انجمن

خطاهای مکرر وردپرس  (۵ نوشته)

• 7min

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۳
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۸ آذر ۱۳۸۹ - ۱۶:۵۰

سلام
    یه مدت واقعا نمی تونم از وردپرس به خوبی استفاده کنم .
    دائما خطا میده , وارد قسمت مدیریت که میشم همه چی رو صفر نشون میده . تعداد کامنت صفر , دسته ها صفر و ...
    وارد قسمت نوشته ها که میشم میگه نوشته ایی یافت نشد !
    وارد قسمت کتابخانه که میشم میگه پرونده چند رسانه ایی پیدا نشد .
    می خوام مطلب بنویسم 5 دقیقه طول می کشه تا افزودن نوشته جدید باز بشه و وقتی انتشار مطلب رو میزنم بعد از کلی مدت میگه خطای وردپرس نوشته ایی که می خواهید ویرایش کنید پاک شده است ! هر چی هم نوشته بودم معمولا ثبت نمیشه یا اگه ثبت شدن ناقص و باید از اول مطلب رو بنویسم .
    خیلی وقت هم هست این طوریه , قبلا فقط مدت زمان لود طولانی بود و یه جورایی تحمل می کردم اما الان دیگه خطاهاش خیلی زیاد شده ! و واقعا نمیشه تحمل کرد .
    افزونه ها رو یکبار غیرفعال کردم اما مشکل لود شدن صفحات حل نشد و بازم زمان زیادی طول می کشه تا صفحات قسمت مدیریت بارگذاری بشن .
    راهکاری وجود داره که از این بدبختی بیرون بیام ؟ :(

• دایان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۰
    ۱۸ آذر ۱۳۸۹ - ۱۹:۳۳

سری هم به پنل هاستتون بزنید. شاید پهنای باندتون تموم شده!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    طراحان نوین - 7min - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Mostafa
  • 7min

آفلاین
    عضو
    ۱۸ آذر ۱۳۸۹ - ۲۰:۵۷

1dayan گفت:
    سری هم به پنل هاستتون بزنید. شاید پهنای باندتون تموم شده!

ممنون .
    اما پهنای باند ماهانه سیصد گیگ , نهایتش ماهی یک گیگش هم مصرف نمیشه :( بازدید خاصی نداره .

• پیمان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴
    ۱۹ آذر ۱۳۸۹ - ۰۰:۵۰

اینها که نوشتی مشکل وردپرس نیست، مشکل یا از هاستته یا از اینکه سایتت آلوده شده یا شاید رایانه ی شخصیت مشکل داره، شاید هم قالبت معیوبه.
    اینارو گفتم چون من خودم این مشکلی که گفتی صفحه های مدیریت و سایت دیر لود میشه رو روی localhost داشتم! عجیبه ولی وقتی همون سایت رو با کپی کردن کلیه فایلهای xampp (سیستم مدیریت سرور local) روی یک رایانه دیگه باز کردم همه چیز 100 برابر سریعتر شد.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    7min - Mostafa
  • 7min

آفلاین
    عضو
    ۲۰ آذر ۱۳۸۹ - ۱۹:۰۸

ایراد سیستم و هاست رو که باید کنار گذاشت .
    همین الان یه پستو خواستم ویرایش کنم نزدیک ۱۱ بار خطا داده , هنوز موفق نشدم به روز رسانیش کنم ! نه این آخری الان به روز رسانی شد , فک کنم دفعه دوازدهم بود !
    به چی آلوده بشه ؟ جز افزونه هایی که تو این سایت تایید شدن چیز دیگه ایی روش نصب نیست .
    حتی دو بار وقتی به روز رسانی رو زدم از قسمت مدیریت بیرون رفت .
    یا وقتی می خوام عکس آپلود کنم , آپلودر رو که باز می کنم , عکس آپلود میشه اما ذخیره نمیشه !

درباره‌ی این موضوع