انجمن

ای فریم  (۴ نوشته)

• karbar98

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۳ آذر ۱۳۸۹ - ۲۱:۴۰

سلام
    من چطور می توانم هایدن ای فریم رو به اندازه ی پنجره ای که که ادرس ان رو در ای فریم وارد کردم باز بکنم؟

کد ای فریم:
    <><iframe src="http://forum-karbar98.wex.ir/" name="1" width="952" height="1800" scrolling="no" border="0" frameborder="0" ></iframe></p></

• نگار صادقی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۶ مهر ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۸

سلام دوستان . به خدا اونقد سرچ کردن چشمام درد میکنه. خواهش میکنم خواهشم میکنم یه مسلمون به خاطر خدا بگه iframe تو چه قسمتي بذارم كه تو سايتم سايتي كه فراخوني كردم رو نمايش بده. يا توي پستي كه تو برگه ميذارم نمايش داده بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• omg77

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    ۱۶ مهر ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۳

من 4 روزه اینجا سوال گذاشتم و فقط خواستم کمکم کنن یه قالب رو چپ چین کنم ولی هیچکس جواب نمیده . چه برسه به جواب دادن در مورد iframe .
    نمی دونم چرا اینجا همه یخ زدن ... اینایی که اینجا هستن ولی جواب مردم رو نمیدن ، همونایی هستن که توی جامعه وقتی حادثه ای برای کسی پیش میاد ، به جای اینکه کمک اون انسان کنن ، فقط با موبایل ازش فیلم می گیرن .

• BSA

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۰
    ۲۲ مهر ۱۳۹۱ - ۱۶:۰۱

morahem گفت:
    سلام دوستان . به خدا اونقد سرچ کردن چشمام درد میکنه. خواهش میکنم خواهشم میکنم یه مسلمون به خاطر خدا بگه iframe تو چه قسمتي بذارم كه تو سايتم سايتي كه فراخوني كردم رو نمايش بده. يا توي پستي كه تو برگه ميذارم نمايش داده بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست گرامی
    شما برگه و یا پست رو در حال ویرایش html بزارید بعدش کدی که گفتید رو در اون قرار بدید البته با سایز گوچک تر مثل کد زیر
    <><iframe src="http://forum-karbar98.wex.ir/" width="300" height="200" scrolling="no" border="0" frameborder="0" ></iframe></p></

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    نگار صادقی - mohsen_12870

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها