انجمن

موضوع جامع بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو (SEO)  (۲۰۶۷ نوشته)

• mehdi2013

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۹ شهریور ۱۳۹۱ - ۲۲:۲۵

این سایتی که تو گذاشتی که باز نمیشه ارور زیر رو میده

خطا در برقراری ارتباط با پایگاه‌داده

• taha_0095

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵
    ۱۰ شهریور ۱۳۹۱ - ۲۳:۰۴

مرسی ولی دیروز جاییی که هاست خریدم مشکل پیدا کرده بود درست کردنش . مشتاقانه منتظر راهنمایی هاتون هستم .

• taha_0095

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵
    ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۷:۳۹

taha_0095 گفت:
    مرسی ولی دیروز جاییی که هاست خریدم مشکل پیدا کرده بود درست کردنش . مشتاقانه منتظر راهنمایی هاتون هستم .

پست اصلی :

سلام .
    من طبق اموزش ها خیلی از کارایی که گفتین رو کردم . ولی باز بازدیدم خوب نیست . نمی دونم شاید به خاطر تخصصی بودن مطلب بازدید نداره . میشه یه نگاهی به سایت من بندازین و راهنماییم کنیین که کجا رو اشتباه کردم . پیشاپیش تشکر می کنم .
    http://www.eleram.ir/
    در ضمن کد وبگذر 77 هست .

• ehsanm

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۶

سلام
    من به تازگی یک سایت وردپرس با موضوع اندروید راه اندازی کردم به این آدرس : bit.ly/Sp0MFV
    برای سئو از افزونه Yoast Wordpress SEO استفاده می کنم و به نظرم تنظیمات و حداقل اصول اولیه رو رعایت کردم!
    سایت حدود 1 هفته ست که راه افتاده و نزدیک 70 مطلب کاملا اختصاصی، 45 دسته و بیش از 1000 تگ هدفمند داره.
    تو سرویس وبمستر گوگل هم سایت رو با SiteMap ثبت کردم ...
    ولی تا به اینجا فقط صفحه اصلی سایت کش شده که اون هم بر می گرده به روز اول راه اندازی که هنور هیچ کاری نکرده بودیم! تازه همونم Not Found میده!!
    برای نقشه سایت هم از همین افزونه استفاده می کنم چون خودش امکان ایجاد سایت مپ رو داره و به افزونه Google XML Sitemaps نیازی نیست...
    خودم احتمال میدم از قالب باشه چون قالب خیلی سنگینه و دارای امکانات زیادی هست.
    تو گوگل وبمستر تو قسمت Crawl Errors هم وضعیت این شکلیه :
    11 Not found
    42 Not followed
    خواهشا کمک کنید
    چون با این وضعیت به نظر نمیاد از ایندکس خبری باشه!
    باید چیکار کنم؟

• ehsanm

آفلاین
    عضو
    ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۶:۳۸

کسی راهنمایی نمی کنه؟

• arsol76

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵
    ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۹:۵۹

ehsanm گفت:
    سلام
    من به تازگی یک سایت وردپرس با موضوع اندروید راه اندازی کردم به این آدرس : bit.ly/Sp0MFV
    برای سئو از افزونه Yoast Wordpress SEO استفاده می کنم و به نظرم تنظیمات و حداقل اصول اولیه رو رعایت کردم!
    سایت حدود 1 هفته ست که راه افتاده و نزدیک 70 مطلب کاملا اختصاصی، 45 دسته و بیش از 1000 تگ هدفمند داره.
    تو سرویس وبمستر گوگل هم سایت رو با SiteMap ثبت کردم ...
    ولی تا به اینجا فقط صفحه اصلی سایت کش شده که اون هم بر می گرده به روز اول راه اندازی که هنور هیچ کاری نکرده بودیم! تازه همونم Not Found میده!!
    برای نقشه سایت هم از همین افزونه استفاده می کنم چون خودش امکان ایجاد سایت مپ رو داره و به افزونه Google XML Sitemaps نیازی نیست...
    خودم احتمال میدم از قالب باشه چون قالب خیلی سنگینه و دارای امکانات زیادی هست.
    تو گوگل وبمستر تو قسمت Crawl Errors هم وضعیت این شکلیه :
    11 Not found
    42 Not followed
    خواهشا کمک کنید
    چون با این وضعیت به نظر نمیاد از ایندکس خبری باشه!
    باید چیکار کنم؟

دوست عزیز که گوگل مایکرویو که نیست :D
    شما بعد از یه هفته نباید انتظار زیادی داشته باشید حداقل یک ماه به این صورت ادامه بدید و شبکه های اجتماعی هم فراموش نکنید!و اگه براتون مقدور هست قالبتون هم عوض کنید

• m-babak

آفلاین
    عضو
    ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ - ۲۱:۵۷

سلام
    خسته نباشید
    من یه سایت فیلم دارم که نزدیک 2 سال داره میشه
    ولی ورودی گوگلش هی داره میاد پایین تر
    همه کارایی هم که واسه سئو لازم بود انجام دادم
    اما روز به روز داره بدتر میشه
    لطفا نگاه کنید ببینید مشکلش چیه
    ممنون
    http://www.kohanfilm.com

• m-babak

آفلاین
    عضو
    ۲۲ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۳:۴۲

آقا یه نفر اینجا نیس جواب منو بده؟

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۶۷
    ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۴

توی انجمن سئو سوالاتی میپرسین که مشخصه فقط با عجله میخواین به ترافیک برسین پس بهتره این مساله رو بدونین:
    کار وب احتیاج به حوصله داره
    شما باید انجمن رو بخونید وتازه به این انجمن هم اکتفا نکنین و بعد شروع به عمل کردن کنید.
    شاید بارها و بارها به زمین بخورید تا به ترافیک برسین.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    بهروز ازند
  • motahharinasab

آفلاین
    عضو
    ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۹:۲۲

کار گوگل اسپم روی دامین
    گوگل اعلام کرده که نام دامین و کلا Url رو زیر نظر داره تا الگوریتم خودش برای خارج کردن سایتهایی که با نام دامین اسپم میکنن رو اعمال کنه.
    در قدم اول گوگل نام سابدامینها رو چند ماه پیش زیر نظر داشت تا الگوریتمش رو اعمال کرد و ساب دامینهای اسپم به نتایج صفحه ان ام رفتند.
    در قدم بعدی نام خود دامین مورد برسی قرار میگیره و در قدم آخر Url
    بزارید یک مثال بزنم :
    طرف میومد عینک بفروشه این URL ها رو نگاه کنین:
    خرید-عینک
    خرید-عینک-فروش-عینک
    خرید-عینک-buy-glasses
    کدام مورد بهتره؟
    موفق باشید

بهروز ازند
  • prozhe

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱
    ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۸:۰۲

سایت من چند ماهی میشه که از نظر سئو افت کرده در حالی که تا 4 ماه پیش تا 10 هزار ورودی گوگل داشت و روزی 50 هزار بازدید ولی الان از نصف هم کمتر شده
    قبلا هر مطلبی پست میکردم چند دقیقه بعد ایندکس بود ولی الان مطالبم از 24 ساعت هم بیشتر طول میکشه ایندکس بشه و سایت هایی که از من کپی میکنن زودتر ایندکس میشن. واقعا مشکل چیه ؟ چه چیزی رو رعایت نکردم که این مشکل پیش اومد چون همه مطالبم هم اختصاصی هست
    http://www.prozhe.com

• arsol76

آفلاین
    عضو
    ۳۰ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۹:۰۳

آقای مطهری نسب سلام محدد.
    دوست عزیز الان به یه مشکل برخوردم و اونم ایندکس مطالب سایتم هست قبلاً خوب بود خیلی کند نبود و بازدید ها هم خوب بود از سایت ولی من متوجه شدم که این بازدید هایی که میاد مال تگ هاست که ایندس شده برای همین رفتم تگ ها و دسته بندی ها رو داخل فایل robots.txt محدود کردم یعنی disallow کردم.حالا متوجه شدم که همونقدر بازدیدم نیست و خیلی بد شده بازدید ها باز رفتم نگاه کردم متوجه شدم از یه تاریخ به بعد تگ ها که ایندکس نمی شن و مطالب قبلی هستن که علاوه بر تگ ها خود مطلب هم ایندکس شده و این مطالبی هم که میگم مربوط به قبل از اینن که بخوام خیلی سایت رو دستکاری کنم.بعد برای این جریان یه نگاه به فایل robots.txt انداختم و حدس زدم دلیل ایندکس نشدن مطالب مال این دو خط زیر باشه :

Disallow: /*?*
    Disallow: /*?

و اونم به این علت می گم که پیوند یکتا مطالبم اینجوری هستن
    http://download-parpar.com/year/month/date/

می خواستم ببینم نظرتون در این باره چیه؟و با توجه که من تقریباً از تمام راهکارهایی که داخل این تاپیک گفتید استفاده کردم ، اگه دلیل این نیست چی می تونه باشه؟

• arsol76

آفلاین
    عضو
    ۳۰ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۹:۰۹

البته اصلاح کنم که با کمی دقت متوجه شدم که مشکل از اینم نیست!
    این فایل robots.txt بنده ، اگه مال این نیست هیچ عاملی داره که داخل این فایل باشه؟

User-agent: *
    Disallow: /cgi-bin
    Disallow: /wp-admin
    Disallow: /wp-includes
    Disallow: /wp-content/plugins
    Disallow: /wp-content/cache
    Disallow: /wp-content/themes
    Disallow: /trackback
    Disallow: /feed
    Disallow: /comments
    Disallow: /category/*/*
    Disallow: */trackback
    Disallow: */feed
    Disallow: */comments
    Disallow: /*?
    Disallow: /*.zip$
    Disallow: /*.rar$
    Disallow: /*.exe$
    Allow: /wp-content/uploads
    Disallow: /tag/
    Disallow: /category/

# Google Image
    User-agent: Googlebot-Image
    Disallow:
    Allow: /*

Sitemap: http://download-parpar.com/sitemap.xml
  • saeed123

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۳۱ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۸

سلام من یک مشکلی با سایت مپ دارم من میخوام سایت مپم رو مثل این سایت درست کنمhttp://www.20tvmarket.com/sitemap.xml اما نمیتونم سایت مپ سایت من اینه http://www.azartabib.com/sitemap.xml ممنونتون میشم اگه کسی کمکم کنه

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    ۳ مهر ۱۳۹۱ - ۱۸:۴۹

سایت من چند ماهی میشه که از نظر سئو افت کرده در حالی که تا 4 ماه پیش تا 10 هزار ورودی گوگل داشت و روزی 50 هزار بازدید ولی الان از نصف هم کمتر شده
    قبلا هر مطلبی پست میکردم چند دقیقه بعد ایندکس بود ولی الان مطالبم از 24 ساعت هم بیشتر طول میکشه ایندکس بشه و سایت هایی که از من کپی میکنن زودتر ایندکس میشن. واقعا مشکل چیه ؟ چه چیزی رو رعایت نکردم که این مشکل پیش اومد چون همه مطالبم هم اختصاصی هست

بارها و بارها گفتم که مشکل از عوض کردن ساختاره که یا صفحات بسرعت تغییر میکنن یا اینکه صفحات قبلی به 404 میرن. بعضی وقتها هم هستند که بعضی تمها چون سازگاری خوبی ندارند ریدایرکت میکنند که همه این عوامل باعث بروز مشکل میشه.
    بعضی وقتها مشکل از ما نیست مثلا سرور در حال آپدیت بوده که گوگل اومده وکلی 404 برای ما به جا گذاشته.

دوست عزیز الان به یه مشکل برخوردم و اونم ایندکس مطالب سایتم هست قبلاً خوب بود خیلی کند نبود و بازدید ها هم خوب بود از سایت ولی من متوجه شدم که این بازدید هایی که میاد مال تگ هاست که ایندس شده برای همین رفتم تگ ها و دسته بندی ها رو داخل فایل robots.txt محدود کردم یعنی disallow کردم.حالا متوجه شدم که همونقدر بازدیدم نیست و خیلی بد شده بازدید ها باز رفتم نگاه کردم متوجه شدم از یه تاریخ به بعد تگ ها که ایندکس نمی شن و مطالب قبلی هستن که علاوه بر تگ ها خود مطلب هم ایندکس شده و این مطالبی هم که میگم مربوط به قبل از اینن که بخوام خیلی سایت رو دستکاری کنم.بعد برای این جریان یه نگاه به فایل robots.txt انداختم و حدس زدم دلیل ایندکس نشدن مطالب مال این دو خط زیر باشه :

اگه قبلا تگهات ایندکس میشدن چرا عوضشون کردی.
    ساختار سایت همون اول
    ساختار سایت همون اول
    ساختار سایت همون اول
    ساختار سایت همون اول
    باور کن اگر صد بار هم بگم بازم کمه الانم خیلی سریع به حالت قبلی برگرد و بگذار تگها ایندکس بشن.
    بعضی دوستان هم تم عوض میکنن وفکر میکنن تم شیکتر بهشون کمک میکنه.
    به تم سایتتون وفادار باشین.
    عوض کردن تم خیلی سریع به رنک سایت شما صدمه میزنه

سلام من یک مشکلی با سایت مپ دارم من میخوام سایت مپم رو مثل این سایت درست کنم

سایت مپ خودت که خیلی بهتره ولی میتونی اینجا رو ببینی

بهروز ازند
  • arsol76

آفلاین
    عضو
    ۵ مهر ۱۳۹۱ - ۲۱:۴۵

جداً که دوست عزیز راست می گید...
    واقعاً این رو به دوستان توصیه می کنم که هیچوقت تم عوض نکنید...عجب ضربه می زنه ، من که دیگه بهش دست نمی زنم...
    در مورد تگ ها هم درستشون کردم و امیدوارم که خوب بشه نتیجه رو اعلام می کنم.
    بازم ممنون

• hasan_r64

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷
    ۹ مهر ۱۳۹۱ - ۰۲:۳۳

سلام . اقای مطهری یه سوال داشتم. در یه سایت که قسمت دسته بندی زیادی داره مثلا بالای 50 تا یا بیشتر اگه به جای قرار دادن تگ یا کدی که دسته بندی یا کتگوری ها رو لود میکنه بیام به صورت استاتیک در قالب در قسمت سایدبار تمام لینک های دسته بندی رو قرار بدم .1- ایا از لحاظ سئو ایرادی داره؟؟؟؟؟؟ -2 ایا باعث مشکل در قالب و دیر لود شدن سایت و صفحه سایت میشه؟؟؟؟؟؟3 -به سرور بیشتر فشار میاد یا کمتر؟
    با تشکر

• zakaria

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    ۲۲ مهر ۱۳۹۱ - ۱۹:۲۳

سلام من یک سایتی دارم که یک ماه است راهندازی کردم ولی هنوز ورودی گوگل ندارم تمام مسایل seoرا در این بخش خوندم وانجام دادم از دوستان تقاضا دارم سایت منو بررسی کنند وتمام مشکلات وایراداتی که داره به من بگن تا درستشون کنم ممنون میشم کمکم کنید. ادرس سایت http://www.biseton.ir

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    ۲۳ مهر ۱۳۹۱ - ۰۶:۰۴

سلام . اقای مطهری یه سوال داشتم. در یه سایت که قسمت دسته بندی زیادی داره مثلا بالای 50 تا یا بیشتر اگه به جای قرار دادن تگ یا کدی که دسته بندی یا کتگوری ها رو لود میکنه بیام به صورت استاتیک در قالب در قسمت سایدبار تمام لینک های دسته بندی رو قرار بدم .1- ایا از لحاظ سئو ایرادی داره؟؟؟؟؟؟ -2 ایا باعث مشکل در قالب و دیر لود شدن سایت و صفحه سایت میشه؟؟؟؟؟؟3 -به سرور بیشتر فشار میاد یا کمتر؟

1- نه اصلا
    2- برعکس سریعتر لود میشه ولی در صورتی که بخواین دسته بندی جدید بسازین باید دستی اضافه کنید.
    3- فشار بسیار کمتر میشه

سلام من یک سایتی دارم که یک ماه است راهندازی کردم ولی هنوز ورودی گوگل ندارم

کمی صبر کنید و در حین کار سرعت آپدیتتون رو بالاتر ببرید.

بهروز ازند
  • zakaria

آفلاین
    عضو
    ۲۳ مهر ۱۳۹۱ - ۰۹:۳۴

motahharinasab گفت:

1- نه اصلا
    2- برعکس سریعتر لود میشه ولی در صورتی که بخواین دسته بندی جدید بسازین باید دستی اضافه کنید.
    3- فشار بسیار کمتر میشه

کمی صبر کنید و در حین کار سرعت آپدیتتون رو بالاتر ببرید.

سلام شما یک نگاهی به سایت باندازید ببینید از نظر seoخوبه وسرعت ساعت ایا خوبه ونیازی به دستکاری نداره نداره با تشکر

• saeed1985

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۰
    ۲۴ مهر ۱۳۹۱ - ۱۷:۳۸

در پلاگین Yoast WordPress SEO تگ های noodp و noydir برای چی هستند و تیک بخورند بهتره یا نه؟

• saeed1985

آفلاین
    عضو
    ۲۴ مهر ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۰

لینک دادن به سایتمون از سایت هایی که شلیتر هستند همانند بالات... از نظر سئو مضر نیست و سوال دیگه اینکه ممکنه به این خاطر سایت ما هم فیلتر بشه؟

• lordvoldemort

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱
    ۲۸ مهر ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۰

سلام

من ادرس سایتم رو در سایت http://www.w3.org/ زدم ایراد های زیادی از قالبم میگیره مثلا کدی رو مینویسه و یک حرفش رو قرمز میکنه باید چیکار کنم چجوری درست کنم این خطاها رو در پایین چند تا از ایرادهایی که گرفته میزارم ممنون میشم کمک کنید

Validation Output: 77 Errors

Error Line 2, Column 7: Saw " when expecting an attribute name. Probable cause: = missing immediately before.

<html "fontface" dir="rtl" lang="fa"><head>

Error Line 2, Column 16: Quote " in attribute name. Probable cause: Matching quote missing somewhere earlier.

Warning Line 2, Column 37: Attribute "fontface" is not serializable as XML 1.0.

Error Line 2, Column 37: Attribute "fontface" not allowed on element html at this point.

Attributes for element html:
    Global attributes
    manifest

Error Line 43, Column 52: Bad value for attribute id on element body: An ID must not be the empty string.

</head><body id="" class="mt-main-index layout-wtt">

Syntax of id:
    An ID consists of at least one character but must not contain any whitespace.

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    ۸ آبان ۱۳۹۱ - ۰۸:۲۴

در پلاگین Yoast WordPress SEO تگ های noodp و noydir برای چی هستند و تیک بخورند بهتره یا نه؟

حقیقت اینه که اگه گوگل به این نکته برسه که توضیحات خیلی به این صفحه ربط نداره میاد و از توضیحات دایرکتوریهای معتبر مثل Dmoz و Yahoo استفاده میکنه واین دو دستور میگه که از توضیحات دایرکتوریها استفاده نکن و noodp برای Dmoz و noydir برای دایرکتوری Yahoo استفاده میشه.

ینک دادن به سایتمون از سایت هایی که شلیتر هستند همانند بالات... از نظر سئو مضر نیست و سوال دیگه اینکه ممکنه به این خاطر سایت ما هم فیلتر بشه؟

اینکه فیلتر میشه رو من نمیدونم ولی یک از نظر سئو دو جنبه داره.
    1- اینکه هر سایتی که به ما لینک بده خوبه.
    2- ریدایرکت از دید موتورهای جستجو دنبال میشه.
    مورد دوم به این معنی هست که وقتی اون سایت مثل بالاترین در کامپیوترها لینک میشه میره و به سایت پیوندها تبدیل میشه پس همینجا این سایت ارزش خودش رو از دست میده.
    برای بهتر فهمیدن موضوع یک سری به سایتهای برتر ایران از نظر الکسا بزنید و رتبه سایت ساماندهی و پیوندها رو ببینید.

من ادرس سایتم رو در سایت http://www.w3.org/ زدم ایراد های زیادی از قالبم میگیره مثلا کدی رو مینویسه و یک حرفش رو قرمز میکنه باید چیکار کنم چجوری درست کنم این خطاها رو در پایین چند تا از ایرادهایی که گرفته میزارم ممنون میشم کمک کنید

این خطاها خیلی راحت هستند و اون جاهایی که قرمز شده جاهایی هست که خرابه واشکال گرفته.

بهروز ازند
  • chizdownload

آفلاین
    عضو
    ۱۳ آبان ۱۳۹۱ - ۲۲:۰۶

جناب آقای مطهری نسب من از موقعی که سایتم رو از آدرس "http://chizdownload.com" به آدرس "http://www.chizdownload.com" منتقل کردم(البته منتقل کردن ماله 4 ماه پیشه) (توی یک مقاله خوندم چون آدرس دارای دبلیو استاندارد است بهتره از از نظر سئو آدرس سایت با دبلیو باشه که تصمیم به این کار گرفتم نمیدونستم که قراره این بلا سره سایتم بیاد وگرنه این کارو نمیکردم) حدود 3000 تا لینک ایندکس شدم توی گوگل طبق آمار گوگل وبمستر پرید. حالا چه لینک های قدیمی چه مطالب جدیدی که میزارم مثل لینک:
    http://www.chizdownload.com/1391/08/%DA%86%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%81%D8%AA%D9%88%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-skype-6-0-0-120/
    به قسمت crawl error در بخش Not followed اضافه میشه. با پشتیبانی سایت هم در تماس بودم اونها گفتن مشکل از کوکی های ارسالی هدر سایت هست منم طی تلاش دو هفته ای تونستم مشکل کوکی رو حل کنم. بعد از اون هم تمام لینک های این قسمت رو مارک از فیکس کردم اما مشکل ایندکس نشدن لینک هام و اضافه شدن با رسپونس کد 301 به این قسمت هنوز باقی هست. تنها امیدم دیگه به شماست که جواب بدید هیچ جایی نتونستم جواب بگیرم. ببخشید که طولانی بود

• chizdownload

آفلاین
    عضو
    ۱۸ آبان ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۰

آقای مطهری سوال دیگمم این هستش که اگه سایت رو به آدرس قبلیش یعنی بدون www. "http://chizdownload.com برگردونم آیا مشکل این لینکهام حل میشه؟ الان ایندکس هام به 69 رسیده و 1150 لینک not followed دارم ترو خدا هرکسی اطلاعاتی داره کمکم کنه.

• jamal291

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۸
    ۲۰ آبان ۱۳۹۱ - ۲۱:۳۱

chizdownload گفت:
    آقای مطهری سوال دیگمم این هستش که اگه سایت رو به آدرس قبلیش یعنی بدون www. "http://chizdownload.com برگردونم آیا مشکل این لینکهام حل میشه؟ الان ایندکس هام به 69 رسیده و 1150 لینک not followed دارم ترو خدا هرکسی اطلاعاتی داره کمکم کنه.

از نظر گوگل سایت ها با www و بدون www سایت های مجزایی هستند که هیچ ربطی به هم ندارند. برای همین هم است که میگن اگه میخاین مشکل محتوای تکراری براتون پیش نیاد، حتماً یکی رو به یکی دیگه Redirect کنید.
    حالا شما اومدید کلاً نشونی رو عوض کردید، این از نظر گوگله. کاری که باید میکردید این که، پس از اینکه نشونی سایت رو به www تغییر دادید، آدرس های بدون www رو به آدرس های با www ریدایرکت می کردید، که این کار رو نکردید و حالا Not found براتون میزنه.
    حالا اینکه تعداد index هاتون کم بشه، طبیعیه. اگه توی همون حساب گوگل وبمسترتون یک سایت دیگه اضافه کنید و این بار با نشونی http://www.chizdownload.com باشه، می بینید که تعداد index های این یکی میره بالا. یعنی کم کم تعداد ایندکس های سایت chizdownload.com تون صفر میشه.
    اینا همه برمیگرده به این که از نظر گوگل chizdownload.com با http://www.chizdownload.com فرق میکنه. از همون اول بایستی این کار رو نمیکردید یا اگر هم این کارو میخاستید انجام بدید، باید ریدایرکتش می کردید که نکردید. حالا، هم میتونید سایت رو به نشونی chizdownload.com تغییرش بدید که خطرش زیاده. ولی اگه قصد دارید که سایت شما همینک با www باشه، بهتره که همین الان Redirect رو انجام بدید و مثل یک سایت جدید باهاش رفتار کنید.

laptopir - chizdownload - motahharinasab
  • laptopir

آفلاین
    عضو
    ۲۲ آبان ۱۳۹۱ - ۰۰:۵۲

جالب بود. ممنون

• chizdownload

آفلاین
    عضو
    ۲۲ آبان ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۵

jamal291 گفت:

از نظر گوگل سایت ها با www و بدون www سایت های مجزایی هستند که هیچ ربطی به هم ندارند. برای همین هم است که میگن اگه میخاین مشکل محتوای تکراری براتون پیش نیاد، حتماً یکی رو به یکی دیگه Redirect کنید.
    حالا شما اومدید کلاً نشونی رو عوض کردید، این از نظر گوگله. کاری که باید میکردید این که، پس از اینکه نشونی سایت رو به www تغییر دادید، آدرس های بدون www رو به آدرس های با www ریدایرکت می کردید، که این کار رو نکردید و حالا Not found براتون میزنه.
    حالا اینکه تعداد index هاتون کم بشه، طبیعیه. اگه توی همون حساب گوگل وبمسترتون یک سایت دیگه اضافه کنید و این بار با نشونی http://www.chizdownload.com باشه، می بینید که تعداد index های این یکی میره بالا. یعنی کم کم تعداد ایندکس های سایت chizdownload.com تون صفر میشه.
    اینا همه برمیگرده به این که از نظر گوگل chizdownload.com با http://www.chizdownload.com فرق میکنه. از همون اول بایستی این کار رو نمیکردید یا اگر هم این کارو میخاستید انجام بدید، باید ریدایرکتش می کردید که نکردید. حالا، هم میتونید سایت رو به نشونی chizdownload.com تغییرش بدید که خطرش زیاده. ولی اگه قصد دارید که سایت شما همینک با www باشه، بهتره که همین الان Redirect رو انجام بدید و مثل یک سایت جدید باهاش رفتار کنید.

تشکر از توضیحات کاملتون اما من وقتی آدرس رو تغییر دادم هم به گوگل اعلام کردم که سایتم به آدرس جدید تغییر کرده و هم اینکه سایت رو با آدرس جدید در وبمستر تولز ثبت کردم. در ضمن لینکهام به قسمت Not followed اضافه می شود نه Not found . و از همه عجیب تر این هست که طی آپدیت پیج رنک سه روز پیش گوگل سایتم رنکش از 1 به 2 ارتقا پیدا کرده. با این حال مشکل من هنوز حل نشده و منتظر پاسخ هستم؟

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    ۲۴ آبان ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۲

منم طی تلاش دو هفته ای تونستم مشکل کوکی رو حل کنم.

همین دو هفته برای گوگل کافیه تا سایتی مثل فیس بوک رو دوباره ری ایندکس کنه.

اینکار دیگه ضرر روی ضرر هست.
    شما باید 2 تا کار انجام بدید:
    اول اینکه سایتتون بدون www رو فراموش کنید و در وبمستر گوگل سایت بدون www رو تغییر آدرس بدید به سایت با www.
    دوم باید سایت بدون www ریدایرکت بشه که اگر سیستم وردپرس هست تقریبا کار انجام میشه وگرنه کدهای فایل htaccess اضافه کنید.

RewriteEngine on
    RewriteCond %{HTTP_HOST} ^chizdownload.com[nc]
    RewriteRule ^(.*)$ http://www.chizdownload.com/$1 [r=301,nc]

حالا باید سرعت ایندکس سایتتون رو در وبمستر بالا ببرید و در این مدت سایتتون سریعتر آپدیت بشه.
    دست آخر هم میتونید خودتون آدرس های قبلی رو از درون وبمستر برای سرچ گوگل حذف کنید.
    در پایان هم کمی صبر.

و از همه عجیب تر این هست که طی آپدیت پیج رنک سه روز پیش گوگل سایتم رنکش از 1 به 2 ارتقا پیدا کرده. با این حال مشکل من هنوز حل نشده و منتظر پاسخ هستم؟

این مساله اصلامهم نیست و خیلی از اوقات بخاطر اعمتال دیرتر نتایج گوگل اتفاق میفته.

chizdownload - بهروز ازند
  • chizdownload

آفلاین
    عضو
    ۲۵ آبان ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۹

motahharinasab گفت:

اول اینکه سایتتون بدون www رو فراموش کنید و در وبمستر گوگل سایت بدون www رو تغییر آدرس بدید به سایت با www.
    دوم باید سایت بدون www ریدایرکت بشه که اگر سیستم وردپرس هست تقریبا کار انجام میشه وگرنه کدهای فایل htaccess اضافه کنید.

تشکر که جواب دادید. سیستم سایت وردپرس هستش و من در گوگل هم سایت را با آدرس www فیکس کردم و هم اضافه کردم. و همونطور که گفتم تغییر آدرسم برای 6 ماه پیش است.
    1-آیا این مدت برای ریدایرکت شدن لینکها کافی نبوده؟
    2-مشکل اصلی دیگه این هست که وقتی من مطلب مبزارم لینکهاش با کد 301 به بخش کرال ارور قسمت not followed اضافه میشه. دلیل این چیه باید چیکار کنم؟

آدرس های قبلی رو از درون وبمستر برای سرچ گوگل حذف کنید.

3-چطوری باید این کار رو انجام بدم؟

• saeed1985

آفلاین
    عضو
    ۲۷ آبان ۱۳۹۱ - ۱۷:۱۸

سلام آقای مطهری.
    من چند تا سوال داشتم ممنون میشم همه سوالاتم رو پاسخ دهید.
    اول اینکه لینک مطالب اگر فارسی باشه بهتره یا فینگلیش؟ من قبلا خوانده بودم که بهتره فارسی باشه منم رو این حساب لینک های مطالبم همه فارسی هستند. ولی من چند وقت پیش به یه متخصص خارجی سایتم رو نشون دادم که ایراداش رو بگه اولین چیزی که بهم گفت، گفت که لینکات همه مشکل داره. اگر آدرس لینک های مطالب بهتره فارسی باشه پس چرا سایت های خارجی که به زبانی غیر از انگلیسی هستند (مثلا روسی و فرانسه ...) تو لینکاشون از حروف خودشون استفاده نمی کنند و همه لینکاشون رو با حروف انگلیسی می نویسند!!!
    سوال دیگه هم درباره بهتر ایندکس شدن عکس هست من یه سایت عکس دارم که تنها توش عکس هست و نوشته خیلی کم استفاده شده برای ایندکس شدن بهتره عکس ها چه توصیه ای دارید؟ البته بجز نوشتن آلت و تایتل برای عکس ها.
    و سوال آخرم هم، در لینک عکس ها اگر از عنوان مطلب استفاده بشه خوبه یا بده. اگر خوبه آیا مثل لینک های مطالب، لینک عکس ها هم به فارسی نوشته بشه بهتره یا به فینگلیش؟ برای مثال کدوم اینا بهترن؟
    عکس-ماشین.jpg
    akse-mashin.jpg

• motafaker

آفلاین
    عضو
    ۲۸ آبان ۱۳۹۱ - ۰۰:۱۹

با سلام و خسته نباشید و تشکر از همه فعالان تایپیک
    لطفا سایت و سایت مپ تیم مارو هم یک نگاه بندازین
    و موارد مشکل دارش که در آینده ممکنه تبدیل به معضل بشه رو بفرمایین
    ممنون
    http://qiusk.ir
    http://qiusk.ir/sitemap.xml
    ضمننا
    نمی شه این سایت مپ رو کاری کرد که تو صفحات قالب ظاهر شه
    خیلی زاقرته ایجوری که

• ashkan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹
    ۶ آذر ۱۳۹۱ - ۱۷:۳۷

سلام
    من یه وبلاگ داشتم بازدیدشم عالی بود (12000-18000)اما به دلایلی قطعی های مکرر رزبلاگ ازش رفتم و وبلاگمو فروختم الان 2-3 ماهه یه وب زدم بالای 150ت واسش هزینه کردم و اون همه پست رو فرستادم که جز 4 تای اخری 99%رو خودم از فیسبکو و گلچین از دیگه سایتا اوردم اما امارم باز مث روز اولمه(200تا)
    به زور ورودی گوگلم 45تا میشه
    و طبق اموزشای توو انجمن و این پست یه جورایی سئویی کار کردم رو مطالبم ارسال کرد.حتی از اخرین نسخه(All in One SEO)استفاده میکنم
    چکار کنم؟امارم بره بالا والا دیگه کم اورده اعصابم با این همه زحمت باز اخرم هیچه
    توروخدا کمک کنید و اینم بگم خلاصه توضییح ندین چون تازه کارم و یکم بیشتر توضییح بدین اگه کمکی کردین
    ممنونتونم
    اینم ادرس وبم:
    http://www.brooztarin.com

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    ۱۲ آذر ۱۳۹۱ - ۰۹:۵۸

سیستم سایت وردپرس هستش و من در گوگل هم سایت را با آدرس www فیکس کردم و هم اضافه کردم. و همونطور که گفتم تغییر آدرسم برای 6 ماه پیش است.

برای برگشت پذیری گوگل یکسال هم مدت کمی هست. من شنیدم که گوگل هیچوقت اون رنک اطمینان رو صفر نمیکنه
    یعنی اگه امروز سایت من در دسترس نبود روی ورودی ده سال بعد من هم تاثیر میذاره.

2-مشکل اصلی دیگه این هست که وقتی من مطلب مبزارم لینکهاش با کد 301 به بخش کرال ارور قسمت not followed اضافه میشه. دلیل این چیه باید چیکار کنم؟

این دیگه خیلی بده و به چندین علت داره اتفاق میفته.
    یا اینکه سرور بعضی وقتها در دسترس نیست.
    یا اینکه ریدایرکت خیلی به کندی انجام میشه که باید کنترل کنید. (در این حلت امکان داره که دو تا افزونه دارن توی ریدایرکت تداخل میکنند.)

آدرس های قبلی رو از درون وبمستر برای سرچ گوگل حذف کنید.

3-چطوری باید این کار رو انجام بدم؟

گوگل وبستر تولز قسمت optimization بخش Remove URLs

اول اینکه لینک مطالب اگر فارسی باشه بهتره یا فینگلیش؟ من قبلا خوانده بودم که بهتره فارسی باشه منم رو این حساب لینک های مطالبم همه فارسی هستند. ولی من چند وقت پیش به یه متخصص خارجی سایتم رو نشون دادم که ایراداش رو بگه اولین چیزی که بهم گفت، گفت که لینکات همه مشکل داره. اگر آدرس لینک های مطالب بهتره فارسی باشه پس چرا سایت های خارجی که به زبانی غیر از انگلیسی هستند (مثلا روسی و فرانسه ...) تو لینکاشون از حروف خودشون استفاده نمی کنند و همه لینکاشون رو با حروف انگلیسی می نویسند!!!

وقتی اومدید اینجا بهتره سند مطالبتون از همینجا باشه. برای گوگل فارسی و انگلیسی هیچ فرقی نمیکنه و فارسی فقط طول URL رو بیشتر میکنه.
    شما توی گوگل بزن "ویندوز" و مشاهده میکنی که گوگل "windows" رو هم درشت نشون میده چون این مساله رو از روی هم مترجم گوگل و هم مترادف های فینگلیسی از جستجوهایی که خود مردم کردند تشخیص میده.
    البته اینم بگم که برای URL بهتره دقیقا چیزی رو بنویسی که:
    اشتباه املایی نداشته باشی
    یکبار در متنت هم از جملات انگلیسی استفاده کنی
    مردم هم به این شکل جستجو انجام بدهند تا CTR خراب نشه.
    درباره روسها و غیره هم که گفتی چون اونها بدنبال مشتری از کل جهان میگردند اینطوری انگلیسی مینویسند.

سوال دیگه هم درباره بهتر ایندکس شدن عکس هست من یه سایت عکس دارم که تنها توش عکس هست و نوشته خیلی کم استفاده شده برای ایندکس شدن بهتره عکس ها چه توصیه ای دارید؟ البته بجز نوشتن آلت و تایتل برای عکس ها.

توی همینجا برای سئوی عکسها مطلب نوشتم که میتونی مراجعه کنی.
    اگه چیزهای جدیدی در مورد سایز عکسها هم بدست آوردی اینجا بذار تا همه استفاده کنن.

و سوال آخرم هم، در لینک عکس ها اگر از عنوان مطلب استفاده بشه خوبه یا بده. اگر خوبه آیا مثل لینک های مطالب، لینک عکس ها هم به فارسی نوشته بشه بهتره یا به فینگلیش؟ برای مثال کدوم اینا بهترن؟
    عکس-ماشین.jpg
    akse-mashin.jpg

الان دیگه باید فهمیده باشی کدوم خوبه ولی اون اولی فکر کنم با سرورت به مشکل بخوری و دومی هم نوشتی akse این یعنی چی؟ یعنی عکس؟ picture بهتر نیست؟

ن یه وبلاگ داشتم بازدیدشم عالی بود (12000-18000)اما به دلایلی قطعی های مکرر رزبلاگ ازش رفتم و وبلاگمو فروختم الان 2-3 ماهه یه وب زدم بالای 150ت واسش هزینه کردم و اون همه پست رو فرستادم که جز 4 تای اخری 99%رو خودم از فیسبکو و گلچین از دیگه سایتا اوردم اما امارم باز مث روز اولمه(200تا)

مطلب جدید
    مطلب جدید
    مطلب جدید
    مطلب جدید و جامع سایتتون رو میترکونه.
    در ضمن از داخل مطالبتون به صفحه اصلی سایت لینک بدین.

saeed1985 - ashkan - chizdownload - بهروز ازند
  • ashook

آفلاین
    عضو
    ۱۳ آذر ۱۳۹۱ - ۰۲:۱۲

سلام آقای مطهری
    من واقعا به کمک شما احتیاج دارم .. فقط لطفا کامل بخونین مرسی
    سایت من روزی 10 الی 15000 ورودی گوگل داشت
    تا اینکه یک روز کل ایندکس سایتم روی آدرس فعلی از گوگل حذف شد
    همانطور که اطلاع دارین سایت هایی مثل ما [ سایت فیلم ] فیلتر میشن و ما آدرس رو عوض میکنیم
    وقتی که اینطوری شد دیدم گوگل وبمستر به یکی از تگ هام گیر داده و من اون پست رو کامل حذف کردم و بردم روی یک ادرس دیگه
    وقتی رفتم رو آدرس جدید سایتم دیگه ایندکس نمیکرد
    واسه همین رفتم رو یه آدرس دیگه .. جالب اینجا بود که وقتی رفتم رو آدرس جدید بلافاصله آدرس قبلیم شروع به ایندکس شدن کرد و گوگل خوبی بهم داد
    و از اون به بعد هر موقع یه آدرس میرفتم بالا تازه آدرس قبلیم ایندکس میشد
    متاسفانه یکبار تو 1 روز 2 بار فیلتر شدم و اینبار 2 آدرس بار آدرس عوض کردم
    همین باعث شد که آدرس رو همون آدرس قبلی گیر کنه و الان یک هفته است که هرچقدر تلاش میکنم و آدرس عوض میکنم همون قبلی میاد بالا
    آدرس پست هام که اصلا ایندکس نمیشه و آدرس اصلی هم همون قدیمی میاد بالا
    واسه نمونه تو گوگل سرچ کنین : دانلود فیلم میبینین ashookfilm7 میاد بالا در صورتی که من تا 12 عوض کردم آدرس رو
    سایت مپ رو عوض کردم از بتا به نسخه قبلی برگردوندم.. کد 301 رو عوض کردم .. فایل روبات رو عوض کردم ولی نشد که نشد
    آمارم 1/5 شده .. این بود که تنها امیدم فقط به شماست که بتونین بهم کمک کنین.. دنبال راه چاره هستم
    واقعا ممنون میشم کمکم کنین مرسی

• ashkan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹
    ۱۷ آذر ۱۳۹۱ - ۱۶:۰۷

یعنی از نظر سئو مشکلی نداره وبم و فقط مطلب دیر میزارم؟

• RooHollA

آفلاین
    عضو
    ۱۸ آذر ۱۳۹۱ - ۲۱:۴۶

سلام دوستان لطفا بگید که چرا آدرس صفحه اصلی من در جستجو گوگل نیست در صورتی که تمامی پستهام در گوگل موجوده و اینکه چکار کنم تا برگرده سایتهایی رو دیدم که با جستجو نامش حتی چند قسمت دیگه سایت هم به صورت جدولی زیر عنوان میاند ولی مال من اصلا آدرس اصلی نیست
    اینم بگم که ایندکسهام بالای 1900 تاست ولی آدرس اصلی جزو اونا نیست
    اینی که گفتید تم رو دست تزنیم رو فقط میتونم بگم عوض کردم اونم به خاطر این بود که کسی که به قول خودش سایتمو سئو کرده گفت به خاطر قالب خرابه از اپدیت جا موندی در صورتی که قالبم همون قالبیه که رو سایت دیگم پیج رنک 3 گرفته
    site:shirazd.com

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    ۲۷ آذر ۱۳۹۱ - ۱۳:۱۸

من واقعا به کمک شما احتیاج دارم .. فقط لطفا کامل بخونین مرسی
    سایت من روزی 10 الی 15000 ورودی گوگل داشت
    تا اینکه یک روز کل ایندکس سایتم روی آدرس فعلی از گوگل حذف شد
    همانطور که اطلاع دارین سایت هایی مثل ما [ سایت فیلم ] فیلتر میشن و ما آدرس رو عوض میکنیم
    وقتی که اینطوری شد دیدم گوگل وبمستر به یکی از تگ هام گیر داده و من اون پست رو کامل حذف کردم و بردم روی یک ادرس دیگه
    وقتی رفتم رو آدرس جدید سایتم دیگه ایندکس نمیکرد
    واسه همین رفتم رو یه آدرس دیگه .. جالب اینجا بود که وقتی رفتم رو آدرس جدید بلافاصله آدرس قبلیم شروع به ایندکس شدن کرد و گوگل خوبی بهم داد
    و از اون به بعد هر موقع یه آدرس میرفتم بالا تازه آدرس قبلیم ایندکس میشد
    متاسفانه یکبار تو 1 روز 2 بار فیلتر شدم و اینبار 2 آدرس بار آدرس عوض کردم
    همین باعث شد که آدرس رو همون آدرس قبلی گیر کنه و الان یک هفته است که هرچقدر تلاش میکنم و آدرس عوض میکنم همون قبلی میاد بالا
    آدرس پست هام که اصلا ایندکس نمیشه و آدرس اصلی هم همون قدیمی میاد بالا
    واسه نمونه تو گوگل سرچ کنین : دانلود فیلم میبینین ashookfilm7 میاد بالا در صورتی که من تا 12 عوض کردم آدرس رو
    سایت مپ رو عوض کردم از بتا به نسخه قبلی برگردوندم.. کد 301 رو عوض کردم .. فایل روبات رو عوض کردم ولی نشد که نشد
    آمارم 1/5 شده .. این بود که تنها امیدم فقط به شماست که بتونین بهم کمک کنین.. دنبال راه چاره هستم

من نصفه و نیمه فهمیدم و همه باید سعی کنیم توی انجمن از آدرس سایتها به جای قبلی و بعدی استفاده کنیم.
    شما در وبمستر گوگل هم باید آدرستون رو عوض کنین و در مجموع دنبال راه چاره باشید و مجاز کار کنید چون قبلا هم گفتم که چیلتر شدن سایت تمام ورودی های گوگل رو میپرونه چون فکر میکنه شما بازاریابی شبکه ای برای سایت پیوندها میکنید.

یعنی از نظر سئو مشکلی نداره وبم و فقط مطلب دیر میزارم؟

شاید آمارتون یکم بالا بره ولی از نظر گوگل یک امتیاز منفی درجه اعتماد گوگل دارید ولی آپدیت منظم و مرتب و منحصر به فرد تجویز برای این نوع سایتهاست.

سلام دوستان لطفا بگید که چرا آدرس صفحه اصلی من در جستجو گوگل نیست در صورتی که تمامی پستهام در گوگل موجوده و اینکه چکار کنم تا برگرده سایتهایی رو دیدم که با جستجو نامش حتی چند قسمت دیگه سایت هم به صورت جدولی زیر عنوان میاند ولی مال من اصلا آدرس اصلی نیست

جلوگیری ربوت تکست و متا ربوت از ایندکس صفحه اصلی
    اسپم تلقی شدن صفحه اصلی بدلیل لینک بیش از حد به این صفحه

ینی که گفتید تم رو دست تزنیم رو فقط میتونم بگم عوض کردم اونم به خاطر این بود که کسی که به قول خودش سایتمو سئو کرده گفت به خاطر قالب خرابه از اپدیت جا موندی در صورتی که قالبم همون قالبیه که رو سایت دیگم پیج رنک 3 گرفته

سایتهای زیادی رو دیدم که تمشون از زمین تا به هوا شیکتر شد ولی رنک رو باختن والان حاضرن به همون ورودی قبلی برسن ولی سایتشون شیک هم نباشه.
    عوض کردن تم قاعده خاصی داره که سئو کارها متاسفانه رعایت نمیکنن.
    باید آروم و کوچک و طولانی جابجا بشه مثل یک جراحی کوچیک.

بهروز ازند
  • farhad iran

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۸

با سلام
    من هاستمو عوض کردم اما مشکلی که پیش اومده اینه که نام عکسارو فارسی زدم توی هاست قبلی بعد تو هاست جدید عکسارم آپ کردم اما چون فارسی بود سیستم نمیشناسه و نمایش داده نمیشه از اساتید کسی هس جواب بده من جطوری حلش کنم؟
    اینجوری شده اسم شون
    �_�_�_�_�_�_�_-260x166.jpg

• agri

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۷
    ۲۹ آذر ۱۳۹۱ - ۰۰:۱۴

آقای مطهری نسب راهنمایی که در مورد پلاگین سئوی وردپرس گذاشته بودید خوب بود ولی الان کنترل پنل ورژن جدید این پلاگین خیلی فرق کرده. اگه زحمتشو بکشید آموزشتون رو برای ورژن جدید این پلاگین آپدیت کنید خیلی عالی میشه.
    بخصوص در مورد اینکه طبق کنترل پنل جدید که تا حدی فارسی هم هست ظاهرا اینکه کدوم قسمتها noindex بشوند یا نشوند توضیح بیشتری بدید ممنون میشم.

• گروه توسعه پلاگین و طراحی قالب وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۸
    ۳۰ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۱

RooHollA گفت:
    اینی که گفتید تم رو دست تزنیم رو فقط میتونم بگم عوض کردم اونم به خاطر این بود که کسی که به قول خودش سایتمو سئو کرده گفت به خاطر قالب خرابه از اپدیت جا موندی در صورتی که قالبم همون قالبیه که رو سایت دیگم پیج رنک 3 گرفته
    site:shirazd.com

به نظر میاد شما توی صفحات داخلیتون به صفحه اول لینک ندارین.

به صفحه اولتون لینک بدین و تعدادش رو بیشتر کنین انشاءالله درست می شه

موفق باشید.

گروه طراحی قالب وردپرس و توسعه پلاگین سیستم مدیریت محتوای وردپرس سئو آرت

• bobby12

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    ۳۰ آذر ۱۳۹۱ - ۱۴:۵۶

سلام من يه سوال داشتم اينكه چيكار بايد بكنم كه كلمات كليدي سايت بياد زير لينك تو گوگل
    به طور مثال وقتي تو گوگل ميزنيم دانلود آهنگ لينك سايتها مياد زير لينك سايت كلمات كليدي سايت بياد نه اينكه عنوان و كلمات كليدي آخرين پست ممنون ميشم راهنماييم كنين

• komakhesabdar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    ۱ دی ۱۳۹۱ - ۲۲:۴۰

با سلام خدمت اساتید محترم
    من قالب سایتم را مطابق فرمایشات شما سئو کردم و با chkme چک کردم 100٪ داد و با چند تا سایت دیگه هم چک کردم بین 70 تا 95 دادند. راستش مشکلی که دارم اینه که 2 ماه بازدید سایتم خیلی افت کرده. قبلا با وبگذر آمار میگ رفتم 1500 تا بازدید داشت ولی 2 ماهه که افت کرده رسیده بود به 850 حالا هم که شده 390 الی 450 میشه لطف کنید بررسی نمایید ببینید مشکل از کجاست؟ تو گوگل وبمستر هم قسمت اینکس استاتس را نگاه کردم تعداد ایندکس هام از 1800 رسیده بود به 980 حالا چند روزه شده 1050 البته خدمتتون عرض کنم سرورم تو این ماه 2 بار انتقال سرور داشته که هر بار 48 ساعت آفلاین شد.امکانش هست مشکل از آن باشد؟ حالا چیکار باید بکنم تا مشکلم حل بشه؟
    این هم آدرس سایتم:
    http://www.komakhesabdar.ir
    ممنون میشم یه نگاهی بندازین

• bobby12

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    ۳ دی ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۶

كسي نيست سوال مارو جواب بده

• omidi85

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸
    ۱۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۵

سلام دوستان
    من میخوام یه سایت راه اندازی کنم که نظرات در اون خیلی اهمیت داره و میخوام نظرات بیشتر از همه ایندکس بشه
    با وردپرس خیلی کار کردم و راحت هستم

1- اگه پوسته خاصی که نظرات حرفه ای داره سراغ دارین معرفی کنین که سئو خوبی هم داشته باشه . اگه پلاگین دارین که نظرات رو حرفه ای کنه و مدیریت اونها هم حرفه ای باشه لطفا معرفی منین

2 - برای سئو کردن نظرات که حتی میخوام از پستها هم بهتر ایندکس بشه چیکار باید بکنم

دوستان محترم لطفا کمک کنین مخصوصا جناب مطهری نسب motahharinasab

با تشکر

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    ۱۲ دی ۱۳۹۱ - ۰۹:۳۵

من هاستمو عوض کردم اما مشکلی که پیش اومده اینه که نام عکسارو فارسی زدم توی هاست قبلی بعد تو هاست جدید عکسارم آپ کردم اما چون فارسی بود سیستم نمیشناسه و نمایش داده نمیشه از اساتید کسی هس جواب بده من جطوری حلش کنم؟

اول اینکه سعی کنید فارسی نذارید یا هاستتون رو عوض نکنید.
    دوم اینکه از سی پنل باید دوباره آپلودشون کنید و یا اینکه اسمشون رو تغییر بدید.

آقای مطهری نسب راهنمایی که در مورد پلاگین سئوی وردپرس گذاشته بودید خوب بود ولی الان کنترل پنل ورژن جدید این پلاگین خیلی فرق کرده. اگه زحمتشو بکشید آموزشتون رو برای ورژن جدید این پلاگین آپدیت کنید خیلی عالی میشه.
    بخصوص در مورد اینکه طبق کنترل پنل جدید که تا حدی فارسی هم هست ظاهرا اینکه کدوم قسمتها noindex بشوند یا نشوند توضیح بیشتری بدید ممنون میشم.

بزودی آموزش تصویریش رو قرار میدم.

سلام من يه سوال داشتم اينكه چيكار بايد بكنم كه كلمات كليدي سايت بياد زير لينك تو گوگل
    به طور مثال وقتي تو گوگل ميزنيم دانلود آهنگ لينك سايتها مياد زير لينك سايت كلمات كليدي سايت بياد نه اينكه عنوان و كلمات كليدي آخرين پست ممنون ميشم راهنماييم كنين

وقتی بازدید از اون صفحه زیاد باشه و ورودی ها هم با همون کلمه باشن خود گوگل آنالیتیک به وبمستر گزارش میده و اینطوری میشه.
    برای بهتر شدن کار میتونید خودتون از گوگل وبمستر بخش Sitelinks مشخص کنید چه چیزهایی برای سایت لینک قرار نگیرند.

من قالب سایتم را مطابق فرمایشات شما سئو کردم و با chkme چک کردم 100٪ داد و با چند تا سایت دیگه هم چک کردم بین 70 تا 95 دادند.

اینا خیلی دقیق نیستن و نباید معیار قرارشون بدید.

راستش مشکلی که دارم اینه که 2 ماه بازدید سایتم خیلی افت کرده. قبلا با وبگذر آمار میگ رفتم 1500 تا بازدید داشت ولی 2 ماهه که افت کرده رسیده بود به 850 حالا هم که شده 390 الی 450 میشه لطف کنید بررسی نمایید ببینید مشکل از کجاست؟ تو گوگل وبمستر هم قسمت اینکس استاتس را نگاه کردم تعداد ایندکس هام از 1800 رسیده بود به 980 حالا چند روزه شده 1050 البته خدمتتون عرض کنم سرورم تو این ماه 2 بار انتقال سرور داشته که هر بار 48 ساعت آفلاین شد.امکانش هست مشکل از آن باشد؟ حالا چیکار باید بکنم تا مشکلم حل بشه؟

خودتون گفتید داون سرور.
    من قبلا هم توی این انجمن گفتم برای انتقال سرور باید سرور قدیمی در دسترس باشه بعد سرور جدید رو ریستور کنید و کل اطلاعات که آماده شد اونوقته که باید دی ان اس تغییر داده بشه. اینطوری کمترین ضربه وارد میشه و رنک اعتماد یکم پائین میاد.

من میخوام یه سایت راه اندازی کنم که نظرات در اون خیلی اهمیت داره و میخوام نظرات بیشتر از همه ایندکس بشه
    با وردپرس خیلی کار کردم و راحت هستم

1- اگه پوسته خاصی که نظرات حرفه ای داره سراغ دارین معرفی کنین که سئو خوبی هم داشته باشه . اگه پلاگین دارین که نظرات رو حرفه ای کنه و مدیریت اونها هم حرفه ای باشه لطفا معرفی منین

2 - برای سئو کردن نظرات که حتی میخوام از پستها هم بهتر ایندکس بشه چیکار باید بکنم

آفرین در این حالت باید با لینکها به نظرات اهمیت بدید برای مثال در هر صفحه باید لینک به نظرات وجود داشته باشه و هر نظر هم باید دارای لینک باشه.
    از طرفی میتونید آخرین نظرات رو در صفحه اصلی هم داشه باشین.
    از فونت و افکت فونت هم در قسمت نظرات غافل نشید.
    همچنین میتونید از امتیاز دهی به نظرات هم استفاده کنید مثل Gd star rating و صدها افزونه دیگه.

behzadh - بهروز ازند
  • گروه توسعه پلاگین و طراحی قالب وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۸
    ۱۳ دی ۱۳۹۱ - ۰۹:۴۱

bobby12 گفت:

برای رسیدن به این حد بایستی صبر کنید که پیج رنک شما به حد خاصی برسد 3-4 بعد گوگل برای شما این کار را می کند.

در وب مستر تول هم می تونین این کار رو مدیریت کنین.

• behzadh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    ۱۳ دی ۱۳۹۱ - ۱۷:۳۲

سلام آقای مطهری نسب

من سعی کردم تمام مطالب شما در رابطه با بهینه سازی رو مطالعه کنم و بسیار متشکرم بابت مطالب مفیدتون :)

ممنون میشم اگر فرصت کردید سوالات من رو پاسخ بدید:

متوجه منظورتون از:
    • اگه با پهنای باند مشکلی ندارید نوار ابزار crawel رو تا انتها بکشید
    نشدم که ممنون میشم توضیح بفرمایید.

در رابطه با این توضیح
    • افزونه های کش وردپرس رو نصب کنید تا سرعت بارگزاری صفحاتتون بالاتر بره.
    اگر لطف کنید و چند افزونه کش کاربردی معرفی کنید عالیه و اینکه افزونه های کش دقیقا چیکار می کنند؟

در رابطه با جمله:
    • لینک های خروجی به سایتهای دیگه رو با افزونه های rel nofollow محدود کنید تا امتیاز صفحات رو از دست ندید.
    درباره این افزونه هم اگر توضیحی بیشتری ارائه بفرمایید ممنون میشم. اینکه به چه صورت این محدودیت رو این افزونه انجام میده.

و موضوع آخر اینکه افزونه ای برای مطالب مرتبط پیشنهاد می فرمایید؟

• Seo one

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵۰
    ۱۳ دی ۱۳۹۱ - ۱۹:۲۳

behzadh گفت:
    سلام آقای مطهری نسب

من سعی کردم تمام مطالب شما در رابطه با بهینه سازی رو مطالعه کنم و بسیار متشکرم بابت مطالب مفیدتون :)

ممنون میشم اگر فرصت کردید سوالات من رو پاسخ بدید:

متوجه منظورتون از:
    • اگه با پهنای باند مشکلی ندارید نوار ابزار crawel رو تا انتها بکشید
    نشدم که ممنون میشم توضیح بفرمایید.

در رابطه با این توضیح
    • افزونه های کش وردپرس رو نصب کنید تا سرعت بارگزاری صفحاتتون بالاتر بره.
    اگر لطف کنید و چند افزونه کش کاربردی معرفی کنید عالیه و اینکه افزونه های کش دقیقا چیکار می کنند؟

در رابطه با جمله:
    • لینک های خروجی به سایتهای دیگه رو با افزونه های rel nofollow محدود کنید تا امتیاز صفحات رو از دست ندید.
    درباره این افزونه هم اگر توضیحی بیشتری ارائه بفرمایید ممنون میشم. اینکه به چه صورت این محدودیت رو این افزونه انجام میده.

و موضوع آخر اینکه افزونه ای برای مطالب مرتبط پیشنهاد می فرمایید؟

عزیزم در مورد اولی crawel مثل یه بازدید کنند عمل میکنند و پهنای باند شما رو در هر بار بازدید مصرف میکنند اگه شما هاست تون محدودیتی برای پهنای باند داشته باشه بهتر crawel رو محدود کنید و اگر مشکلی ندارید اون رو تا آخر زیاد کنید که زیاد به شما سر بزنند.

افزونه های کش وردپرس زیاده ولی بهترین های دو تا هست
    سوپر کش و توتال کش اگه هاست شما با این دوتا مشکلی نداشته باشه هر کدوم رو نصب کنید مشکلی نداره

درمورد افزونه های مطالب مربوط می توانید از این افزونه استفاده کنید
    Yet Another Related Posts Plugin
    Related Posts Thumbnails

behzadh

درباره‌ی این موضوع