WHERE post_parent = '$parent_id' AND post_status != 'attachment'")) {
      if ($wpdb->get_results("SELECT * FROM $wpdb->posts WHERE post_parent = '$parent_id' AND post_type != 'attachment'")) {
      ?>

• <h2 class="sidebartitle"><?php echo $parent_title; ?> <?php _e('Subpages'); ?></h2>
      <ul class="list-page">
      <?php wp_list_pages('sort_column=menu_order&title_li=&child_of='. $parent_id); ?>

<?php } } ?>

• <h2 class="sidebartitle"><?php _e('Categories'); ?></h2>
    <ul class="list-cat">
    <?php wp_list_cats('sort_column=name&optioncount=1&hierarchical=0'); ?>

• <h2 class="sidebartitle"><?php _e('Archives'); ?></h2>
    <ul class="list-archives">
    <?php wp_get_archives('type=monthly'); ?>

• <h2 class="sidebartitle"><?php _e('Links'); ?></h2>
    <ul class="list-blogroll">
    <?php get_links('-1', '
  • ', '
  • ', '
    ', FALSE, 'id', FALSE, FALSE, -1, FALSE); ?>

<?php endif; ?>

</div>
    <!--/sidebar -->

• Dexoey

آفلاین
    عضو
    ۳۰ بهمن ۱۳۸۶ - ۰۰:۴۴

نمیدونم این پستم برای شما هم نوشته هاش درهم شد یا نه!اگر شده بگید که دوباره منتها با صفحه بندی جدید پست رو بدم :D (من که تو اپرا گزینه ای برای ویرایش نمی بینم :-? )

• محمد پشت کوهی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۵
    ۳۰ بهمن ۱۳۸۶ - ۰۹:۱۰

من نمی دونم انگلیسیش چی می شه!
    وقتی یه چیز تازه بخوای بنویسی wp-admin/post-new.php \یش فرض ادیتور تصویری بالای همون برگه بالای ابزار های نوشتن احتمالا نوشته view و source یاتو این مایه ها! مشخص

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۳۰ بهمن ۱۳۸۶ - ۰۹:۴۰

اینجا همه فایرفاکسی هستن :D اگر امکانش رو دارید با این مرورگر می تونید صفحات رو به شیوه درست مشاهده کنید...
    ------------------
    ببینید کد زیر در سایدبار شما وظیفش قرار دادن لینک ها اون گوشس :

#  <h2 class="sidebartitle"><?php _e('Links'); ?></h2>
    <ul class="list-blogroll">
    <?php get_links('-1', '
    # ', '
    ', '
    ', FALSE, 'id', FALSE, FALSE, -1, FALSE); ?>

<?php endif; ?>

</div>

شما باید بعد از <?php endif; ?> و قبل از </div> کدهای خودتون رو قرار بدید. یه تست بکنید نتیجه رو بگید ...

• Dexoey

آفلاین
    عضو
    ۳ اسفند ۱۳۸۶ - ۲۰:۲۴

ممنونم اقا نوید مشکلم حل شد.حالا یک سوال دیگه دارم :D که مربوط به همین ساید بار هست.
    توی ورد\رس میشه کاری کرد که همیشه یک \ست به عنوان آخرین \ست به نمایش دربیاد؟من میخوام بنر یک نفر رو در آخرین نوشته بزارم که همیشه تو دید باشه.حالا دستی این کار رو می کنم.حالا میخوام بدونم راهی هست که این نوشته همیشه به عنوان آخرین نوشته باشه؟
    اگر نه میشه بگید من عکس رو باید کجا سایدبار بزارم که دقیا بالای آخرین نوشته و وسط اون باشه؟یعنی گوشه نیوفته :|

• Dexoey

آفلاین
    عضو
    ۴ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۸:۰۷

کسی نیست جواب ما رو بده :-(

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۴ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۹:۱۹

بله . با یه افزونه براحتی این کار قابل انجام هست :
    http://wordpress.org/extend/plugins/wp-sticky

• Dexoey

آفلاین
    عضو
    ۸ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۵:۰۴

من اینو الان نصب کردم اکتیو هم کردم چطوری باید استفاده کنم؟تو read me و فرومش هم رفتم چیزی دستگیرم نشد!

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۹ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۱:۰۰

توی قسمت نوشتن مطلب که برید می تونید یک گزینه که مطلب رو sticky می کنه رو بزنید

• درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.