انجمن

کاهش رنک بعد از غیرفعال کردن افزونه ها  (۴ نوشته)

• 7min

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۳
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۷ آبان ۱۳۸۹ - ۱۱:۴۹

سلام
    من دو تا سایت تو سیستم وردپرس دارم .
    هر دوشون هم از نظر ظاهر شبیه هم هستند اما دو تا موضوع متفاوت توشون نوشته میشه .
    یکیشون 130 تا پست داره و بازدید خوبی داره و اون یکی ده تا پست و یه بازدید معمولی داره !
    اینا رو گفتم تا به یه مقایسه برسیم .
    سایتی که 130 تا پست داره هر روز رنکش تو الکسا بهتر میشد . اما از زمانی که برای 5 دقیقه تمام افزونه ها رو غیر فعال کردم و دوباره همه رو فعال کردم رنکش دائما داره میاد پایین !!!
    از اون روز دائما یه روند نزولی رو پیش گرفته و اصلا نمیدونم باید چیکار کنم . نکته جالبتر اینجاست اونی که ده تا پست داشته الان این یکی رو جا گذاشته و رنک بهتری رو کسب کرده !
    شاید بعضی از دوستان ایراد بگیرن که این موضوع ربطی به وردپرس نداره اما به نظر من 100% مربوط به همون غیر فعال کردن و دوباره فعال کردن افزونه ها مربوط .
    لطفا راهنماییم کنید که باید چیکار کنم که این روند نزولی ادامه پیدا نکنه .
    با تشکر

• بهروز ازند

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۹
    ۷ آبان ۱۳۸۹ - ۲۱:۰۳

این دیگه ازون حرفاست
    یعنی اون 5 دقیقه شوم باعث نابودی اعتبار شما نزد گوگل شده؟
    نه جانم شما خیلی گوگل را دست بالا گرفته اید که بتواند ظرف 5 دقیقه تغییرات را متوجه شود
    افت رنک به دلایل مختلفی می تواند رخ دهد از webmaster گوگل جهت اطلاع از ارورهای گوگل استفاده کنید و کاسه کوزه مشکلات را برسر وردپرس زبان بسته نشکنید
    توصیه : کپی برداری نکنید چون جز ضرر عایدی ندارد
    کلمات کلیدی و توضیحات صفحات را با دقت وارد کنید
    لینکهای ورودی ، خروجی را با هدف انتخاب کنید ( تبادل لینک هدفمند داشته باشید)
    .
    .
    از افزونه های سئو مثل platinum seo pack و all in one seo pack بهره ببرید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    7min - Mostafa - azad2
  • 7min

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۳
    ۷ آبان ۱۳۸۹ - ۲۱:۱۷

چرا دعوا داری !
    من فقط مقایسه ذهنی خودمو بعد از اون کاری که انجام دادم بیان کردم .
    به نظر خودمم حرفم بی دلیل نیست .
    بنده اطلاعات زیادیم ندارم و ادعایی هم ندارم ! وردپرس هم بلد نیستم نصب کنم و برام نصب کردن .
    دیگه اگه اشتباه گفتم و به جاده خاکی زدم شما ببخشید .
    از راهنماییتون ممنونم .

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۶۷
    ۱۱ آبان ۱۳۸۹ - ۱۵:۲۲

encaria جان گوگل رو اینقدر دست کم نگیر
    گوگل هر ثانیه 3 ترابایت از اینترنت رو ایندکس میکنه که هر روز هم سرعت بالاتر میره
    اگه توی یه هاست باشی که سرعت بالایی داشته باشه گوگل میتونه توی چشم بهم زدنی سایتت رو ایندکس کنه.
    وقتی توی همون وبمستر که گفتی سرعت ایندکس رو روی هر دو ثانیه (البته اگه با پهنای باند مشکلی نداشتی) قرار بدی گوگل هم میاد و هر 2 ثانیه سایتت رو ایندکس میکنه ولی این تازه شروع ماجراست.
    اگه توی سایت مپ گفته باشی که پستها رو عوض نمیکنی و بعد بیای و پیوند یکتا رو عوض کنی و همون لحظه هم از بخت بدت یه پینگ برای گوگل بره اونوقته که میبینی توی 5 دقیقه چی که نمیشه.
    در کل صفحه های غیر ثابت رنک صفحه رو پائین میاره

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    بهروز ازند

درباره‌ی این موضوع