انجمن

بهترین آمارگیر برای سایت  (۲۹ نوشته)

• حسن پور

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۷ اسفند ۱۳۸۹ - ۰۸:۳۴

با سلام خدمت دوستان عزیز
    تو پست قبلیم (مشکل زجر آور یک افزونه ) که در همین صفحه اول انجمن هست در مورد مشکل wp super cache و افزونه های داینامیک صحبت کردم و وقتی سوپر کش استفاده می کنید تمام افزونه های داینامیک که بر اساس php کار می کنند آپدیت نمی شوند مثل افزونه های آمارگیر مانند statpress و دیگر افزونه ها. به خاطر همین به دنبال آمارگیر های آجاکس و آمارگیرهایی به غیر از افزونه های وردپرس رفتم چون افزونه wp super cache یکی از مهمترین افزونه هاست که باید حتما نصب شود و بعد از نصب هم همان مشکلاتی گفتم....

در جستجوم به آمارگیر جالبی برخوردم که تمام امکانات رو داشت و خیلی خوب هم کار می کرد به این صورت بود که اون آمارگیر رو در یک جایی آپلود می کردی و بعد از نصب یک کدی بهت می داد که باید اون رو در یکی از صفحات و یا در ابزارک قرار بدی این کدی که میداد به دو صورت بود یکی جاوا اسکریپت و دیگر php ...
    به هر حال ما نصب کردیم و جواب خوبی هم گرفتیم حالا یک سوال برام پیش اومده و اون اینکه ..
    چون از دیتابیس استفاده میشه مصرف بالایی نداره؟
    به ازای 30 بازدید حجم دیتابیسش(دیتابیس خود آمارگیر ) شد 13.9 کیلوبایت.

سوال: به ازای همین بازدید برای افزونه هایی مثل statpress , crystat چقدر به حجم دیتابیس اضافه می شود؟

اسم این آمارگیر نیز slimstat است و واقعا جالبه.

و سوال دوم اینکه، یکی از دوستان گفت می تونی از آنالیزر گوگل استفاده کنی خیلی خوبه چون به سرور سایت فشاری نمی یاره.
    ما هم این افزونه رو نصب کردیم و یک کدی از گوگل می خواست من هم رفتم ثبت نام کردم ، می خوام بدونم این کدی که باید از گوگل بگیریم تو کدوم قسمت حساب کاربری گوگل است.

ببخشید که سر همتون رو درد آوردم
    با تشکر

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    امین - amirabar
  • ناصر عبدیلر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰
    ۷ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۲:۲۹

به نظر من بهترین استات statpress هست ، فکر نکنم همچین حجمی به دیتابیس شما اضافه بشه !

آخه آمار زیادی رو براتون آرشیو نمی کنه و فقط آمار 10 بازدید آخر رو نشون می ده و برای روزهای قبل فقط تعداد بازدید و بازدید کننده رو براتون نشون می ده .

این آمار گیر برای این خوبه که شما اطلاعاتی رو از درون پنل ببینید و برای نمایش به کاربر من بهتون پیشنهاد نمی کنم .

امین - amirabar - stetar
  • حسن پور

آفلاین
    عضو
    ۷ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۴:۰۰

بله درست دوست عزیز
    همان طور که خودتون گفتید برای نشان دادن آمار به کاربران بله statpress خوبه، ولی ...
    ولی آمارگیر دقیق تر و پیشرفته تر به نظر من همون اسکریپتیه که گفتم و همچنین به دلیل نصب افزونه کش امکان استفاده از افزونه statpress نیست، حتما دلیلش رو میدونید ، اگر نمیدونید من تو همین بخش انجمن یک تاپیک با موضوع(افزونه زجر آور ) ایجاد کردم که می تونید بخونید تا منظور من رو متوجه بشید.

الان میرم یک بار دیگه هم statpress و هم اسکریپت رو مقایسه می کنم تا ببینم کدوم بیشتر حجم می گیره.

ناجی کرد - امین - amirabar
  • حسن پور

آفلاین
    عضو
    ۷ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۲:۰۵

با سلام مجدد
    بعد از کلی آزمایش میان سه آمارگیر زیر به این نتیجه رسیدم.
    سه آمارگیر.
    1.statpresscn
    2.cystats
    3.اسکریپت آمارگیر
    نتیجه مقایسه:
    به ازای هر 20 بازدید حجم بالا رفته دیتابس مربوط به خودشان به صورت زیر است.
    به ترتیب:
    1. حجم حدود 7 کیلوبایت بالا میره.
    2.حجم حدود 3 کیلو بایت بالا میره.
    3.حجم حدود 1.4 کیلوبایت بالا میره.

دقت در شمارش: statpress رو مقایسه نکردم اما 2 تای دیگه به صورت زیر است.
    در cystats به ازای 20 بازدید ، 27 بازدید را نشان داد ولی در اسکریپت همان 20 تا را دقیق نشان داد.

خوب این اسکریپت در برابر این مزایا، معایبی هم دارد، البته برای ما که هدف از آمار فقط اطلاع خودمان است به نظر من عالی است.
    1. نشان ندادن کاربران آنلاین
    2.نشان ندادن آمار در سایدبار

ولی در هر جهت برای استفاده از افزونه سوپر کش مناسبه.

نظر شما چیه؟

amirabar
  • fire.boy

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۲:۴۱

• emadrahimi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶
    ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۳

زبان فارسی افزونه اینه اون رو تو قسمت لنگویج افزونه cystats تو هاستتون اپلود کنید
    cystats پنل مدیریتیش فارسی میشه
    دانلود زبان فارسی cystats

mehdisr - amirabar
  • mehdisr

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۱
    ۶ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۵

emadrahimi گفت:
    زبان فارسی افزونه اینه اون رو تو قسمت لنگویج افزونه cystats تو هاستتون اپلود کنید
    cystats پنل مدیریتیش فارسی میشه
    دانلود زبان فارسی cystats

مرسی بابت فارسی ساز . خوب بود .

amirabar
  • miladansari22

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    ۷ دی ۱۳۹۰ - ۱۵:۲۸

سلام دوستان تو رو خدا قبل از اینکه اسپم بفرستید 1 دفعه سرچ کنید./ 100/000 مرتبه در مورد آمارگیرو این چیزا صحبت شده سرچچچچچچچچچچچچچچچچ کنید اینطوری انجمن میشه چت روم و دیگه هممون میشیم علاف./
    این از این
    اما در مورد بهترین
    اولا که این بخونید........
    http://forum.wp-persian.com/topic/17599
    حالا برید تو سایت سازندش که ایرانیه و دانلود کنید هر مشکلیم داری بنده خدا تو نظرات جواب میده./
    اینم لینکش.
    http://iran98.org/1390/06/29/wp-statistics/
    ---------------------------------------------

اینم امکاناتش

* * کاربران آنلاین
    * بازدید امروز
    * بازدید دیروز
    * بازدید هفته
    * بازدید ماه
    * بازدید سال
    * کل بازدیدها
    * نمایش ورودی‌ از موتورهای جستجو (گوگل، یاهو، بینگ)
    * نمایش افراد آنلاین لحظه‌‌ای (نسخه ویژه)
    * نمایش کل بازدیدها لحظه‌ای (نسخه ویژه)
    * کل نوشته‌ها
    * کل برگه‌ها
    * کل دیدگاه‌ها
    * کل جفنگ‌ها (نیازمند نصب اکسمیت است)
    * کل کاربر‌ها
    * تاریخ به‌روز رسانی سایت (میلادی و شمسی)
    * میانگین ارسال نوشته‌ در روز
    * میانگین ارسال دیدگاه در روز
    * میانگین عضویت کاربر در روز
    * تعداد مشترک‌های فیدبرنر
    * نمایش رتبه‌بندی گوگل
    * نمایش رتبه‌بندی الکسا
    * نمایش کاربرهای آنلاین در مدیریت وردپرس (آی‌پی، تاریخ، معرف، مشخصات مرورگر)
    * نمایش آخرین n بازدید در مدیریت وردپرس (آی‌پی، تاریخ، معرف، مشخصات مرورگر)
    * استفاده از shortcode افزونه برای نمایش آمار در نوشته، برگه ویا متن ابزارک
    دیگههههههههههههههههههههههههه
    موفق باشید./

omid0098 - Mostafa - amirabar -
  • omid0098

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۵۳
    ۷ دی ۱۳۹۰ - ۱۷:۰۳

با سلام
    من هم آمارگیر آقای صوفی رو پیشنهاد میدم که کوچکترین فشاری هم به سرور نمیاره و امکاناتش هم از فوق العاده رده!
    با تشکر از آقای صوفی...

Mostafa - amirabar
  • Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۷ دی ۱۳۹۰ - ۲۰:۰۸

با تشکر از آقای صوفی...

ممنون از شما دوست عزیز ;)

حالا برید تو سایت سازندش که ایرانیه و دانلود کنید هر مشکلیم داری بنده خدا تو نظرات جواب میده./
    اینم لینکش.

توی انجمن هم پرسیده بشه هیچ اشکالی نداره ;)
    با تشکر.

amirabar
  • amirabar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۰
    ۸ دی ۱۳۹۰ - ۱۸:۰۳

مصطفی جان داداش خستته نباشی ... ما بریم این افزونه ات رو تست کنیم ، انشالله که کار کنه ...

Mostafa
  • ahmad-s

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۰
    ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۷:۵۲

آقای صوفی منم از زحماتتون تشکر می کنم. راستش من دنبال یه امارگیری می گردم که کمترین تاثیر رو روی سرعت لود بزاره و کمترین فشار رو روی سی پی یو بیاره. من امارگیر رو برای اطلاع خودم میخوام. می خوام که دقیق باشه. فقط اطلاعات کلی نظیر افراد انلاین بازدید امروز و دیروز بازدیدکننده امروز و ... رو نشون بده. لازم نیست حتما توی سایت به نمایش دربیاد. فقط روی سرعت لود تاثیری نزاره. آیا اینجور افزونه یا کدی وجود داره؟ لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

amirabar
  • amirabar

آفلاین
    عضو
    ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۹:۴۳

بنده پس از بررسی های قابل توجه ای به این نتیجه رسیدم که بهترین آمار گیر از نظر سرعت و کیفیت و امکانات لازم پرشین استت هست
    وبگذر و وب استت کلا بیخیال بشید که شدیدا سرعت لود رو داغون میکنه !
    آمارگیر گوگل هم که از پروتکل اس اس ال استفاده میکند و تحت هیچ عنوان سایت های ایرانی استفاده نکنند
    میمونه افزونه های داخلی که سای استت کلا دیگه به درد نمیخوره چون خیلی وقت به روز نشده و خیلی حجم از سرور میبره !
    آماره هم که بدک نیست اما با برخی از سرور ها مشکلاتی داره و هنوز کار داره و یه نقطه ضعف یا قوتش هم اینه که باید پول داد تا به کار بیاد و همینطوری نسخه رایگانش به درد نمیخوره !

در کل پرشین استت بهتره چون سرعت لود را اصلا کم نمیکنه +‌امکانات لازم برای کسانی که ورودی های موتور جستجو براشون مهمه رو داره + اگر بخواید میتونید با همین کدهای ساده مخفیش هم بکنید !

ahmad-s
  • ahmad-s

آفلاین
    عضو
    ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۹:۵۱

amirabar گفت:

در کل پرشین استت بهتره چون سرعت لود را اصلا کم نمیکنه

ممنون از اینکه تجاربتو در اختیارم گذاشتی
    چطور ممکنه یه آمارگیر، روی سرعت لود هیچ تاثیری نزاره؟ اگه اینجور باشه که خیلی عالیه حتما از پرشین استت استفاده می کنم ولی بعید به نظر میرسه

amirabar
  • بهروز ازند

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۲
    ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۲:۱۸

ببینید دوستان از دید سئو بهترین آمارگیر رو خوده گوگل ارائه داده با اماری کامل و همچنین موثر برای سئو بهتون پیشنهاد میکنم به جای امارگیرهای متعدد و البته مضر از امارگیر گوگل بهره ببرید و همچنین میتونید با استفاده از اتصال آنالیتیکس گوگل به وبمستر گوگل روی سئوی ساتتون هم کنترل بیشتری داشته باشید

ahmad-s - amirabar
  • amirabar

آفلاین
    عضو
    ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۱:۰۱

اگه اینجور باشه که خیلی عالیه حتما از پرشین استت استفاده می کنم ولی بعید به نظر میرسه

100% همینطوری ، شما یه کاری کن ...
    کد وبگذر رو بذار توی سایتت بعد برو توی سایت زیر و ببین چه چیزهایی روی سرعت سایتت دارند تاثیر میذارن :
    http://www.webpagetest.org/

بعد پرشین استت رو بذار و تست کن ! خودت به حرفم میرسی !

از امارگیر گوگل بهره ببرید و همچنین میتونید با استفاده از اتصال آنالیتیکس گوگل به وبمستر گوگل روی سئوی ساتتون هم کنترل بیشتری داشته باشید

آمارگیر گوگل توی ایران خیلی مشکل آفرین هست ! خیلی ها مثل بنده آی اس پی شون با اس اس ال (ssl) یا (Https) مشکل داره و سایت براشون لود نمیشه !
    پرشین استت خیلی آمار به آمارگیر گوگل نزدیکه پیشنهاد من اینه که تست کنید !

ahmad-s
  • mpspace

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸
    ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۲

سلام!
    دوای دردتون پیش منه!
    افزونه ی Count per day می تونه بنا به صلاحدید مدیر سایت، آمار رو با تکنولوژی آژاکس (AJAX) نشون بده.
    تازه! از شرت کد (Short Code) هم پشتیبانی میکنه!

این افزونه در سایت وردپرس:
    http://wordpress.org/extend/plugins/count-per-day/

لینک سازنده با راهنمای استفاده:
    http://www.tomsdimension.de/wp-plugins/count-per-day

ahmad-s - amirabar
  • ahmad-s

آفلاین
    عضو
    ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۶

کاش یه خورده در مورد افزونه ای که فرمودید توضیح می دادید. راهنمای استفاده ان انگلیسی است که من خیلی متوجه نمیشم.
    من افزونه ای میخوام که اولا دقیق باشه (امکانات: بازدید امروز-بازدیدکننده امروز- افراد انلاین)
    دوما روی حجم سی پی یو و سرعت لود تاثیر نزاره

amirabar
  • mpspace

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸
    ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۸:۳۵

راستش مدت زیادی نیست که با این افزونه آشنا شدم.

ان شاء الله تا سه چهار روز دیگه نتیجه ی تجربیات و آزمایشات خودم روی این افزونه رو در یک تاپیک جداگانه به اطلاع شما می رسونم!

ضمنا نمیشه افزونه ی آماری پیدا کرد که روی سرعت لود تاثیر نذاره چون به هرحال باید پردازش های خاصی رو انجام بده!

اما به نظر من و بنا به گفته ی دوستان، wp-statistics ساده ترین افزونه ی آماریه که تاثیر کمی روی سرعت لود داره ولی از طرفی هم آمار رو خیلی بالاتر از مقدار واقعی نشون میده!

به هر حال من افزونه ی Count per Day رو امتحان می کنم و ان شاء الله نتیجش رو به اطلاعتون می رسونم!

ahmad-s - amirabar
  • iranp

آفلاین
    عضو
    ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۳:۱۳

افزونه ی Count per day می تونه بنا به صلاحدید مدیر سایت، آمار رو با تکنولوژی آژاکس (AJAX) نشون بده.

اول خيلي خوشحال شدم و گفتم كه اين حتما درست كار مي كنه.
    رفتم نصب كردم و ديدم دقيقا همون مشكلات افزونه هاي قبلي رو داره ، اين افزونه هم مانند ديگر افزونه هاي با افزونه هاي كش مشكل دارند . قبلا در موردش صحبت كردم در اول همين پست هم ذكر شد.

هر موقع يكي از دوستان تو اين انجمن افزونه آمارگير رو مطرح مي كنه و ميگه كه خيلي خوبه ، هميشه اين سوال تو ذهنم به وجود مياد" يعني اين دوست عزيز از هيچ افزونه كشي استفاده نمي كنه؟ "
    يكي از مهم ترين افزونه هاي وردپرس ، افزونه كش به خصوص wp super cache هست و نمي تونيد نصب نكنيد.

اگر متوجه منظورم نشديد اوايل همين پست رو بخونيد.
    موفق باشيد

ahmad-s - amirabar
  • ahmad-s

آفلاین
    عضو
    ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۳:۱۷

افتاقا منم از افزونه کش استفاده می کنم.
    یعنی هیچ افزونه ای که کمرین تاثیر بر روی سرعت لود داشته باشه و دقیق عمل کنه و با افزونه کش مشکل نداشته باشه، وجود نداره؟

amirabar
  • amirabar

آفلاین
    عضو
    ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۰:۱۹

افتاقا منم از افزونه کش استفاده می کنم.
    یعنی هیچ افزونه ای که کمرین تاثیر بر روی سرعت لود داشته باشه و دقیق عمل کنه و با افزونه کش مشکل نداشته باشه، وجود نداره؟

همه افزونه ها تاثیر میذارند و باید بذارند !
    من راهی رو که شما دارید میرید رو قبلا طی کردم و بهتون گفتم پرشین گیگ بهترین هست ، من کل مخزن وردپرس اون افزونه های امارگیرش رو تست کردم هیچ کدوم به درد نخوردند این افزونه ای هم که وردپرس بازار ساخته بهترین هست که امار غلط میده و به کار نمیاد

جواب آخرت رو از الان بهت بدم بهترین همون پرشیت استت هست !

iranp - ahmad-s
  • iranp

آفلاین
    عضو
    ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۹

به قول دوستمون همه‌ي افزونه ها بايد تاثير بذارند ، هيچ افزونه و كدي نيست كه تاثير نذاره.
    پرشين استيت خوبه ، من يه مدت باهاش كار كردم ولي به دليل اينكه نمي تونستيم آمار رو تو سايت نشون بديم ازش استفاده نكردم(البته يه آيكون تو سايت قرار ميده كه با كليك با اون ميشه آمار رو ديد).
    به هر حال من از اسكريپت slimstat استفاده مي كنم كه هم دقيقه و هم كم حجمه ، فقط تنها مشكلش اينه كه نمي توني آمار رو نشون بدي كه البته قبلا هم گفتم قصد دارم php و كار با mysql رو ياد بگيرم(كه هنوز وقت كافي پيدا نكردم) و اگر php و mysql رو بلد باشيد به راحتي مي تونيد آمار رو از ديتابيس در سايت به نمايش در بياريد.
    در ضمن افزونه هايي هم هستند كه آمار رو دقيق نشون ميدن ولي با افزونه هاي كش مشكل دارند.

ahmad-s - amirabar
  • ahmad-s

آفلاین
    عضو
    ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۸

slimstat بهتره یا پرشین است؟ (از نظر سرعت لود و دقت)
    slimstat و پرشین استت با افزونه های کش مشکل ندارند؟ چون من از افزونه کش استفاده می کنم

amirabar
  • iranp

آفلاین
    عضو
    ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۲:۳۳

slimstat يه اسكريپت هست بايد روي هاست نصب كني و بعد از نصب دو تا كد بهت ميده كه يكي جاوااسكريپته و يكي با php . من از كد جاوا تو سايتم استفاده كردم ، افزونه هاي كش با كدهاي جاوا مشكل ندارند ، يعني اگر از آمارگيرهاي جاوا تو سايت استفاده كنيد مشلكي پيش نمياد.(افزونه هاي كش با جاوا و فلش و ... مشكل ندارند)
    در ضمن در مورد اندازه slimstat در اوايل(فكر كنم سومين نوشته باشه)همين پست ، اعدادي رو نوشتم كه با افزونه هاي آمارگير مقايسه شده مي تونيد ببينيد تا متوجه اندازه و تاثير آن در لود شويد.
    در مورد پرشين استيت چيز زيادي يادم نمياد ولي ميدونم كه بدتر از slimstat نباشه ، بهتر نيست.
    الان هم دارم دنبال راه حلي براي برطرف كردن مشكل افزونه هاي آمارگير با افزونه كش مي گردم ، انشاءالله كه بتونم چيزي پيدا كنم.
    موفق باشيد

ahmad-s - amirabar
  • ahmad-s

آفلاین
    عضو
    ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۰

منم امیدوارم بتونید راه حلی پیدا کنید.
    پرشین استت با افزونه کش مشکلی ندارد؟

amirabar
  • iranp

آفلاین
    عضو
    ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۹

انشاءالله كه من يا دوستان راه حلي پيدا مي كنيم.
    پرشين استيت با افزونه كش مشكلي نداره ، كدي كه پرشين نست بهت ميده جاواست به خاطر همين مشكلي نداره.
    در كل كدهاي جاوا با افزونه هاي كش مشكلي نداره.
    موفق باشيد

ahmad-s - amirabar
  • BoukanPatogh.ir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۲
    ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۹:۱۰

پرشین استیت خوبه از همه نظر
    هم سرعت لود و هم از نظرای دیگه
    با کش هم مشکلی نداره

ahmad-s - amirabar
  • javad2000

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۳

دوستان عزیز
    با سلام
    من تازه به سراغ وردپرس اومدم و تجربه زیادی ندارم ولی چند روزی هست که دارم به شدت دنبال آمارگیر خوب می گردم. من یک قابلیت میخوام که به نظر خودم خیلی واضح و بدیهی است و باید همه ی آمارگیرها این قابلیت را داشته باشند ولی در هیچ تالار گفتگو یا هیچ صفحه ی توضیحات آمارگیر نمی بینم اشاره ای به اون شده باشه. الآن دارم درباره ی بخشی از آمار صحبت می کنم که به کاربران نشان می دهیم، و صحبتم راجع به داشبورد مدیریت نیست. البته اگر همین آمار در داشبورد مدیریت هم نشون داده بشه می تونه مشکلم رو تا حدی حل کنه.
    من می خواهم در هر صفحه بتوانم علاوه بر آمارهای بازدید کل سایت، آمارهای مربوط به بازدید از صفحه ی فعلی یعنی برگه ی فعلی را هم نشان بدهم. به همین سادگی! ولی هیچ پلاگینی پیدا نمی کنم که چنین قابلیتی داشته باشه. در سال 87 یک آمارگیر برای سایت غیر وردپرسی خودم نوشتم که خروجی اون به این صورت بود.
    آمارهای سایت
    بازدید از سایت: امروز(13)، این هفته(186)، این ماه(912)، امسال(13844)، در کل(40411)،
    از این صفحه: امروز(9)، این هفته(101)، این ماه(425)، امسال(6199)، در کل(14776)،
    کاربر آنلاین: در کل:(1)، در این صفحه:(1)

آیا در وردپرس پلاگینی پیدا میشه که بتونه چنین خروجی آماری را در اختیار بازدیدکنندگان بگذاره؟ اگر هم پیدا نشه آیا پلاگینی هست که بتونه لااقل آمار بازدید از هر صفحه را نمایش بده؟
    تا حالا موارد زیر را امتحان کرده ام ولی هیچ کدام نمی توانست یا من بلد نبودم:
    wassup
    wp-statistics
    advanced-blog-metrics
    analytics360
    blog-stats-by-w3counter
    content-stats
    google-analytics-for-wordpress
    jetpack
    KStats-reloaded

درباره‌ی این موضوع