انجمن

دکمه ی راست به چپ کو؟؟  (۸ نوشته)

• Biroon

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۳ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۷:۱۵

سلا دوستان. من وردپرس 2.5 و افزونه ی فارسی ساز 4 رو نصب و فعال کردم امّا متاسفانه دکمه ی RTL رو ندارم. فقط یک دکمه ی LTR دارم! :-( شما میدونید باید چی کار کرد؟ :?
    ممنون از کمک شما.

• Biroon

آفلاین
    عضو
    ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۶:۴۱

کسی نیست جواب منو بده؟ بابا من دکمه ی راست به چ‍پ رو ندارم!!! پس کار این افزونه چیه؟ فقط تاریخ رو فارسی میکنه؟ من که تاریخ رو دوست دارم میلادی بنویسه! یعنی اصلاً قسمت تاریخ رو غیر فعّال کردم و در حال حاضر این افزونه بودنش هیچ کمکی به من نمیکنه!!! ~X(
    شما ها چنین مشکلی ندارین؟ دکمه ی راست به چپ (RTL) رو دارین؟؟ من هر دفعه مجبورم تو کد HTML راست به چپ کنمش! آخه این چه وضعیه؟ من تازه لینک هم نمیتونم بذارم! (البته این مشکل احتمالاً ربطی به افزونه نداره).
    لطفاً به من کمک کنید دوستان...

• cusoon

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲
    ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۷:۵۶

RTL دکمه نداره که ... راجع به چی صحبت می کنی؟ راست چین شدن متن ها توسط همون فارسی ساز حل میشه ...
    اگه منظورت تو پست هاست که نوشته ها چپ به راستن؟ ربطی به وردپرس نداره ... باید پوسته ات فارسی باشه.

• Biroon

آفلاین
    عضو
    ۵ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۲۲:۰۱

عجب! پس مشکل از پوسته هستش! ولی ورژن قبلی این دکمه رو داشت. من پوسته ام فارسی نیست ولی تو ورژن قبلی هیچ مشکلی نداشتم. (چون این دکمه رو داشت)
    همین جا از آقا مانی خواهش میکنم این قابلیت رو برگردونن چون خیلی ها مثل من هستن که با پوسته های فارسی کار نمیکنن! (پوسته های انگلیسی خیلی خوشگل ترن! :P)

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۵ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۲۲:۳۳

کلا استاندارد اینه که پوسته فارسی باشه. شما می تونید هر پوسته زیبای انگلیسی رو فارسی کنید ;-)

• sepehrnoush

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲۲ تیر ۱۳۸۷ - ۰۰:۰۶

حالا اگه یه دکمه rtl برای بر و بجز غیر استاندارد اون گوشه کنارها باشه، مگه به کسی برمی‌خوره؟ :-P
    در کل به نظر من این دکمه (حداقل به صورت آپشنال) اگه وجود داشته باشه، برای خیلی‌ها خوب می‌شه.

• sourenaa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۱
    ۲۰ مهر ۱۳۸۷ - ۲۱:۳۶

به نظر من هم دگمه ی راست به چپ اگه باشه بهتره. ولی الآن هم می تونین مشکل رو به دو صورت حل کنین:
    ۱. یک استایل راست به چپ تو CSS درست کنین.
    ۲. یه Quicktag درست کنین برای راست به چپ و از اون استفاده کنین. برای این کار میتونین اینو بخونین و عمل کنین:
    http://www.tamba2.org.uk/wordpress/quicktags/
    راه ساده ترش هم استفاده از این پلاگ اینه:
    http://roel.meurders.nl/wordpress-plugins/wp-addquicktag-plugin-for-adding-quicktags/

• sourenaa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۱
    ۲ آذر ۱۳۸۷ - ۰۹:۲۸

این افزونه برای تغییر جهت متن عربی / فارسی یا انگلیسی به تازگی به مجموعه ی افزونه های وردپرس اضافه شده است:

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-rtl

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها