انجمن

انجمن کمرنگ وردپرس  (۶۷ نوشته)

• عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۰ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۱:۵۶

داره قربان:
    http://forum.wp-persian.com/rss

معذرت میخوام . شما یه نگاه بنداز . ببین خالیه .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Mostafa - محسن غیاثی
  • محسن غیاثی

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲۷
    ۱۰ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۲:۰۱

تو گوگل ریدر آیتمها نشون داده میشن.

~> Mr.vAhiD.DI <~ - Saeed Fard - Mostafa - بهروز ازند
  • ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۶۴۹
    ۱۳ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۷:۳۳

راستی این رو هم یادم اومد که حیفم اومد نگم... چون پیشنهادات کاملن ...

یه بخشی بود پارسال : بهترین نویسندگان (همراه با آدرس سایتشون) سمت راست نشون داده می‌شد ... اون رو هم بذارید... باعث میشه میل کاربرا به پاسخ بیشتر شه.... در ضمن هرکی هم جفنگ ارسال کنه باهاش برخورد کنید... از اینجور کارا بیشتر انجام بدین.... بذارین کاربرا ترغیب و میلشون بیشتر شه :)

arix - Mostafa - عبدالماجد شه بخش ( ایجباری ) - Moeini - Saeed Fard - mohmon
  • arix

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    ۲۰ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۸:۴۳

سلام

من هم به عنوان یک عضو کوچک نظر شخصی خودم را می دهم.به امید آنکه شاهد شکوفایی روز افزون وردپرس فارسی باشیم

ببینید در حال حاضر کاملا مشخص است که انجمن وردپرس فارسی در مقایسه با مامبولرن و نیوک از لحاظ زحمت چیزی کم نگذاشته است.ولی چرا اینچنین کمرنگ است.خب دلیلش همان چیزی است که موجب شده دیگر انجمن ها پررنگ شود.بیشتر توضیح می دهم:

در اینجا موضوعات پخش شده است.یعنی قسمت آموزش ، سیاره ، قالب ، پلاگین و ... همه جدا جدا هستند و این باعث شده که گستره ی وبسایت وسیع ، و تلاش ها و پست های افراد در این سایت بزرگ گم شود و شانس دیدن یک تاپیک توسط شخص تازه وارد به شدت کاهش یابد.خلاف این امر را در انجمن مای بی بی ایران می بینید که همه چیز را کنار هم آورده و باعث شده سایت "پر مطلب" و غنی جلوه کند

دومین مشکل سیستم استفاده شده در این انجمن است یعنی همان bbpress . خب اینجا که از بی بی پرس پشتیبانی نمی کند ، پس هیچ قیدی به استفاده کردن از این انجمن ساز کوچک وجود ندارد.من نمی گویم بی بی پرس بد است.اتفاقا من عاشق این سیستم ام.منتها اهداف فرق می کند.
    همان طور که vb و ipb برای مقاصد و پشتیبانی های بزرگ استفاده می شوند (چون این گونه طراحی شده اند) ، bbpress بیشتر به درد یکی مثل من می خورد که می خواهد یک سایت بزرگ وردپرس داشته باشد و در کنار وبسایت خود یک انجمن کوچک bbpress برای پرسش و پاسخ داشته باشد.در حقیقت اگر من از vb برای انجمن خود استفاده کنم سایتم در کنار انجمن بزرگ vb گم می شود و دیگر کسی محل سایت وردپرسی ام هم نمی گذارد و همه از همان اول می روند در انجمن.پس به همان دلیلی که من از vb برای کار کوچک نمی توانم استفاده کنم شما هم نباید از bbpress برای کار بزرگ استفاده نمایید. بیشتر توضیح می دهم :

1 - تشکر : اصلا اهمیتی ندارد .ولی من وقتی یک مطلبی را پست می کنم و یکی از من تشکر می کند کلی ذوق می کنم و می روم تا یک مطلب دیگر هم پست کنم.(البته اینجا هم مد تشکر را دارد.کلی عرض کردم)

2 - مدال : همین که کاربری حس کند اگر فقط 50 پست دیگر بزند یک مدال می برد (با اینکه مدال یک عکس بیشتر نیست) ولی همین باعث می شود که اون کاربر آن شب را بیدار بماند و 50 تا پست بدهد

3 - امضا : خب این که دیگر واقعا خیلی مهمه.یکی که هاست می فروشد اگر در امضای خود بتواند هاست خود را تبلیغ کند از صبح تا شب می نشیند و پست می دهد.نمونه این کار در انجمن های موفق وب هاستینگ تالک و مجید آنلاین به وضوح مشهود است

4 - جستجو : دلیل اینکه این فروم فقط به تعداد انگشت شماری انجمن دارد واضح است.چون اگر زیاد شوند دیگر کی می نشیند و دونه ، دونه به تمام انجمن ها سر می زند.در واقع همین حالا هم اگر کسی بخواهد ببیند ، کاربری سوال جدید پرسیده یا نه باید بنشیند و دونه دونه توی تمام انجمن ها برود و چک کند.

-چرا؟

پچون اینجا گزینه ی "نمایش ارسال های جدید" را ندارد.خب آخر عزیز من مگر مردم بیکارند همه اش بنشینند انجمن چک کنند ببینند کسی سوالی دارد یا نه.همین باعث می شود هیچ کسی علاقه به پاسخ به سوالات نداشته باشد

5 - پیغام خصوصی :خب یکی که می نشیند از صبح تا شب به سوالات جواب می دهد اگر ببیند کسی هم نیاز به هاست یا دامنه یا ... دارد از طریغ پیغام خصوصی کاربر را جذب کرده و یک درامدی هم کسب می کند.همین می شود انگیزه برای کار در فروم!

6 - فضای خصوصی : در انجمن های بزرگ کاربران یک محل خصوصی هم مثل شبکه ی اجتماعی مانند دارند که می توانند آنجا برای خودشان چیز میز بنویسند و بقیه هم پیام بگذارند.همین باعث می شود که بعضی ها هم تبلیغ کارشان را آنجا قرار دهند و آنجا را به یک حالت اتاق چت عمومی تبدیل کنند و همین باز انگیزه می شود برای کار بیشتر کاربران

7 - ادیتور متن : خب بدون تعارف من یک پست آموزشی در مورد htaccess دادم.هر کاری کردم کد ها رو عین آدم نشون نداد.شما هم که بهتر از من می دانید در htaccess حتی حروف را بزرگ و کوچک بنویسیم بر هم می خورد چه برسد به اشتباه نوشتن آن ها.خب طبیعتا تمام زحمات من به هدر رفت.بعد هم خب دو تا عکسی ، گلی ، بته ای چیزی که توی مطالب می فرستی بیشتر کاربران تحریک به خواندن متن ها می شوند.نمی دانم دقت کرده اید یا نه.ولی اینجا بیشتر از هر جای دیگر کاربران سوال تکراری می پرسند.خب حق دارند بنده خدا ها.کی حوصله دارد بشیند چندید صفحه سیاه و سفید را بخواند ببیند آخرش به سوالش می رسد یا خیر.جالب اینجاست که خود شما ، مدیر محترم ! هم حوصله ی این کار را ندارید.چون در پاسخ این افراد می گویید جستجو کن و یک لینک جستجو می دهید.این در حالی است که در همه انجمن ها مدیران اگر لینک معرفی کنند لینک مطلب جواب را معرفی می کنند نه لینک جستجو را !

8 - نتظیمات شخصی کنترل پانل کاربری : خب من یک مطلب آموزشی نوشتم.حالا می خواهم ببینم کسی سوالی در آن مورد دارد یا خیر.برای این کار در همه انجمن ها می روم به کنترل پانل و یک چک می کنم ببینم مطالب مشترک شده ام پست جدید دارد یا خیر.اینجا باید چی کار کنم؟

همه را بوکمارک کنم بشینم دونه دونه صفحات رو باز کنم ببینم کی چی نوشته؟!!!!!!!!اگر 50 تا بود چه؟

9 - مطالب زشت : من مطالب طولانی را رنگی ، رنگی می کنم.چهار را شکلک می گذارم.در یک رنگ دیگر یک مطلب طنز می نویسم که مطلب جاذبه پیدا کند و کاربر مطلب را بخواند.اینجا چه کنم؟

10 - باز هم بگم؟:دی

در کل من معمولا نظر نمی دهم.خب خداییش الان یک ساعت و نیمه دارم این رو تایپ می کنم.این رو که نوشتم نه به خاطر این که ایراد گرفته باشم.به خاطر اینکه من خیلی به وردپرس فارسی مدیونم و واقعا همه ی کاربران و مدیرانش رو دوست دارم

دوست داشتم در حد کم خودم شاید یک کمک فکری داده باشم.به نظر من اگر از vb استفاده شود یا ipb ، این انجمن به یکی از بزرگترین ها و فعالترین ها تبدیل می شود

پی نوشت : اگر در خرید انجمن ساز های vb و ipb کمک مالی نیاز داشتید به من میل بزنید ، باعث افتخاره که بتوانم کمک کوچکی در انجمن وردپرس فارسی داشته باشم

با آرزوی بهترین ها برای شما
    ارادتمند

Mostafa - بهروز ازند - amirsaam - milad200 - eshahnazi
  • arix

آفلاین
    عضو
    ۲۰ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۱:۱۴

دوباره سلام

من که کل تاپیک را مطالعه کردم دیدم عده ای از دوستان پیشنهاد تغییر از bbpress به انجمن ساز های دیگر را قبلا داده بودند که با مخالفت جناب گناهکار رو به رو شد

ببینید جناب گناهکار اینکه می خواهید بستر را آماده تر کنید و خودتان برای bbpress مد نوشته تا امکانات کامل شود کاری بس مورد تقدیر است.ولی به نظر شما اگر توسعه ی bbpress را بر عهده ی دیولوپر ها گذاشته و در عوض همان انرژی را بگذارید و یک فروم بزرگ vb یا ipb تشکیل داده و سوالات قبلی را به صورت دسته بندی شده و کاملا منظم طوری جمع کنید تا دیگر این همه آدم روزانه سوال تکراری نپرسند و در عوض محتوی پیشرفت کند بهتر نیست؟سودمند تر نیست؟

شما که دارید زحمت می کشید ، به نظرتان اگر این زحمت در جهت توسعه ی پشتیبانی وردپرس باشد بهتر است یا در جهت گسترش bbpress ؟

یک رابطه ی منطقی ریاضی :

تا تغییری در متغیر (شرایط) ایجاد نکنیم ، نتیجه ی مساله تغییر نخواهد کرد

دلیل این همه پیشرفت روز افزون و محبوبت وردپرس همین انعطاف پذیری بالای آن است.هیچ مدیریت محتوایی نمی تواند جای وردپرس را بگیرد.چون هیچ کدام انعطاف پذیری وردپرس را ندارد!

حال ما هم از شما به عنوان مدیر وردپرس فارسی زبانان انتظار داریم تعصب را کنار بگذارید و انعطاف پذیری نشان دهید و مشکلات زیر ساختی اینجا را با تغییر سیستم انجمن ساز برطرف نمایید تا محتوا پیشرفت نماید

پیشاپیش از همراهی و لطف بی نهایت شما سپاسگزارم

با تشکر از توجه شما
    شاد باشید

Mostafa - بهروز ازند - eshahnazi
  • امین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۷
    ۲۰ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۱:۵۰

arix عزیز سلام
    تنها چیزی که در مورد صحبتهای شما مخصوصا

یک فروم بزرگ vb یا ipb تشکیل داده و سوالات قبلی را به صورت دسته بندی شده و کاملا منظم طوری جمع کنید تا دیگر این همه آدم روزانه سوال تکراری نپرسند و در عوض محتوی پیشرفت کند بهتر نیست؟سودمند تر نیست؟
    به ذهنم میرسه این که بهتون بگم پس مستندات برای چی هست؟ همین

Mostafa - arix - amirsaam - eshahnazi
  • Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲۰ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۲:۰۹

سلام
    به نظر من همین bbpress بهتره! (می شه گسترش داد.)

2 - مدال : همین که کاربری حس کند اگر فقط 50 پست دیگر بزند یک مدال می برد (با اینکه مدال یک عکس بیشتر نیست) ولی همین باعث می شود که اون کاربر آن شب را بیدار بماند و 50 تا پست بدهد

بعضی از پیشنهاداتتون جالب بود, اما هدف پست زدن نیست! (چون با افزایش پست مشکلی حل نمی‌شه)

در مورد جستجو:
    اگر همگی در حین ایجاد پست و یا مشاهده اون پست, چندین برچسب متناسب با اون نوشته رو ثبت کنند مشکل جستجو کم کم حل می‌شه.

arix - بهروز ازند - Saeed Fard - eshahnazi
  • arix

آفلاین
    عضو
    ۲۰ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۲:۲۹

به ذهنم میرسه این که بهتون بگم پس مستندات برای چی هست؟ همین

امین جان ممنون از نظرتان.فکر می کنم منظورم را اشتباه رساندم.منظور من تمام مباحث بود.مستندات خیلی عالیه و یک کار ویژه از وردپرس فارسی است.
    ولی منظور من سوالاتی بود که کاربران می پرسند.خب اگر فقط به مستندات اکتفا می کنید پس برای چی از کابری که سوال تکراری که در مستندات نیست ، می پرسد خرده می گیرید؟

البته شما کمی هم کم لطفی کردید.من اون همه مطلب نوشتم حالا برفرض یک پاراگرافش هم اشتباه بود.یا نه اصلا ۹۹ درصدش اشتباه بود!
    چرا نوشتید "تنها چیزی که می تونم بگم" ؟خب چرا نظرتان را درباره پاراگراف زیر نمی نویسید؟

"نتظیمات شخصی کنترل پانل کاربری : خب من یک مطلب آموزشی نوشتم.حالا می خواهم ببینم کسی سوالی در آن مورد دارد یا خیر.برای این کار در همه انجمن ها می روم به کنترل پانل و یک چک می کنم ببینم مطالب مشترک شده ام پست جدید دارد یا خیر.اینجا باید چی کار کنم؟"

یا این پاراگراف

"اینجا گزینه ی "نمایش ارسال های جدید" را ندارد.همین باعث می شود هیچ کسی علاقه به پاسخ به سوالات نداشته باشد"

انتظار نداشته باشید که همه از اینکه می توانند مطالب را با میلشان دنبال کنند ، خوشحال باشند.به علاوه که خیلی ها هم از این امکان در انجمن بی اطلاعند

بعضی از پیشنهاداتتون جالب بود, اما هدف پست زدن نیست! (چون با افزایش پست مشکلی حل نمی‌شه)

در مورد جستجو:
    اگر همگی در حین ایجاد پست و یا مشاهده اون پست, چندین برچسب متناسب با اون نوشته رو ثبت کنند مشکل جستجو کم کم حل می‌شه

از نظر و تشکرتان ممنونم mostafa جان.

در نظر داشته باشید در هیچ انجمنی هیچ کس نمی تواند الکی پست بزند.اگر قرار باشد کسی 50 تا پست بزند باید 50 تا پست ارزشمند بزند مگر نه به جای "مدال" ، "اختار" می گیرد.

به هر حال این هم نظر من بود.من می گم اگر همه چیز مهیا باشد و انرژی را که روی برچسب زدن و ... برای بهینه سازی گذاشته می شود رها و در عوض مثلا روی همین مستندات گذاشته شود بهتر است.

یعنی منظورم این نبود که همین الان اینجا بده یا پیشرفت نمی کند یا .... قطعا وردپرس که این همه طرفدار دارد به خاطر همین وردپرس فارسی است.منظورم این بود که اگر همه چیز راحت تر ، ساده تر و زیباتر باشد خب سرعت پیشرفت هم بیشتر می شود

برای اینکه بتوانم منظورم را بهتر نشان دهم یک مثال می زنم:
    شما تفاوت ثبت یک اختراع را در ایران و کانادا در نظر بگیرید.در ایران جلوی رویت کوهی از مشکلات است که بزرگترینش مسایل مالی است ، تازه از دغدغه های فکری سیاسی و اینکه دو روز بعد جنگ نشود و ... بگذریم
    ولی اونی که می خواهد در کانادا یک اختراع کند با خیال راحت می تواند تمام نیروی فکرش را روی همان اختراع متمرکز کند.

فکر نکنم نیازی به گفتن نتیجه ی کار هم باشد...

وقتی بستر فراهم باشد زحمات بیشتر و بهتر به بار می نشیند

ارادتمند شما
    موفق باشید

Mostafa - بهروز ازند - amirsaam - eshahnazi
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۸:۵۲

دارم کم‌کم تغییراتی که خیلی از کاربران تقاضا داشتن رو اعمال می‌کنم. فعلاً برای شروع، بخش آخرین موضوعات راه افتاد، با این شرط که اگه باعث بالا رفتن تعداد نوشته‌های غیرمفید شد، دوباره تعطیلش می‌کنیم :)
    http://forum.wp-persian.com/view/latest-topics

توی صفحه‌ی اول انجمن هم می‌تونین زیر فهرست مربوط به بخش‌های مختلف، پیوندش رو پیدا کنین.

Mostafa - دایان - Morteza - Moeini - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - بهروز ازند - Saeed Fard - amirsaam - محسن غیاثی - eshahnazi
  • amirsaam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵۵
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۳ تیر ۱۳۹۰ - ۲۰:۲۷

عجب تاپیکی! نیم ساعته دارم همشو میخونم ولی نگاه کردم آخرین پست مال 4ماه پیشه و هنوز ندیدم کعه نسخه ی جدیدی ارائه بشه، یکم کسلم کرد
    در مورد تغییر بی بی پرس به چیزه دیگه ای نظر من اتباهه چون بی بی پرس قویتره و مثل وردپرس میمونه هرچند اینجا از چندان پیشرفته ش نکردن
    من با ایجاد بخش پیام خصوصی، فعال کردن امضا، فعال کردن قابلیت پیوست کردن فایل و همچنین فعال کردن شکلک ها البته نه شکلکهای یاهو بلکه شکلکهای مخصوص انجمن مثل شکلک‌های ادیتور wysiwyg ckeditor موافقم
    و پیشنهادهای کوچیکی دارم. تعویض ادیتور انجمن به ادیتور قوی bb wysiwyg editor هرچند تا اونجال که باهاش کار کردم مشکل ری‌سایز عکس داره ولی قابله حله. به این دلیل که اکثر کاربرها که کاربر خاص نیستن که بدونن با تگهای html باید چطور کار کرد! اگر این کار رو نمیکنید اقلا از bbcode lite و bbcode buttons و allow images و برای خارج نشدنم عکسها از کادر از image resizer استفاده کنید. فارسی شده‌ی این افزونه ها در تنها تاپیک مربوط به bbPress تا شب قرارا میگیره
    اضافه کردن چند مدیر برای هر بخش. دوستان خیلی فعالی تو انجمن داریم که میتونن بصورت مدیر بخش خاصی که تخصص دارن فعالیت کنن. این طور همیشه کاربر بدنبال پاسخی از جناب گناهکار با مصطفی جان یا آقا مرتضی نیست و میدونه که شخص دیگری برای اون موضوع مدیره.
    اضافه کردن افراد آنلاین خیلی ساده با افزونه ی members online که دو خط بیشتر نیست و در پایین صفحه ی اصلی انجمن و پایین تر از پانوشت قرارا میگیره. که افراد آنلاین و افراد آنلاین امروز رو نشون میده. فارسی سازی شده و تا شب تو تاپیک bbPress قرار میگیره
    مدیران وظیفه ی جوابگویی ندارن اما به این خاطر که در انجمن های ایرانی مدیران هستن که به سوالات کاربران رسیدگی میکنن بهتره مدیران جوابگو هم انتخاب بشن. به فرض مثال آقای گناهکار که به قولی دیگه ما به عنوان بزرگترین عضو خانواده‌ی وردپرس فارسی میشناسیمشون به عنوان ادمین و بازهم بصورت مثال دوست عزیز آقا سعید که همیشه میبینم به مشکل کاربران رسیدگی میکنه به عنوان مدیر جوابگو قرارا بگیرن که این مقوله هم قابل فهم بشه که منظور از مدیران وظیفه ی جوابگویی ندارن اینه که ادمین انجمن خودش به کارها رسیدگی نمیکنه و این مدیرانی که توسط ایشون انتخاب شدن وظیفه ی جوابگویی دارن! البته این بحث مثله مدیر برای هر بخش میمونه ولی با مقوله ی متفاوت! این مقوله مثله اینه که کاربران رو دسته بندی کنید. مثله کاربر جدید، کاربر، کاربر فعال، کاربر شاخص، ناظم، مدیر و بالاخره کلیددار!
    و یه خواهش برای ظاهر انجمن! این قسمت نیم‌رخ یکم استایل دهیش کنید! مثل انجمن خود بی‌بی‌پرس.ارگ که خیلی جالبه استایلش! در ضمن از افزونه ی bavatars هم استفاده کنید که کاربرانی که گراواتار ندارن بتونن نیم‌رخ خودشون رو بارگزاری و مورد استفاده قرارا بدن. فارسی شده ی این افزونه هم موجوده در تاپیک مزبور
    در ضمن یکم به این صفحات رنگ بدید :( باور کنید خسته کننده س دیدن مدام فقط دو رنگ سیاه و سفید! کتاب درسی هم که میخونیم اقلا چهارتا رنگ و عکس توش هست آدم کمتر خسته میشه!

امیدوارم رسیدگی بشه... چهارماه؟!؟

Mostafa - Saeed Fard - محسن غیاثی - eshahnazi
  • Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۲۷ تیر ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۸

ممنون امیر جان که تاپیک خاک گرفته ی اینجا رو دوباره زنده کردی .. راستش یه زمانی ماهم دنباله ی این تاپیک رو گرفتیم ، نظرات و پیشنهاداتی هم ارائه دادیم و استاد گناهکار عزیز هم قول هایی داد ..

همچنین متشکرم ، شما به من لطف دارید ، من بدون هیچ گونه انتظاری در این انجمن فعالیت میکنم و سعی میکنم دوستان وردپرسیم رو راهنمایی کنم ، و بارها گفتم که "فقط به خاطر کاربران گل وردپرس" و بدون هیچ گونه انتظاری ..

اگه تاپیک رو خونده باشید یکی از دوستان نزدیک و عزیزم ~> Mr.vAhiD.DI <~ که فعالیت فوق العاده ای در انجمن داشتن و من خودم خیلی چیزا از ایشون یاد گرفتم و از قدیمی های وردپرس هم بودن ، خیلی این تاپیک رو پیگیری کرد و پیشنهادات ارزنده ای هم داد و خواستار تغییر بود .. ولی متاسفانه اگه الان به آرشیوش یه نگاهی بندازی آخرین مطلبش برای 4 ماه پیش هستش ، یعنی به طور کل این انجمن رو ترک کرد و خودش توی مطلب هاش هم گفت .. حالا اگه یه نگاهی به تاپیک های خیلی قدیمیتر بندازید متوجه میشید دوستانی بودند که فعالیت خوب و معلومات بالایی داشتند و میتونستند به پیشرفت وردپرس فارسی کمک کنند .. ولی حالا کجان ؟؟ چرا دیگه نیستند ؟؟
    توی همین تاپیک خودم قبلانا گفتم ،، فقط از قدیمی ها استادان عزیزم مصطفی جان و آقا محسن عزیز و آقای Man4toman گل هستند ..

دوست من وحید جان هم به یکی از اونها پیوند خورد .. این اتفاقات تا کی باید بیافته ؟؟ دلیل چیه ؟؟ مطمئنن باز هم اتفاق خواهد افتاد و شاید ما یکی از اونها باشیم .. نمیدونم .. ما دیگه عادت کردیم و بیخیال شدیم و همه دیگه اینو میدونن .. صحبت ها خیلی گفته شده که دیگه نیاز به دوباره گفتن من نیست ..

موفق باشید ../.

amirsaam - Morteza - محسن غیاثی - Mostafa
  • amirsaam

آفلاین
    عضو
    ۲۷ تیر ۱۳۹۰ - ۱۵:۵۹

والا سعید جان من حتی از این که انجمن واسه مدتی تعطیل بود تا وقتی که این تاپیک رو نخونده بودم اطلاع نداشتم! و این که دوستان از جمع ما میرن خیلی متاسفم
    آقا وحید رو من به همین دلیل که مدتیه با وردپرس آشنا شدم نمیشناختم ولی از همین آماری که کنار نیم‌رخ ایشون هست میشه فهمید کاربری دلسوز بودن
    به هر حال این ها هم پیشنهادات من، کوچیکه جمع شما بود. تنها کاری که از دست من برمیومد.
    امیدوارم نه پیشنهادات من بلکه پیشنهادات خوبی که دوستان بزرگواری چون شما، آقا نوید و دوستان دیگه دادن به مرحله ی عملی برسه...

Saeed Fard - محسن غیاثی - Mostafa
  • Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    ۲۷ تیر ۱۳۹۰ - ۱۶:۲۱

البته این نکته رو متذکر بشم که استاد گناهکار تا حدودی هم حق دارن ، بی بی پرس قابلیت انعطاف پذیری لازم برای این خواسته ها رو به طور پیشفرض نداره ، بر خلاف سایر انجمن سازها .. البته کار نشد نداره ، ولی زمان بر خواهد بود با وجود مشغله های استاد گناهکار ..

در هر صورت استاد گناهکار هستند که در آخر تصمیم گیرنده هستند ..

امیر جان پس این تاپیک رو هم مطالعه کن :
    http://forum.wp-persian.com/topic/10070

موفق باشید ../.

به امید پیشرفت و تغییر در وردپرس فارسی .

محسن غیاثی - amirsaam - Mostafa - eshahnazi - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • amirsaam

آفلاین
    عضو
    ۲۷ تیر ۱۳۹۰ - ۱۷:۰۴

تاپیک رو خوندم، فقط میتونم بگم جای تاسف داره... (از یه پست مضر هم حواسم نبود بیخودی تشکر کردم!)
    انجمن وردپرس فارسی جای خیی پیشرفت داره حتی با بی بی پرس! اونقدرها هم ضعیف نیست! افزونه های خیلی کارآمدی داره! مثلا برای یک مورد که هیچ انجمن سازی نداره افزونه ی فراخوانی هستش (فارسی‌سازی شده در تاپیک بی بی پرس موجوده). این افزونه با ذکر شدن شناسه‌ی کاربر در صورتی که توسط کاربر فعال باشه براش ایمیل میفرسته که تو فلان تاپیک فراخوانی شده! شما میبینی همچین جیزی در حتی VB؟ نمیگم جای کار نداره، باید روش کار کرد اما آقای گناهکار انگار قصد حرکتی ندارن با چیزهایی که دیدم... :(

Saeed Fard - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۳۱ تیر ۱۳۹۰ - ۱۳:۱۰

این افزونه با ذکر شدن شناسه‌ی کاربر در صورتی که توسط کاربر فعال باشه براش ایمیل میفرسته که تو فلان تاپیک فراخوانی شده! شما میبینی همچین جیزی در حتی VB؟ نمیگم جای کار نداره، باید روش کار کرد اما آقای گناهکار انگار قصد حرکتی ندارن با چیزهایی که دیدم... :(

دوستان صحبت‌هایی شده برای تغییر در انجمن :)

عبدالماجد شه بخش ( ایجباری ) - amirsaam - Saeed Fard - محسن غیاثی - eshahnazi - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۳۱ تیر ۱۳۹۰ - ۱۳:۲۲

امیدوار(ی)م که این تغییرات مفید باشه و هر چه زودتر اعمال بشه .

Saeed Fard - محسن غیاثی - amirsaam - eshahnazi - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    ۱ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۰:۲۲

درود ;

ممنون مصطفی جان ، مگر اینکه شما به داده این انجمن برسی ..

انصافا نباید همه چیز رو گردن BbPress انداخت ، چون من انجمن هایی دیدم که با بی بی پرس بودن و واقعا بهتر بودن ..

در هر صورت ما همچنان امیدوار ادامه میدیم ..

به امید تغییر و پیشرفت .

موفق باشید ../.

محسن غیاثی - amirsaam - Mostafa - eshahnazi - ~> Mr.vAhiD.DI <~