انجمن

مشکل درارسال فرم Contact Form 7  (۱۶ نوشته)

• hrzkw

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۹

سلام دوستان خوب
    من افزونهContact Form 7 رانصب کردم و یک فرم هم ساختم، امکانات خوبی داره اما وقتی کاربر ازاین فرم استفاده می کنه وفیلدهارا تیک میزنه یا پرمی کنه وبه ایمیل من میفرسته، توی ایمیلم فقط موضوع و ایمیل طرف و اسمش رونشون میده، دیگه بقیه فیلدها مثل نوع محصول و فیش پرداختی وبقیه رانشون نمیده
    میشه بگیدراه حل چیه ویا ازچه افزونه ای استفاده کنم وفرم دلخواه خودموبسازم تاهمه مشخصات ومحتویات فرم ارسال شده را توی ایمیلم دریافت کنم؟

• پویا آنلاین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴۵
    ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۶:۲۶

hrzkw گفت:
    سلام دوستان خوب
    من افزونهContact Form 7 رانصب کردم و یک فرم هم ساختم، امکانات خوبی داره اما وقتی کاربر ازاین فرم استفاده می کنه وفیلدهارا تیک میزنه یا پرمی کنه وبه ایمیل من میفرسته، توی ایمیلم فقط موضوع و ایمیل طرف و اسمش رونشون میده، دیگه بقیه فیلدها مثل نوع محصول و فیش پرداختی وبقیه رانشون نمیده
    میشه بگیدراه حل چیه ویا ازچه افزونه ای استفاده کنم وفرم دلخواه خودموبسازم تاهمه مشخصات ومحتویات فرم ارسال شده را توی ایمیلم دریافت کنم؟

مشکل شما در این صفحه مطرح شده است:
    http://forum.wp-persian.com/topic/11668
    و برای مشاهده ی افزونه های دیگر:
    http://forum.wp-persian.com/topic/10585

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    hrzkw
  • hrzkw

آفلاین
    عضو
    ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۷:۳۱

ممنون poyagh جان ولی این دوتا لینکی که زحمت کشیدید گذاشتید هیچکدوم مربوط به درخواست ومشکل من نیست

• پویا آنلاین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴۵
    ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۷:۳۶

خب از افزونه های دیگر کمک بگیرید.

hrzkw
  • hrzkw

آفلاین
    عضو
    ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۷:۵۶

دوست عزیز پارسی بنرجان، اکثرافزونه هاروتست کردم، یکراست که نیومدم سراغ Contact Form 7
    هرکدوم یه مشکلی داره که بدردکاری که من میخوام نمیخوره، اما Contact Form 7 از همه بهتره که اینم مشکلیو که قبلاگفتم روداره
    اینجاعنوانش کردم به امیداینکه یکی ازدوستانی که شایدبه این موردبرخوردکرده یاکسی که مثل ماآماتورنباشه وبتونه حرفه ای جواب بده
    بازم ازشماممنون که وقت گذاشتید

• Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۲
    ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۸:۴۴

شما وقتی فرم رو می‌سازید،کد "این کد را در فرم خود بچسبانید" رو درون فرم paste کردید ولی "And, put this code into the Mail fields below." کدی هم که زیر این عبارت میده رو باید در قسمت متن نامه paste کنید!

hrzkw
  • hrzkw

آفلاین
    عضو
    ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۹:۴۲

امیدجان وقتی یه فرم میسازم کدی بهم میده مثل این [contact-form 1 "فرم تماس 1"]
    ومن این کدرو پیست میکنم توصفحه ای که مربوط به تماس بامایاارسال درخواست محصول وصفحه راذخیره میکنم که این نتیجه اش میشه ببینید
    http://www.kelachtormoz.com/?page_id=220
    البته چون سایت فعلادرحال ساخت هست فرمی هم که میبینیدآزمایش هستش
    خوب حالاوقتی این فرم توسط مشتری همه فیلدهاش کامل میشه وبه ایمیلم ارسال میشه، من توی ایمیلم فقط موضوع و ایمیل فرستنده واسمش رومی بینم دیگه بقیه فیلدهایی که پرشده نشون داده نمی شه.
    درآخرهم گفتید (قسمت متن نامه) منظورتون کدوم نامه هست؟ من که دارم یه صفحه فرم تماس و درخواست محصول می سازم نه یک نامه
    میشه بیشترتوضیح بدیدممنون میشم

• Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۲
    ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۱:۵۳

ببینید یکم بیشتر دقت کنید! یعنی خیلی بیشتر دقت کنید.
    پاسخ من خیلی واضح بود. منظورم کد فرم ساخته شده نبود.
    صفحه تنظیمات فرم تماس یکبار کامل با دقت نگاه کنید، برای ساخت اون فرم، باید به تک تک قسمت‌ها مقدار بدید.
    شما الآن نیاز دارید که به قسمت متن نامه (ایمیل) مقدار بدید! منظور از نامه همون ایمیلی هست که برای شما ارسال میشه که داخلش مقادیری که میخواید نیست. پاسخ قبلی من رو هم یکبار دیگه با دقت‌تر بخونید.

• hrzkw

آفلاین
    عضو
    ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۳:۵۹

امیدجان منظورتون از (مقدار) یعنی چی
    من الان توقسمت تنظیمات یعنی جایی که فرم رامیسازیم قبل ازاینکه کدبهم بده و کدراوارد صفحه ای بکنم که قراره فرم درسایت نمایش داده بشه، اینجاهستم

• hrzkw

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۹۰ - ۰۱:۲۷

ضمناامیدجان لطفابگیدقسمتهای دیگه درطراحی فرم که پایین خدمتتون میگم چی هست
    ...........................................................................................................
    فرم
    ...........................................................................................................
    <p>نام و نام خانوادگی (الزامی)
    [text* your-name] </p>

<p>پست الکترونیک (الزامی)
    [email* your-email] </p>

<p>موضوع
    [text your-subject] </p>

<p>پیغام
    [textarea your-message] </p>

<p>[submit "ارسال"]</p>

ازاینجابه بعدتوضیح بدید
    پست الکترونیک
    گیرنده: متن نامه
    فرستنده:
    موضوع:
    هدرهای اضافی:
    فایل های پیوست:
    استفاده از HTML در محتوا
    پست الکترونیک 2
    گیرنده: متن نامه
    فرستنده:
    موضوع:
    هدرهای اضافی:
    فایل های پیوست:
    استفاده از HTML در محتوا

..........................................................................................................
    پیغام ها
    تنظیمات اضافی
    ..........................................................................................................
    ببخشیدکه مجبورشدم کل نمای صفحه موردنظرروبراتون اینجا بذارم
    حالااگه زحمتی نیست همین نوشته هاراکپی کنیدوجولوشون توضیح بدیدکه چکاربایدبکنم وهرکدوم
    کارش چیه، شایدازنظرشماکمی مسخره بیادولی سایتم فقط لنگ اینه که فرمش آماده بشه
    البته put this code into the Mail fields below راهم پیداکردم ولی نمیدونم کدش روکجاpaste کنم
    اینوهم توضیح بدید
    واقعاممنونم که باحوصله به من تازه کار جواب میدید

• hamykhafan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۸
    ۱۹ شهریور ۱۳۹۰ - ۰۹:۲۶

این پست توی تاپیک افزونه های فارسی هست. برا اینکه نخوای دنبالش بگردی کپیش کردم. تو سایت خودمم از همین استفاده کردم : http://www.par30xhost.info/%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%87-%DB%8C-%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C

ارسال تیکت.
    سلام. اگر سایت خدماتی مثل وب هاستینگ و ... دارید که با وردپرس طراحی کردین و احتیاج به ارائه پشتیبانی از طریق تیکت دارید می تونید از افزونه زیر استفاده کنید.
    کارکرد افزونه دقیقا مثل افزونه ی Contact Form 7 و بسیار ساده و آسان هست.

آدرس افزونه در وردپرس: http://wordpress.org/extend/plugins/support-tickets/

آدرس زبان فارسی: http://awp.ir/upload/uploads/1382519728.zip

نمونه کارکرد افزونه: http://www.tarahanenovin.ir/ticket-sale/

نکته: این نسخه از افزونه یک اشکال دارد و آن هم این است که شما بعد از پر کردن فرم تیکیت و کلیک بر روی گزینه ی ارسال تصویر لودینگ نمایش داده می شود ولی عمل نمی کند، در حقیقت فرم ارسال می شود ولی لودینگی که به صورت آجاکس در افزونه به کار رفته درست عمل نمی کند.
    برای حل این مشکل بعد از دانلود افزونه فایل scripts.js را باز کنید و کد زیر را پیدا کنید و آنرا حذف نمایید:

try {
    jQuery('div.suptic.form > form').ajaxForm({
    beforeSubmit: supticBeforeSubmit,
    dataType: 'json',
    success: supticProcessJson
    });
    } catch (e) {
    }

hrzkw - Parsa
  • hrzkw

آفلاین
    عضو
    ۱۹ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۸

ضمن تشکرمجددازامیدعزیز
    hamykhafan جان دستت دردنکنه
    افزونه رونصب کردم حالادارم روش کارمی کنم
    انشالله همانطورکه می خوام تمام مشخصات توی فرم وقتی مشتری تکمیل میکنه برای منم توی ایمیلم بیاد
    خبرشوبهتون میدم
    حالا یه سوال دیگه
    این گزینه هایی که توقسمت generate tag هست به چه کاری میاد؟
    size (optional)
    maxlength (optional)
    id (optional)
    class (optional)

• hamykhafan

آفلاین
    عضو
    ۱۹ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۰:۱۴

hrzkw
  • hrzkw

آفلاین
    عضو
    ۱۹ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۲:۴۱

hamykhafan جان من انگلیسیشو نصب کردم، آره فارسیش خراب بود
    همانطورکه گفتی شبیه Contact Form 7 هست وتنها حسنش اینه که بعضی فیلدهاش که ازطرف مشتری تکمیل میشه توی قسمتی در ادمین ظاهرمیشه (البته نه همه فیلدها) که متاسفانه این هم نمیتونه کارمنوراه بندازه

• hamykhafan

آفلاین
    عضو
    ۲۰ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۶

فارسیش رو من از یه جا پیدا کردم آپلود کردم رو سایت خودم که دیگه مشکلی نباشه. اینم لینک افزونه ی فارسی:

من نمیدونم چی مشکلت رو حل میکنه. یه تیکت دادن انقدر درد سر نداره که!

• hrzkw

آفلاین
    عضو
    ۲۰ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۲:۲۴

hamykhafan جان ازوقتی که این پست روگذاشتم مشکلم روچندبارگفتم، هنوزمیگید نمیدونیدچی مشکل منوحل میکنه؟!!
    من می خوام وقتی مشتری میره وفرم خریدرو تکمیل می کنه همه گزینه هایی که تیک میزنه یاتکمیل میکنه برای من قابل مشاهده باشه توی ایمیلم یا پنل ادمینم تا بتونم به درخواستش عمل کنم و سفارشاتشونو بفرستم
    اما با Contact Form 7 فقط متن و موضوع میاد ودر support-tickets مثلا از 6 تا گزینه 4تاش برای من ظاهرمیشه تو ایمیلم

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.