انجمن

مشکل فوق جدی با آمار سایت !!!!  (۹ نوشته)

• mohamad20

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۷:۵۶

باسلام

من تاالان تمام آمارگیر هارو امتحان کردم برای سایتم اولش همشون خوب بودن بعدش بد میشن مثلا من از Cystate استفاده می کنم اوایل آمار درست بهم نشون می داد ولی بعد از دو روز یهو ریخت به هم وآمار اشتباه می داد مثلا افردا آنلاین رو که 30 تا بودن بهم می داد 10 تا وخلاصه ورودی های گوگل رو هم 4 تا در میون می شمورد.لطفا بگید مشکل چی هست؟؟؟افزونه هایی که تا حالا نصب کردم ومشکل داشتن:
    WP-UserOnline
    WP-Statistics
    Cystats
    WP-Optimize
    اینا اوایل همشون خوب بودن بعد یهو آمار اشتباه می دن!!1 توروخدا بگید مشکل چی هست دیونه شدم از دست این آمار.
    اگر هم افزونه ای هست که دیگه مشکلی نداره بگید یا بگید چطوری میشه اینا رو درست کرد ومشکل از کجاست!!!

• mehrdad_67

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۱
    ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۸:۲۷

دوست گرامی آمار سایت برای خود شماست درست ؟؟؟ خوب این پلاگینها همه نیاز رو رفع نمی کنن اگه لازم داری کافی وارد آنالیزر گوگل شی همه آماری که می خوای رو بهت می ده من یه خورده وقتما میزون کنم توی وبلاگ خودم آموزش کاملشو قرار می دم ولی پرسشی داشتی بپرس حتما جواب می دم .

• mohamad20

آفلاین
    عضو
    ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۸:۵۰

دوست عزیز من فقط می خوام بدونم چقدر ورودی گوگل داشتم چیکار کنم ؟توی گوگل آنالیز کدوم قسمت باید برم؟؟؟

• mohamad20

آفلاین
    عضو
    ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۸:۵۵

دوست عزیز mehrdad_67 اگر آی دی گوگل هم دارید بدید تا من چنتا کاره دیگه هم باشما دارم

• mehrdad_67

آفلاین
    عضو
    ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۸:۵۹

mohamad20 گفت:
    دوست عزیز من فقط می خوام بدونم چقدر ورودی گوگل داشتم چیکار کنم ؟توی گوگل آنالیز کدوم قسمت باید برم؟؟؟

دوست دارید بدونید چه سرویس دهنده های از سایت شما بازدید کردن ؟ برای نمون پارس آنلاین . یا اینکه از کدوم شهر و چه مدت زمانی سایترو بازدید کردن و امکاناتی که در seo optimizer سایت شمارو بالا می بره .

• mohamad20

آفلاین
    عضو
    ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۹:۰۵

پس آی دی یاهوتون رو نداید می خوام در باره قالب هاتون باهاتون صحبت کنم

• mahdiazizi2014

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶
    ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۹:۰۶

سلام
    آمارگیر ایرانی وبگذر
    و histats.com از ویگذر بهتر
    از این ها استفاده کن

• mehrdad_67

آفلاین
    عضو
    ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۹:۱۱

mohamad20 گفت:
    دوست عزیز mehrdad_67 اگر آی دی گوگل هم دارید بدید تا من چنتا کاره دیگه هم باشما دارم

توی وبلاگم وارد شی اطلاعاتم هست

• mohamad20

آفلاین
    عضو
    ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۹:۵۲

آقا راهی نیست که من همون افزونه های آمار رو درست کنم؟اصلا مشکل این افزونه ها که اینطوری شدن چیه؟؟؟؟؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها