انجمن

نحوه بروز رسانی وردپرس نسخه های قدیمی!  (۷ نوشته)

• jafartavakolian

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۷ مهر ۱۳۸۶ - ۰۸:۵۹

سلام.
    من وردپرس نسخه ۲.۲ ( خود ۲.۲ ... نه هیچ نسخه دیگه ای مثل ۲.۲.۱ یا ... ) رو داشتم و رو سیستمم نصب کردم!
    بعدش دیگه پیگیری نکردم!
    حالا می تونم بپرسم آیا آخرین به روز رسانی کافیه؟ مثلا به روز رسانی به نسخه ۲.۳ ؟ یا نه باید پله پله برم به روز رسانی های قبلی رو؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۷ مهر ۱۳۸۶ - ۰۹:۵۸

شما می تونید مستقیما به ۲.۳ منتقل بشید ولی پیشنهاد می کنم کمی صبر کنید تا مستندات ما برای انتقال به ۲.۳ آماده بشه چراکه ممکنه در این راه کمی مشکل بوجود بیاد ...

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    7min
  • jafartavakolian

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۸ مهر ۱۳۸۶ - ۰۸:۴۷

یعنی مشکلات امنیتی که مثلا ۲.۲ داشته بعد نسخه ۲.۲.۱ اومده ... بعد ۲.۲.۲ اومده ... بعد ........ تا رسیده به ۲.۳
    اینها مشکلی نداره؟
    در واقع ... ما به روز رسانی می کنیم ... انگار دوباره نسخه ۲.۳ رو اینبار نصب می کنیم ...
    من درست فهمیدم؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۸ مهر ۱۳۸۶ - ۰۹:۴۷

یعنی مشکلات امنیتی که مثلا ۲.۲ داشته بعد نسخه ۲.۲.۱ اومده ... بعد ۲.۲.۲ اومده ... بعد ........ تا رسیده به ۲.۳
    اینها مشکلی نداره؟

همونطور که گفتید این نسخه ها برای بروزرسانی امنیتی منتشر شده اند و یکسری مشکلات دیگه. کلا ترتیبی توی ارتقا نیست مثلا شما می تونید از نسخه ۲ یا ۲.۱ به ۲.۳ ارتقا بدید ولی این ارتقا های بزرگ یعنی مثلا ۲.۱ به ۲.۲ یا ۲.۲ به ۲.۳ بعضی موقع ها یکسری چیزاشون فرق می کنه و باید یکسری چیزها رو رعایت کرد. برای مثال وقتی که نسخه ۲.۲ اومد خودش ابزارک داشت بنابراین قبل از ارتقا کاربران باید اون پلاگین ابزارکی که قبلا داشتند رو غیرفعال می کردند.
    برای ارتقا به ۲.۳ نیز ظاهرا ۳ تا از جداول دیتابیس تغییر کرده . من خودم هنوز وقت نکردم وردپرس رو به این نسخه ارتقا بدم و مستنداتش رو بخونم . احتمال ۹۰٪ امروز این کار انجام می شه و مراحلش در ویکی سایت قرار می گیره .

• maleki_eng1359

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۰:۵۷

برای رفع مشکل اینجا کلیک کنید....

• maleki_eng1359

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۱:۰۴

برای رفع مشکل اینجا کلیک کنید....

• امیر پارسا

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۷:۱۶

سلام اگر بروز رسانی را انجام بدهم ارتقا از نسخه 3.4 به 3.5.1 آیا تنظیمات قالب بهم میخوره یاخیر ؟ منظورم اینکه در صفحه اصلی قالب تغییراتی را بوجود آوردشده آیا فقط خود ورپرس ارتقا داده میشه یا اینکه با انجام بروز رسانی قالب هم به فرمت اولیه بر میگرده؟ ممنون

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.