انجمن

تعیین سطح دسترسی کاربران برای برگه ای خاص  (۲ نوشته)

• pooyajavan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۵ آبان ۱۳۸۹ - ۲۰:۱۳

سلام, فرض کنید من دو برگه ی مادر دارم: درباره ما و تاریخچه. می خوام دو مدیر تعریف کنم و مدیریت هر کدوم از این دو برگه مادر رو به یه user اختصاص بدم مثلا user1->About Us :آیا پلاگینی برای این کار هس؟
    البته دوستان پلاگین Role Manager رو پیشنهاد کردند من این پلاگین رو اجرا کردم ولی تا اونجایی که ازش فهمیدم سطح دسترسی رو برای page های مختلف تفکیک نمی کنه یا من ندیدم . یعنی میشه واسه یه برگه مثلا درباره ما یک مدیر تعریف کرد که بتونه فقط اون برگه رو مدیریت کنه و به میزان نا محدود بشه این مدیرها رو برای مدیریت برگه های مختلف تعیین کرد؟ اگه می شه خواهشا یه راهنمایی کنید
    با تشکر

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۵ آبان ۱۳۸۹ - ۲۰:۴۹

کاربر محترم، توی موضوع قبلی که تحت همین عنوان ایجاد کرده بودین من این صفحه‌ی جستجو رو به شما معرفی کردم، نتیجه‌ی اول اون جستجو رو اگه نگاه کنین، موضوعی تحت عنوان «سطح دسترسی و گروه‌بندی کاربران برای خواندن مطالب» هست، توی همون موضوع اگه به این نوشته نگاه کنین، می‌بینین که دو تا افزونه برای این کار معرفی شده، شما باید از role scoper استفاده کنین و اگر هرگونه مشکل و سوالی هم در مورد این افزونه دارین توی همون موضوع بپرسین.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    esyoo

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.