انجمن

مشکل در دیدن فایلهای قالب نصب شده  (۳ نوشته)

• 30gar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۴ فروردین ۱۳۸۹ - ۰۰:۰۳

از دوستان اگر کسی می تونه کمکم کنه
    از وقتی که وردپرس رو آپدیت کردم قالبهای جدیدی که می خوام نصب کنم با مشکل مواجه شده
    قبلا وقتی می خواستم قالب رو نصب کنم به پوشه theme می رفتم و اونجا فایل فشرده رو باز می کردم بعد می یومد تو قسمت مدیریت و قالب رو فعال می کردم ولی حالا فقط از قسمت مدیریت وبلاگ می تونم قالب نصب کنم خوب تا ایجا مشکلی نداره و قالب به درستی هم کار می کنه ولی وقتی از این طریق نصب می کنم فایلهای قالب نصب شده هیچ کجای فضای سایتم نیست یعنی وقتی به قسمت فایل منیجر میرم هیچ فایلی از قالب نصب شده وجود نداره!!!!!!!!!!

• IEPU

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴
    ۱۴ فروردین ۱۳۸۹ - ۰۱:۳۹

نحوه ی نصب قالب در وردپرس:
    ابتدا در هاست خود فایل فشرده ی قالب را در wp-content/themes آپلود کنید و سپس از حالت فشرده خارج (Extract) نمایید؛ بعد از آن در وردپرس خود به نمایش: پوسته ها بروید و از بین قالب های موجود، قالب دلخواه خود را فعال کنید.

مشاهده و ویرایش قالب از طریق فایل منیجر:
    بعد از فعال سازی قالب، تغییری در فایل های قالب شما صورت نمی گیرد و فایل های قالب شما در همان محل سابق؛ یعنی wp-content/themes قابل مشاهده و ویرایش است.

• 30gar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    ۱۶ فروردین ۱۳۸۹ - ۰۱:۳۸

این کارها رو خودم کرده بودم می گم بعد از آ\دیت وقتی قالب رو نصب می کنم در قسمت theme توی فایل منیجر هیچ فولدری به اسم قالب نصب شده نمی یاد

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.