انجمن

اسلاید اخرین پست های یک دسته  (۴ نوشته)

• blackflag

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۷ دی ۱۳۹۰ - ۰۸:۵۷

سلام
    خیلی وقته دارم دنبال یه افزونه اسلایدر میگردم هر دفعه هم اومدم اینجا بگم گفتم الان برمیگردید میگید چرا جست و جو نمیکنید
    جست و جو کردم افزونه های صفحه 1 تا 13 خود وردپرس همه رو امتحان کردم هیچ کدوم به دردم نخورد
    من یه اسلایدر میخوام که به طور اتوماتیک پست های یه دسته خاص رو نمایش بده اگه چنین افزونه ای میشناسید لطفا با توضیحات کامل اینجا معرفی کنید
    اگر هم نمیشناسید من خودم یه افزونه پیدا کردم به نام Recent Posts Slider که حدود یه ماهه دارم ازش استفاده میکنم ولی چند تا ایراد داره اونم اینه حتما باید عکس یه اندازه خاص باشه وگر نه خودش قابلیت تنظیم کردن عکس رو نداره ایراد بعدیش هم اینه که برای بعضی از پست ها عکسش رو نشون نمیده و یا دوتا پست رو عکس تکراری میزنه
    الان افزونه تو سایتم فعاله http://www.vs-666.com

• shazdeh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴
    ۱۸ دی ۱۳۹۰ - ۰۶:۱۰

من از این http://wordpress.org/extend/plugins/wp-featured-content-slider/ استفاده کرده‌م و مشکلی باهاش نداشتم. قابلیت تنظیم اندازه عکس‌ها رو هم داره.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    NESTED
  • blackflag

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰
    ۱۸ دی ۱۳۹۰ - ۲۰:۰۲

بهترین افزونه برای همون Recent Posts Slider همه کاراش اتوماتیک هستش
    مشکلش سر اینکه عکس رو نشون نمیداد این بود که باید تصویر رو به عنوان شاخص انتخاب می کردم

فقط دو تا مشکل دارم الان :

1 -- من الان از یه اسلایدر دیگه به نام WP Glideshow رو تو سایتم نصبیدم (فقط نصب هستش نمایش داده نمیشه) تا بتونم تصاویر رو به عنوان شاخص انتخاب کنم این افزونه یه دکمه سایز تصاویر ایجاد میکنه که باهاش تصویر شاخص میشه ولی بلد نیستم که چطوری میشه تصویر شاخص رو بدون این افزونه انتخاب کرد

2-- ایا راهی وجود نداره که افزونه Recent Posts Slider عکس رو هم خودش تنظیم کنه توی اندازه معین؟؟؟

• vahipars

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    ۲۵ فروردین ۱۳۹۱ - ۰۱:۵۸

سلام
    منم همین مشکلو با Recent Posts Slider دارم که تصویر پست رو نشون نمیده
    چطور میشه تصویر رو شاخص کرد؟
    منظورتون از شاخص چیه؟
    من طبق دستورالعمل خود افزونه به هر پستم یک زمینه دلخواه به نام rps_custom_thumb اضافه کردم و مقدارشو آدرس عکس دادم اما بازم نشون نمیده

درباره‌ی این موضوع