انجمن

موضوع جامع بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو (SEO)  (۲۰۶۷ نوشته)

• majidhenry

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۹
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۸ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۰:۵۴

سلام ، خسته نباشین
    شرمنده در مورد ERoR404 (مثلا این لینک ) اگه آموزش تصویری یا تنظیمات کاملشو به صورت تصویری بزارین واقعا ممنون میشم
    منکه سر در نیاوردم

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۶۷
    ۲۸ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۱:۳۱

امروز که به گوگل وبمستر رفته بودم جلوی سایت مپم یک ضربدر زده بود به داخل رفتم و دیدم جلوی همه ی ادرس ها هیمن طوری بود نقشه سایت را یک بار پاک و دوباره واردکردم باز هم نشد

من الان که سایتت رو دیدم پیغام سی پنل رو میداد و خوب اول باید اون مشکل رو حل کنی.

این gzip چطوری فعال میشه

با همون افزونه های کش فعال میشه.

4 فایل css رو چطور حلش کنم

با همون minify افزونه w3 cache

آقای مطهری ممنون میم اگر یه بار دیگه با حوصله جوابم رو بدید با تشکر فراوان

مساله حوصله نیست این سوالات و آموزش w3 cache توی همین تایپیک هست که اگه اونجا رومیخوندی به جواب سوالاتت میرسیدی.

پس با این حساب نذاشتن اون تگ یعنی تگ
    <meta name="robots" content="all, index, follow" />
    در قسمت های دیگه سایت اعم از آرشیو و موضوعات و صفحه تگ ها درست نیست و بهتره که فقط در صفحه اول باشه درسته؟
    یا اصلا نباشه چون اونطور که خوندم گوگل خودش جاهایی که لازمه ایندکس میکنه
    اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

اولا all نداره چون این تگ چند تا متغیر داره برای ایندکس کردن ، دنبال کردن لینکها ، و ذخیره عکس
    ببینید بزارید بهتره ولی منظور منو درست نفهمیدید.
    میگم توی یک صفحه برای مثال پستها نباید 2 تا از این تگ باشه حالا میشه که یک صفحه دیگه مثل تگها این متغیرهاش فرق کنه ولی 2 تا در یک صفحه نباید بزارید.

سلام خسته نباشید
    مشکل سایت مپم را در گوگل وبمستر فهمیدم . این بود که آدرس سایت در گوگل وبمستر بدون www وارد شده بود
    وحالا مشکلم این است که وقتی می خواهم آدرس را در Settings و Preferred domain همراه با www کنم این ارور را میدهد
    Part of the process of setting a preferred domain is to verify that you own http://www.downloadsazan.ir/. Please verify http://www.downloadsazan.ir/.
    چاره چیست؟؟؟

این قسمت مهم نیست و فقط برای نمایش در جستجوی گوگل بکار میره. پیغامش که نشون میده شما یه / به وریفای اضافه کردی.

می خواستم بدانم با تبدیل ادرس از http://www.downloadsazan.ir به http://downloadsazan.ir یعنی بر داشتن www از نظر سئو برای سایت مشکلی پیش می آید(در ثبت ادرس در گوگل وبمستر ایراد دارم) تعداد ایندکس هام از حدودا 100 است

وقتی با ریدایرکت 301 باشه مشکلی پیش نمیاد.

یه سوال داشتم اینکه توی افزونه All in One SEO دوتا گزینه هست
    Use Categories for META keywords
    و
    Use Tags for META keywords
    خواستم ببینم این دوتا رو فعال کنیم خوبه یا فقط اولی فعال باشه بهتره؟

بهترین حالت اینه که هیچ کدوم فعال نباشه.
    ________
    چرا؟

چون با بالا رفتن تعداد ایندکس صفحات تکراری رنک سایت افت میکنه.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    عبدالماجد شه بخش ( ایجباری ) - python - DigiTirTash - بهروز ازند - OneWhiteBelt
  • عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۲۸ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۲:۴۰

سلام ، خسته نباشین
    شرمنده در مورد ERoR404 (مثلا این لینک ) اگه آموزش تصویری یا تنظیمات کاملشو به صورت تصویری بزارین واقعا ممنون میشم
    منکه سر در نیاوردم

این یک صفحه 404 از گوگل هست . برای درست کردنش باید داخل حلقه به جای کلمه ی پیدا نشد یا هر چی که گذاشته یک فایل رو اینکلود کنید که توی اون فایل شما یک صفحه ی مخصوص طراحی کردید .

• majidhenry

آفلاین
    عضو
    ۲۹ فروردین ۱۳۹۰ - ۰۱:۲۹

majed گفت:

این یک صفحه 404 از گوگل هست . برای درست کردنش باید داخل حلقه به جای کلمه ی پیدا نشد یا هر چی که گذاشته یک فایل رو اینکلود کنید که توی اون فایل شما یک صفحه ی مخصوص طراحی کردید .

میشه بیشتر توضیج بدین ؟ من نفهمیدم باید چیکار کنم (شرمنده من آماتورم )

آفلاین
    عضو فعال
    ۲۹ فروردین ۱۳۹۰ - ۰۶:۳۸

این تایپیک جاش نیست . اول جستجو کنید و اگه به جواب نرسیدید توی یکی از همون تایپیک ها ادامه بدید .

• majidhenry

آفلاین
    عضو
    ۲۹ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۲:۰۷

majed گفت:
    این تایپیک جاش نیست . اول جستجو کنید و اگه به جواب نرسیدید توی یکی از همون تایپیک ها ادامه بدید .

میشه آیدیتونو لطف کنین تا من زودتر به جواب برسم؟

• bazarkade.ir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۲
    ۲۹ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۹:۳۰

سلام. یه سوال آقای مطهری داشتم واینه که من همه محصولاتم توی گوگل ایندکس شده ولی صفحه اصلی سایتم هنوز ایندکس نشده و همچنین توی گوگل وبمستر جلوی فایل robots.txt file زده 404 (Not found)؟ میشه کمکم کنید و بگیید که چیکار کنم؟
    اینم آدرس سایتم هست:www.bazarkade.ir

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۰۸:۵۴

سلام. یه سوال آقای مطهری داشتم واینه که من همه محصولاتم توی گوگل ایندکس شده ولی صفحه اصلی سایتم هنوز ایندکس نشده و همچنین توی گوگل وبمستر جلوی فایل robots.txt file زده 404 (Not found)؟ میشه کمکم کنید و بگیید که چیکار کنم؟
    اینم آدرس سایتم هست:www.bazarkade.ir

یک عکس از همون صفحه وبمستر گوگل بگیرین ببینیم چی هست.
    دوم اینکه من نفهمیدم چرا از این کد استفاده کردید.
    <meta name="robots" content="all">
    این all یعنی چی و کلا این کد اشتباهه.
    متغیرهای robots به این ترتیب هست:
    NoIndex و NoFollow و NoArchive و NoSnippet و NoODP و NoYDIR و NoImageIndex و NoTranslate و Unavailable_After
    و وقتی یکی از اینها رو قرار ندی به معنی این هست که اون مساله نباید اعمال بشه.

بهروز ازند - python - OneWhiteBelt - pishva
  • DigiTirTash

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۴
    ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۰

آقای مطهری از راهنمای های شما بسیار
    ممنون
    افزونه w3 cache
    رو فعال و راه اندازی کردم
    اگر میشه شما یه نگاه دوباره به این سایت ما اگر میشه بندازید و ببینید
    که چطور شده
    با تشکر

• bazarkade.ir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۲
    ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۶:۰۹

motahharinasab گفت:

یک عکس از همون صفحه وبمستر گوگل بگیرین ببینیم چی هست.
    دوم اینکه من نفهمیدم چرا از این کد استفاده کردید.
    <meta name="robots" content="all">
    این all یعنی چی و کلا این کد اشتباهه.
    متغیرهای robots به این ترتیب هست:
    NoIndex و NoFollow و NoArchive و NoSnippet و NoODP و NoYDIR و NoImageIndex و NoTranslate و Unavailable_After
    و وقتی یکی از اینها رو قرار ندی به معنی این هست که اون مساله نباید اعمال بشه.

سلام.و با تشکر. جواب اون سوال رو ندادید که گفتم چرا صفحه اصلی سایتم ایندکس نشده ؟

• www.kingsdl.com

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰
    ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۷:۰۳

سلام
    وای
    من در واژه دانلود از صفحه 4 رفتم و الان رو صفحه 10 هم پیدام نیست
    از بس عنوان تغییر دادم
    منتظر عنوان پیشنهادی شما برای سایت دانلود رایگان نرم افزار،بازی،موبایل،مستند،عکس و.. هستم
    و توضیحات دسکریپشن

بعد بنظرتون ارزش داره 100-150 برای سئو بدم؟

• www.kingsdl.com

آفلاین
    عضو
    ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۷:۰۵

سلام
    وای
    از بس عنوان تغییر دادم
    منتظر عنوان پیشنهادی شما برای سایت دانلود رایگان نرم افزار،بازی،موبایل،مستند،عکس و.. هستم
    و توضیحات دسکریپشن

• www.kingsdl.com

آفلاین
    عضو
    ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۹:۳۰

چطور صفحه http://www.kingsdl.com/tag رو بسازم؟

• python

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸۶
    ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۱:۲۲

چطور صفحه http://www.kingsdl.com/tag رو بسازم؟

فایل single.php رو یه جایی کپی کن بعد اسم فایل رو به tag.php تغییر بده بعد اون فایل رو درون پوشه قالبت اضافه کن یعنی انتقالش بده به داخل پوشه ی قالبی که داری ازش استفاده میکنی

OneWhiteBelt
  • python

آفلاین
    عضو
    ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۱:۲۹

ببخشید آقای مطهری یه سوال داشتم بیشتر یه نوع کنجکاویه توی هیجا هم ندیدم راجع بهش حرف بزنن من که ندیدم
    توی سورس صفحه یه کدی مثل این میاد
    <!-- All in One SEO Pack 1.6.13.2 by Michael Torbert of Semper Fi Web Design[1361,1470] -->
    که مربوط به افزونه سئو میشه
    اعداد 1361 و 1470 در همه ی سایت ها متفاوته
    توی سایت من چند وقت می شد که هر دوتا عدد رو -1 می زد اما بعد از اینکه یکی از افزونه هارو غیر فعال کردم درست شد
    میخواستم ببینم اصلا فلسفه این کد چیه و علت متفاوت و متغییر بودن اعدادش چیه؟
    ممنون

• دانلود نرم افزار

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۲:۲۷

با سلام خدمت آقای مطهری عزیز ، من حدود 3 -4 هفته است که گوگل وبمسترم پر شده از خطا ، بدون اینکه پیوند یکتا را عوض کرده باشم و ... در ضمن سرور سایتمم هیچ مشکلی ندارد ولی با این حال تعداد خطاها به صورت زیر است :

In Sitemaps	              228
    Not found	                            25
    Restricted by robots.txt	69
    Unreachable	              6,109

و این خطاها بیشتر شده که کمتر نشده و در ضمن وقتی روی لینک خطاهایی که گوگل وبمستر تولز معرفی کرده کلیک می کنم ، هیچ مشکلی وجود ندارد و صفحات بخوبی باز می شوند . حالا مشکل از کجاست و باید چطوری برطرفشان کنم !؟

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    ۳۱ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۸

آقای مطهری از راهنمای های شما بسیار
    ممنون
    افزونه w3 cache
    رو فعال و راه اندازی کردم
    اگر میشه شما یه نگاه دوباره به این سایت ما اگر میشه بندازید و ببینید
    که چطور شده
    با تشکر

فعال کردی ولی هنوز gzip و minify رو فعال نکردی به توضیحات و تنظیم این افزونه در صفحات قبلی همین تایپیک مراجعه کن.

سلام.و با تشکر. جواب اون سوال رو ندادید که گفتم چرا صفحه اصلی سایتم ایندکس نشده ؟

صفحه اصلیت که ایندکس شده.

وای
    از بس عنوان تغییر دادم

من هم پیش بینی میکردم ولی اگه الانم صبر کنی بهتره که بازم عنوان رو تغییر بدی.
    عنوان سایت یکی از اون چیزهایی که با تغییرش کل سئوی سایت در گوگل بهم میریزه و گوگل باید دوباره به همه صفحات رنک بده.

و توضیحات دسکریپشن

همون پادشاه دانلود فکر کنم خوب باشه و اینکه این سوالات سلیقه ای جاش اینجا نیست.

اینو قبلا گفتم که سئو بتنهایی معجزه نمیکنه و باید محتوای خوب داشته باشین ولی اگه میخواین این مبلغ رو پرداخت کنین ببینین در قبالش چکارهایی انجام میدن. بعضی وقتا هزار تومن هم برای سئو زیاده ولی اگه طرف هم دانشش رو داشته باشه و هم دل بده میلیونها تومن پول هم هیچی نیست ولی در آخر جمله معروف هیچ کس بهتر از خودت برای سئوی سایتت نیست.
    در ضمن اسپم نکن.

ببخشید آقای مطهری یه سوال داشتم بیشتر یه نوع کنجکاویه توی هیجا هم ندیدم راجع بهش حرف بزنن من که ندیدم
    توی سورس صفحه یه کدی مثل این میاد
    <!-- All in One SEO Pack 1.6.13.2 by Michael Torbert of Semper Fi Web Design[1361,1470] -->
    که مربوط به افزونه سئو میشه
    اعداد 1361 و 1470 در همه ی سایت ها متفاوته
    توی سایت من چند وقت می شد که هر دوتا عدد رو -1 می زد اما بعد از اینکه یکی از افزونه هارو غیر فعال کردم درست شد
    میخواستم ببینم اصلا فلسفه این کد چیه و علت متفاوت و متغییر بودن اعدادش چیه؟
    ممنون

فکر میکنم عدد بافر هست و بخاطر کشی هست که خود افزونه از اون استفاده میکنه و در بعضی مواقع که یک افزونه کش مثل w3 cache دارین این عدد -1 میشه ولی در کل مهم نیست.

با سلام خدمت آقای مطهری عزیز ، من حدود 3 -4 هفته است که گوگل وبمسترم پر شده از خطا ، بدون اینکه پیوند یکتا را عوض کرده باشم و ... در ضمن سرور سایتمم هیچ مشکلی ندارد ولی با این حال تعداد خطاها به صورت زیر است :
    In Sitemaps 228
    Not found 25
    Restricted by robots.txt 69
    Unreachable 6,109
    و این خطاها بیشتر شده که کمتر نشده و در ضمن وقتی روی لینک خطاهایی که گوگل وبمستر تولز معرفی کرده کلیک می کنم ، هیچ مشکلی وجود ندارد و صفحات بخوبی باز می شوند . حالا مشکل از کجاست و باید چطوری برطرفشان کنم !؟

این مشکلات تو ایندکس گوگل زمانی برجا میمونه که شما دو دستور مختلف صادر میکنید مثلا در ربوت تکست میگید که تگها رو ایندکس نکن در صورتی که داخل صفحه تگها متا ربوت رو ایندکس قرار میدید و یا اینکه تگها رو در سایت مپ میارید.
    راه حلش هم سادست و باید ببینید مثلا در سایت مپ از چی خطا گرفته و به تبع اون اون صفحه رو برای متا ربوت و ربوت تکست رو بگردید تا ببینید کدوم یکی دارن ناهماهنگی بوجود میارن.
    بعد از درست کردن همه باید از 1 تا 6 ماه به گوگل وبمستر زمان بدید تا همه رو درست کنه.
    امکان داره شما همه اینکارها رو هم انجام بدین ولی خطاها بیشتر بشه که بدلیل دیر آپدیت کردن وبمستر و زمان دانلود فایلهای سایت مپ و ربوت تکست و ری ایندکس برمیگرده.

python - msalehinet - بهروز ازند
  • www.kingsdl.com

آفلاین
    عضو
    ۳۱ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۵:۰۰

ل single.php رو یه جایی کپی کن بعد اسم فایل رو به tag.php تغییر بده بعد اون فایل رو درون پوشه قالبت اضافه کن یعنی انتقالش بده به داخل پوشه ی قالبی که داری ازش استفاده میکنی

_________
    درست نشد !؟

• python

آفلاین
    عضو
    ۳۱ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۸:۱۳

درست نشد !؟

باید کار میکرد
    حالا اینجا که جاش نیست توی انجمن پوسته مطرح کن حتما کمکت میکنن
    http://forum.wp-persian.com/forum/3

• python

آفلاین
    عضو
    ۳۱ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۸:۱۸

آقای مطهری من چند روز میشه که عنوان سایت و پیوند یکتای سایت رو تغییر دادم البته از افزونه ریدایرکت استفاده کردم برای انتقال به آدرسهای جدید و درست کار میکنه اما آمار سایتم الان داره کاهش پیدا میکنه میشه گفت حدود 40 درصد کاهش داشته
    اکثر ورودیهام از گوگل بود که اونم تا 50 درصد کاهش پیدا کرده
    مطالب رو هم مثل روال عادی ارسال میکنم
    قالبم رو هم که عوض کردم و نسبت به قالب قبلی سئوی بهتری داره که اینو از سایت هایی که درصد سئوی سایت رو نشون میدم تست کردم
    میخواستم ببینم آیا این تغییرات میتونه باعث افت بازدید کننده باشه؟
    منظورم اینکه که باید صبر کنم یا شاید مشکل از جای دیگم باشه؟
    ممنون

• msalehinet

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲
    ۳۱ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۹:۳۹

سلام عرض ميکنم خدمت دوستان و همکاران
    و سلام و درود خدمت اقاي مطهري و خدا قوت براي کمک به دوستان
    يه سوال داشتم تو مطالبتون این موضوع رو ندیدم
    چند روز طول میکشه سایت تو وبمستر گوگل ثبت بشه؟
    ایا باید صبر کنیم یا نه؟
    اگه تو وبمستر ثبت شد یعنی تو دیتابیس گوگل نیز اضافه شده است از کجا بفمیم؟

با تشکر
    صالحی

• www.kingsdl.com

آفلاین
    عضو
    ۳۱ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۱:۰۴

باید کار میکرد
    بعد کد های زیر رو وارد می کنیم

<?php
    /*
    Template Name: Tags
    */
    ?>
    <?php wp_tag_cloud('number=0'); ?>

http://www.kingsdl.com/tags
    چطوره؟

OneWhiteBelt
  • python

آفلاین
    عضو
    ۳۱ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۲:۳۷

چطوره؟

خوبه فقط یه استایل مناسبیم بهش بدی بهتر میشه

• Reza

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۵
    ۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۳:۰۸

سلام
    چرا گوگل اینقدر دیر ثبت میکنه پست های سایت مارو؟
    یک سایت دیگه هست مطلب مارو کپی می کنه سریع تر از ما هم ایندکس میشه و اینطوری ما کپی کننده شناخته نمیشیم ؟ البته لینک فایل از سایت ماست
    یک چیز دیگه از دیروز تا حالا هرچی سایت مپ رو از گوگل rsubmit می کنیم ، هیچ اتفاقی نمی فته وهمین جور روی 21 مطلب گیر کرده قبلا که میزدم این دکمه رو ایکونش به آیکون زمان تبدیل میشد و بعد چند ساعت به تعداد ایندکس و لینک ها اضافه میشد ولی حالا نمیشه از همون روبوتی که تو صفحات اول تاپیک هست هم استفاده میکنم
    چرا اینطوریه؟
    URLs submitted : 21
    URLs in web index :21
    تیکش هم سبزه
    ممنون

• Ʀεƶα

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۱
    ۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۷:۳۴

سلام آقای مطهری و ممنون از مطالب خوبتون!
    یه سوال دارم که اگه کمکم کنید ممنون میشم!!
    من قبلا دامنه ام رو به وبلاگم وصل کرده بودم و روزی 2000 بازدید با ایندکس بسیار در گوگل داشتم!!!
    مدت دو هفت ست که دامنه رو به هاستم وصل کردم !!!!
    سایت مپ ساختم و در گوگل و یاهو ثبت کردم ،سایتمو تو 150 موتور جستجو ثبت کردم، روبوت ساختم ،تو قسمت وبمستر گوگل ثبت نام و اونجا هم سایتم و سایت مپمو ثبت کردم ،با 5 تا سایت رنک بالا تبادل لینک کردم ،تو الکسا هم سایتمو ثبت کردم ، افزونه های All in One SEO Pack ، All in One SEO Pack Importer ، Category SEO Meta Tags ، Google XML Sitemaps ، KB Robots.txt ، WordPress SEO Sniper ، XML Sitemap Feed رو نصب و فعال کردم!!!!!
    ولی ورودی گوگل:0
    ایندکس گوگل هم یکیه که همون اسم سایتمه ولی همون آدرس اصلی سایت به سرعت ایندکس میشه!
    آخه دیگه چی کار کنم؟؟؟؟؟
    یه مشکل دیگه هم هست وکه ایندکس دامنه که قبلا به وبلاگم وصل بود هنوز هست یعنی همون مطالب چند ماه پیش رو پیدا میکنه؟؟

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    ۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۵

آقای مطهری من چند روز میشه که عنوان سایت و پیوند یکتای سایت رو تغییر دادم البته از افزونه ریدایرکت استفاده کردم برای انتقال به آدرسهای جدید و درست کار میکنه اما آمار سایتم الان داره کاهش پیدا میکنه میشه گفت حدود 40 درصد کاهش داشته
    اکثر ورودیهام از گوگل بود که اونم تا 50 درصد کاهش پیدا کرده
    مطالب رو هم مثل روال عادی ارسال میکنم
    قالبم رو هم که عوض کردم و نسبت به قالب قبلی سئوی بهتری داره که اینو از سایت هایی که درصد سئوی سایت رو نشون میدم تست کردم
    میخواستم ببینم آیا این تغییرات میتونه باعث افت بازدید کننده باشه؟
    منظورم اینکه که باید صبر کنم یا شاید مشکل از جای دیگم باشه؟
    ممنون

وقتی روی یک سایت تغییرات کلی میدیم بطور معمول گوگل ری ایندکس میکنه. حالا وقتی وارد یک پست میشه و میبینه نسبت به دفعه قبلی که ایندکس کرده خیلی تغییرات داره کل نتایج سایت رو یجورایی تعلیق میکنه و یه سری پستهای شاخص رو ادامه میده منظورم اون پستهایی هست که درصد CTR بالاست.
    بعد از ری ایندکس کامل دوباره رنک میده و امکان داره جایگاهتون بهتر بشه یا بدتر ولی کل این فآیند بیشتر از 2 هفته طول نمیکشه ولی در این زمان گوگل وبمستر با سرعت بیشتری آپدیت میشه.

چند روز طول میکشه سایت تو وبمستر گوگل ثبت بشه؟

قبلا بین 2 هفته تا یکماه بود ولی الان بین 1 ساعت تا 3 روز طول میکشه تا اولین ایندکس گوگل نمایان بشه و این مدت بستگی به بک لینک و پینگ گوگل داره.
    بهترین راه اینه که سایتتون رو بسازید و روی قسمتهای مختلفش تصمیم بگیرین بعد 3 نوشته رو منتشر کنین و بعد در گوگل وبمستر وریفایش کنین اونوقت وقتی از اون به بعد نوشته ای منتشر میکنین به گوگل پینگ بدید.

اگه تو وبمستر ثبت شد یعنی تو دیتابیس گوگل نیز اضافه شده است از کجا بفمیم؟

در سرچ گوگل میزنید:
    Site:www.name siteton.com

چرا گوگل اینقدر دیر ثبت میکنه پست های سایت مارو؟

1- بک لینک ندارین.
    2- به گوگل پینگ نمیدید.
    3-در زمانی که نوشتتون هنوز توی نتایج نیست تغییرش میدید.

یک سایت دیگه هست مطلب مارو کپی می کنه سریع تر از ما هم ایندکس میشه و اینطوری ما کپی کننده شناخته نمیشیم ؟ البته لینک فایل از سایت ماست

خوب شاید اون سایت علاوه بر کارهای بالا در شبکه های اجتماعی هم لینک درست میکنه.
    لینک فایل هم که میگید چون از یک ساب دامینه و اکثرا این ساب دامینها که بیشتر با نام DL هستند اسپم شناخته میشن به حال شما فرقی نمیکنه.

یک چیز دیگه از دیروز تا حالا هرچی سایت مپ رو از گوگل rsubmit می کنیم ، هیچ اتفاقی نمی فته وهمین جور روی 21 مطلب گیر کرده قبلا که میزدم این دکمه رو ایکونش به آیکون زمان تبدیل میشد و بعد چند ساعت به تعداد ایندکس و لینک ها اضافه میشد ولی حالا نمیشه از همون روبوتی که تو صفحات اول تاپیک هست هم استفاده میکنم
    چرا اینطوریه؟
    URLs submitted : 21
    URLs in web index :21
    تیکش هم سبزه

اگه باید سایت مپتون تغییری میکرد و نکرده به احتمال زیاد سرور داره اون سایت مپ رو کش میکنه و بهمین خاطر هست که سایت مپتون خیلی سریع دانلود میشه.

من قبلا دامنه ام رو به وبلاگم وصل کرده بودم و روزی 2000 بازدید با ایندکس بسیار در گوگل داشتم!!!
    مدت دو هفت ست که دامنه رو به هاستم وصل کردم !!!!سایت مپ ساختم و در گوگل و یاهو ثبت کردم ،سایتمو تو 150 موتور جستجو ثبت کردم، روبوت ساختم ،تو قسمت وبمستر گوگل ثبت نام و اونجا هم سایتم و سایت مپمو ثبت کردم ،با 5 تا سایت رنک بالا تبادل لینک کردم ،تو الکسا هم سایتمو ثبت کردم ، افزونه های All in One SEO Pack ، All in One SEO Pack Importer ، Category SEO Meta Tags ، Google XML Sitemaps ، KB Robots.txt ، WordPress SEO Sniper ، XML Sitemap Feed رو نصب و فعال کردم!!!!!
    ولی ورودی گوگل:0
    ایندکس گوگل هم یکیه که همون اسم سایتمه ولی همون آدرس اصلی سایت به سرعت ایندکس میشه!
    آخه دیگه چی کار کنم؟؟؟؟؟
    یه مشکل دیگه هم هست وکه ایندکس دامنه که قبلا به وبلاگم وصل بود هنوز هست یعنی همون مطالب چند ماه پیش رو پیدا میکنه؟؟

خوب یک احتمال کوچیک هست اونهم دی ان اس دامنه شماست.
    مشکل بزرگتر اینجاست که به احتمال قوی محتوای سایت شما عوض شده و از طرفی از سایتهای ثبت سایت در 150 موتور جستجوگر استفاده کردید که این خودش به اسپم شدن دامنتون کمک بالایی کرده.
    بعضی وقتا فکر میکنیم که اگه چند تا سایت با محتوای تکراری داشته باشیم چند تا رتبه پشت سر هم رو از گوگل میگیریم که دقیقا برعکس میشه.

python - Ʀεƶα - بهروز ازند
  • دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶۲
    ۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۶:۱۱

دوست عزیز یه سوال دارم
    تعریف rel برای لینک ها چقدر تاثیر توی سئو میتونه داشته باشه ؟

• python

آفلاین
    عضو
    ۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۶:۲۵

من پیوند یکتای سایتمو از
    http://sitename.com/postname
    به
    http://sitename.com/postname.html
    تغییر دادم
    به نظرتون توی رتبه ام تاثیر منفی داره یا مثبت؟
    و یکیم اینکه موقع ارسال مطلب آدرس مطلب رو به صورت لاتین بنویسیم خوبه یا بد؟
    مثلا به جای
    http://sitename.com/اس-ام-اس.html
    بنویسیم
    http://sitename.com/sms.html
    بازم ممنون که به سوالا پاسخ میدین

آفلاین
    عضو فعال
    ۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۶:۳۳

من پیوند یکتای سایتمو از
    به
    تغییر دادم

اول برای جلوگیری از 404 شدن مطالب قبلی و جریمه ی گوگل اینجا رو ببینید .

python - motahharinasab
  • Reza

آفلاین
    عضو
    ۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۷:۵۱

این اینکه سایت مپ سایت ماست میشه بگید مشکلش چیه ؟
    http://www.center4dl.com/sitemap.xml
    ممنون

• Reza

آفلاین
    عضو
    ۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۷:۵۹

- بک لینک ندارین.
    2- به گوگل پینگ نمیدید.
    3-در زمانی که نوشتتون هنوز توی نتایج نیست تغییرش میدید.

1- فقط 3-4 تا بک لینک داریم این یک مورد فقط صحیح هستش
    2- به گوگل پینگ میدیم کلا دوتا داریم که دوتاش هم دو این تاپیک تو صفحات قبل هستش
    3- به هیچ وجه نوشتهامون رو تغییر نمیدیم و کپی هم نمی کنیم
    خودتون ببینید از چیه : http://www.center4dl.com
    ممنون

• نگار موبايل

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۲
    ۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۹:۴۲

با سلام
    دو تا سوال دارم كه اگه ممكنه اساتيد جواب بدن
    1: من از افزونه ي All in One SEO Pack و WordPress SEO Sniper بطور همزمان استفاده ميكنم اين مشكلي ايجاد نميكنه؟
    2:در هنگام ارسال مطلب و پس از آپلود نمودن عكس مورد نظر اول نام عكس رو به عنوان مطلب ارسالي تغيير ميدم ، سپس به همين ترتيب عنوان مطلب رو در نام جايگزين و توضيحات عكس درج ميكنم و لينك عكس رو به مطلبي مشابه به اون پست يا دسته لينك ميكنم...ميخواستم بدونم اينهمه عنوان مطلب تكرار شده موردي نداره؟
    با تشكر

• python

آفلاین
    عضو
    ۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۲۰:۱۴

اول برای جلوگیری از 404 شدن مطالب قبلی و جریمه ی گوگل اینجا رو ببینید .

منون عبدلماجد جان
    من از اون افزونه استفاده کردم
    فقط میخواستم ببینم این فرایند و این تغییرات تاثیر منفی در رتبه ام داره یا نه؟

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    ۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۲۱:۲۱

دوست عزیز یه سوال دارم
    تعریف rel برای لینک ها چقدر تاثیر توی سئو میتونه داشته باشه ؟

تگ rel تقریبا به موتورهای جستجو میگه که چطور به اون لینک نگاه کنن توی همین تایپیک توضیحاتش هست.

من پیوند یکتای سایتمو از
    به
    تغییر دادم

این بستگی به سایتتون داره که چه محتوایی رو ارائه میدید و اگه همیشه در حال تغییر هست بهتر بود اینکار رو نمیکردید و مورد بعدی اینکه همیشه اول کار باید در این مورد تصمیم بگیرین تا مشکلی پیش نیاد.

و یکیم اینکه موقع ارسال مطلب آدرس مطلب رو به صورت لاتین بنویسیم خوبه یا بد؟
    مثلا به جای
    http://sitename.com/اس-ام-اس.html
    بنویسیم
    http://sitename.com/sms.html
    بازم ممنون که به سوالا پاسخ میدین

این سوالتون کاملا شخصیه و به سایت خودتون برمیگرده اگه تراکم کلمات کلیدی داخل اون پست فارسی بود خوب فارسی بهتره و اگه مثلا داخل پست از sms استفاده کردید انگلیسی بهتره. من خودم به این نتیجه رسیدم که ترکیب این دوتا از همه حالات بهتره. البته این نظر شخصی منه برای مثال جدیدترین-sms-های-عاشقانه-برای-روز-ولنتاین

این اینکه سایت مپ سایت ماست میشه بگید مشکلش چیه ؟
    http://www.center4dl.com/sitemap.xml
    ممنون

سایت مپت رو تغییر بده ببین درست میشه برای مثال اگه از افزونه yoast برای سئو استفاده میکنی سایت مپت رو با اون افزونه بساز و برای چند روز در گوگل وبمستر بجای سایت مپ فید سایتت رو وارد کن.

- فقط 3-4 تا بک لینک داریم این یک مورد فقط صحیح هستش
    2- به گوگل پینگ میدیم کلا دوتا داریم که دوتاش هم دو این تاپیک تو صفحات قبل هستش
    3- به هیچ وجه نوشتهامون رو تغییر نمیدیم و کپی هم نمی کنیم
    خودتون ببینید از چیه : http://www.center4dl.com
    ممنون

کاشکی پیج رنک نداشتی تا اینکه پیج رنکت صفر باشه. راستش قرار دادن کلمات کلیدی زیاد و از طرفی قرار ندادن Gzip و کش مرورگر و CSS های زیاد کارتو زیاد کرده. نظر من برای سرعت در اینکار اینه که اول تمت رو عوض کنی بعد یکسری افزونهها برای شبکه های اجتماعی مثل ping.fm بزاری تا لینک از شبکه های اجتماعی رو برای نوشته هات داشته باشی. برای اون سرور دانلودت هم یک فکری بکن و خوب نیست بدون فایل index.htm رهاش کردی. شاید هم هاستت و هم سرور دانلودت یکی هستند و این امکان وجود داره به عنوان سایتهایی که کپی رایت رو نقض میکنن شناخته شده باشی.

: من از افزونه ي All in One SEO Pack و WordPress SEO Sniper بطور همزمان استفاده ميكنم اين مشكلي ايجاد نميكنه؟

مشکلت اینجاست که هر 2 تا افزونه قراره یکار رو انجام بدن و چون افزونه های سئو سرعت رو پائین میارن فقط یکیش رو استفاده کن.

:در هنگام ارسال مطلب و پس از آپلود نمودن عكس مورد نظر اول نام عكس رو به عنوان مطلب ارسالي تغيير ميدم ، سپس به همين ترتيب عنوان مطلب رو در نام جايگزين و توضيحات عكس درج ميكنم و لينك عكس رو به مطلبي مشابه به اون پست يا دسته لينك ميكنم...ميخواستم بدونم اينهمه عنوان مطلب تكرار شده موردي نداره؟

کارات خوبه و مشکلی نداره فقط اگه قراره عکسات هم ایندکس بشن لینک عکس رو به خود اون عکس لینک بده و گرنه بهتره به هیچ جا لینک نداشته باشه.

نگار موبايل - Reza - python - بهروز ازند
  • Reza

آفلاین
    عضو
    ۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۱:۲۷

ممنون از پاسختون مشکل تقریبا حل شد چون نمی دونم چرا این افزونه سایت مپ خودش غیر فعال شده بود!! اصلا دلیلشو نفهمیدم که چرا اینطوری شده بود حالا گوگل نوشته ها رو ثبت کرد و تعداشون به 47 و 45 رسید این web index یعنی تعدا صفحاتی که ایندکس شدن ؟
    واسه هاست دانلود هم اون یک سرور مجازیه و فقط برای فایل هاست سایت و عکسها روی یک هاست دیگه هستن و از این بابت مشکلی پیش میاد ؟

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    ۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۰:۰۵

این web index یعنی تعدا صفحاتی که ایندکس شدن ؟

بله

واسه هاست دانلود هم اون یک سرور مجازیه و فقط برای فایل هاست سایت و عکسها روی یک هاست دیگه هستن و از این بابت مشکلی پیش میاد ؟

ببینید شما باید سایت اصلیتون هیچ ارتباطی با سایت دانلودتون نداشته باشه.
    هاست دانلود
    یک فایل بنام index.html بسازید که اتومات بعد از ورود به صفحه اصلی یا شاخه ها کاربر و موتورهای جستجو رو به سایت اصلی شما هدایت کنه.
    هاست اصلی
    وقتی لینک دانلود میذارید به صورتی باشه که در یک صفحه دیگه باز بشه و rel رو باید بصورتی قرار بدید که همیشه در لینک به هاست دانلودتون nofollow باشه. مثل این:
    <a rel="nofollow" href="http://dl.center4dl.com/milad/other/Vector_black_pack_[www.center4dl.com].zip" target="_blank">مجموعه ای زیبا از آیکون های سیاه</a>

python - Reza - بهروز ازند - pishva
  • Reza

آفلاین
    عضو
    ۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۳:۳۳

بازم ممنون از پاسخگویتون
    برای لینک دانلود از زمینه های دلخواه استفاه میکنیم اگه مقدارش رو اینطوری وارد کنیم درست میشه یا اینکه از تو قالب تو قسمت زمینه های دلخواه این کارو کنیم که دیگه واسه همیشه اینجوری باشه؟
    توی سرور دانلود یک فایل index.html هست ولی تا حالا بازش نکردم ببینم چیه همونو ویرایش کنیم خوبه ؟

• دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶۲
    ۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۴:۱۴

آی پی اختصاصی در سئو تاثیر مثبت داره ؟

• Ʀεƶα

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۱
    ۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۱

motahharinasab گفت:

خوب یک احتمال کوچیک هست اونهم دی ان اس دامنه شماست.
    مشکل بزرگتر اینجاست که به احتمال قوی محتوای سایت شما عوض شده و از طرفی از سایتهای ثبت سایت در 150 موتور جستجوگر استفاده کردید که این خودش به اسپم شدن دامنتون کمک بالایی کرده.
    بعضی وقتا فکر میکنیم که اگه چند تا سایت با محتوای تکراری داشته باشیم چند تا رتبه پشت سر هم رو از گوگل میگیریم که دقیقا برعکس میشه.

ممنون از اینکه جواب دادید ، خوب حالا من برای حل این مشکل و پاک کردن اسپم چی کار کنم؟

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۳

بازم ممنون از پاسخگویتون
    برای لینک دانلود از زمینه های دلخواه استفاه میکنیم اگه مقدارش رو اینطوری وارد کنیم درست میشه یا اینکه از تو قالب تو قسمت زمینه های دلخواه این کارو کنیم که دیگه واسه همیشه اینجوری باشه؟

فکر کنم با زمینه های دلخواه کارت خیلی ساده تر بشه چون یکبار تنظیمیش میکنی و فقط لینک دانلود رو توش قرار میدی.

توی سرور دانلود یک فایل index.html هست ولی تا حالا بازش نکردم ببینم چیه همونو ویرایش کنیم خوبه ؟

آره فکر کنم همون خوب باشه . عنوان سایتت رو در وسط صفحه با لینک به صفحه اصلی سایتت قرار بده. عنوان رو اگه با تگ H1 بزاری بهتره بعد این فایل رو در شاخه هات هم کپی کن.

آی پی اختصاصی در سئو تاثیر مثبت داره ؟

بعضی ها میگن آره و بعضی میگن تاثیری نداره ولی هر دو دسته بر این باور هستند که اگه آی پی اسپم بشه و سرور شما از همون آی پی استفاده کنه رتبه سایت شما هم کم میشه.

ممنون از اینکه جواب دادید ، خوب حالا من برای حل این مشکل و پاک کردن اسپم چی کار کنم؟

فقط باید صبر کنین تا به حالت اول برگردید چون اکثر اون سایتها نام سایتتون رو بمرور زمان یا پاک میکنن ویا به صفحات آخر میفرستند. برای جبران میتونید سایتتون رو در دایرکتوریهای معروف مثل یاهو و Dmoz.org ثبت کنید.

• python

آفلاین
    عضو
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۲:۳۹

سلام
    ببخشید توی تنظیمات سایت مپم در کادر اول یه خطش به رنگ قرمز دراومده به این شکل
    There was a problem while notifying Bing. View result
    مشکل چیه و چطوری میشه حلش کرد؟
    ممنون

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۳:۱۲

python گفت:
    سلام
    ببخشید توی تنظیمات سایت مپم در کادر اول یه خطش به رنگ قرمز دراومده به این شکل
    There was a problem while notifying Bing. View result
    مشکل چیه و چطوری میشه حلش کرد؟
    ممنون

قبلا گفته شده.
    باید روی همون view result کلیک کنی و در صفحه بعد روی لینکی که میده کلیک کنی تا پینگ به موتور جستجوی Bing فرستاده بشه.

Reza - python
  • Reza

آفلاین
    عضو
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۳:۲۱

ببخشید چرا گوگل تگ ها رو ثبت میکنه یعنی اگه بزینم Site:www.center4dl.com تک مورد نظر میاد ولی وقتی همونو سرچ میکنی جدا ، هیچ خبری از ما نیست ! واسه این مشکل فعلا دل سرد شدیم و پست نمی زنیم تا حل بشه از چیه جستجو کردم ولی نتیجه ای دربر نداشت میشه یه نگاهی کنید . گوگل ربوت تا پست میزنیم زیر یک ربع میاد تو سایت اونو ثبت میکنه و ایندکس شدنش با خداست ! الان چندروز می گذره ولی خبری نیست روزای اول خود بود ولی از وقتی که افزونه غیر فعل شد اینجوری شد الان تو گوگل مستر تو سایت مپ معمولی اینه
    URLs submitted : 53
    URLs in web index : 45
    ولی توحالت .gz به ترتیب اینه 53 و 51
    چرا متوافته؟

• DigiTirTash

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۴
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۵

فعال کردی ولی هنوز gzip و minify رو فعال نکردی به توضیحات و تنظیم این افزونه در صفحات قبلی همین تایپیک مراجعه کن.

سلام دوست عزیز آقای مطهری
    شما گفتید که فعال نکردم
    ولی طبق اون دستوراتی که تو همین تاپیک هست پیش رفتیم
    و فعال سازی رو انجام دادم چطور میفهمید که فعال نشده

• python

آفلاین
    عضو
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۶

باید روی همون view result کلیک کنی و در صفحه بعد روی لینکی که میده کلیک کنی تا پینگ به موتور جستجوی Bing فرستاده بشه.

منم اون کارو چند بار کردم اما نتیجه نداده

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۸:۱۷

ببخشید چرا گوگل تگ ها رو ثبت میکنه یعنی اگه بزینم Site:www.center4dl.com تک مورد نظر میاد ولی وقتی همونو سرچ میکنی جدا ، هیچ خبری از ما نیست ! واسه این مشکل فعلا دل سرد شدیم و پست نمی زنیم تا حل بشه از چیه جستجو کردم ولی نتیجه ای دربر نداشت میشه یه نگاهی کنید .

چند تا مساله هست.
    1- اصلا تگها رو ایندکس نکنین.
    2- تیتر عنوان تگها فقط خود تگها باشه و چیزی بهش اضافه نکنین.
    3- که فکر میکنم مشکل اساسی هست چگالی کلمات کلیدی خود تگهاست.
    برای مثال مورد سوم باید بگم که داخل نوشتتون هیچ چگالی از اون تگ دیده نمیشه. سایتهایی که میبینید تگ زیاد میزنند و تگهاشون رتبه خوبی میگیره از چگالی بالا برای ورودی استفاده میکنن و کلمات کلیدی رو در متن نوشته و یا خود تگها تکرار میکنند برای مثال اس ام اس عاشقانه رو در نظر بگیرین برای این از مجموع تگهای زیر استفاده میکنن:
    اس ام اس عاشقانه,اس عاشقانه,اس ام عاشقانه,اساماس عاشقانه,اس ام اس عشقولانه,اس عشقولانه,اس ام اس,اس,های,عاشقانه ترین اس ها و ...

گوگل ربوت تا پست میزنیم زیر یک ربع میاد تو سایت اونو ثبت میکنه و ایندکس شدنش با خداست ! الان چندروز می گذره ولی خبری نیست روزای اول خود بود ولی از وقتی که افزونه غیر فعل شد اینجوری شد الان تو گوگل مستر تو سایت مپ معمولی اینه
    URLs submitted : 53
    URLs in web index : 45
    ولی توحالت .gz به ترتیب اینه 53 و 51
    چرا متوافته؟

اول اینکه متا ربوت رو توی نوشته هات قرار بده.
    دوم اینکه ببین فقط یه سایت مپ رو توی سایت مپ گوگل ثبت کن یا معمولی یا Gz و یا فید سایتت و از دو یا 3 تا ثبت تکراری خودداری کن در ضمن یه تنوعی بده و از سایت مپ افزونه Yoast استفاده کن.
    در ضمن ببین چه تعداد صفحه تکراری داره ثبت میشه و جلوی ایندکس شدن اون صفحات رو بگیر.
    یه توصیه هم بهت میکنم اسم دانلود سنتر رو عوض کن و از عنوانی استفاده کن که وجود نداره.

هنوز gzip و minify رو فعال نکردی به توضیحات و تنظیم این افزونه در صفحات قبلی همین تایپیک مراجعه کن.

سلام دوست عزیز آقای مطهری
    شما گفتید که فعال نکردم
    ولی طبق اون دستوراتی که تو همین تاپیک هست پیش رفتیم
    و فعال سازی رو انجام دادم چطور میفهمید که فعال نشده

سایتهای زیادی هستند که این مورد رو نشون میدن در ضمن توی فایرفاکس هم یکسری افزونه هست که این مورد رو نشون میده.

منم اون کارو چند بار کردم اما نتیجه نداده

پس در این حالت اصلا شما سایتت رو توی وبمستر بینگ ثبت نکردی.

• ahmadmohamadiyan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۸:۴۵

سلام آقای مطهری نسب خسته نباشید.
    واو که عجب تایپیکی شده.با حوصله جواب همه رو به بهترین نحو میدین. من که کل این تایپیک رو خوندم و لذت بردم و از مدیران سایت هم تشکر میکنم.
    چند تا سوال شخصی برای من پیش اومده که ممنون میشم جواب بدید.
    1- من بشخصه با چند تا سایت معتبر خارجی در مورد سئو کار کردم ولی حتی تکنیکهایی که خودشون هم برای مطالبشون بکار میبرن توسط شما کشف و در همین تایپیک لو داده شد در صورتی که قبلا هیچ سایت خارجی هم اونها رو نمیدونست. چطور این مسائل رو پیدا کردید؟
    2- اگه میشه درباره هکهای گوگلی هم توضیح بدید؟
    3- با این همه اطلاعات چرا وردپرس رو انتخاب کردید و آیا منافعی برای شما داره؟
    4- شما سایت شخصی با زبان انگلیسی هم دارین و کلا این سایتها رو چطور میبینین و آیا ترجمه به زبانهای دیگه هم اینکار رو انجام میده؟
    5- آیا شما با مدیران گوگل در ارتباط هستین؟
    6- آیا کار سئو برای سایت هم انجام میدید البته اگه هزینه ای باشه بروی چشم تقدیم میکنیم؟
    7- یه جایی توی همین تایپیک درباره سایتهایی که یک گروه هدایتشون میکنن گفتید و اینکه خودتون الان همچین سایتی دارین و آیا دوست دارین همچین سایتی راه بندازید؟
    8- اگه من بخوام به اطلاعات شما برسم چه راههایی رو باید طی کنم چون من تابحال توی خیلی از کلاسهایی که برای سئو میذارن شرکت کردم ولی چیزایی که توی کلاسها و کنفرانسها گفته میشه با واقعیت تداخل داره در صورتی که به عینه بازخورد حرفهای شما رو توی اینترنت میبینم؟

• Reza

آفلاین
    عضو
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۹:۳۵

برای متا ربوت از این افزونه استفاده کنم خوبه
    http://wordpress.org/extend/plugins/wordpress-meta-robots/
    راستش نمیدونم کار این افزونه چیه فقط میدونم noindex, follow و ...برای این چیزاست ؟
    و من چنتا پست دادم که خوب بازدید داشتن و تو صفحه اول هم هستن دلیلش چیه که اینا اینطوری شدن اینا هستن :
    http://www.center4dl.com/1390/01/دانلود-جديدترين-نسخه-ي-opera-web-browser-11-50-build.html
    http://www.center4dl.com/1390/01/جديدترين-نسخه‌ي-نرم-افزار-معروف-winrar-4-00-نس.html
    http://www.center4dl.com/1390/01/نسخه-جديد-پلير-معروف-kmplayer-3-0-0-1440-نسخه-قابل-حمل.html
    اینا چرا بالا رفتن آیا چون همگانین یعنی زیاد جستجو میشن؟ اگه اینطوریه چرا این همه سایت هست ما تو صفحه اولیم
    میشه ببینید برچسب هاشون درستن یعنی چگالی دارن و الان ما عنوان رو تغییر بدیم مشکل پیش نمی یاد اگه اینطوری پیش بره و مشکل حل نشه سایت رو با دیتالایف بالا میاریم
    شما برای سایت ما عنوانی سراغ ندارین
    ممنون از اینکه وقت میزارین

• Reza

آفلاین
    عضو
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۹:۵۰

ببخشید یک چیز دیگه
    الان تعداد صفحات جستجوی لینک سایت ما از 52 به 47 رسید ، ما 45 تا ارور 404 در گوگل داریم این حدس می تونه درست باشه که گوگل فعلا داره اونا رو درست میکنه ؟

• نگار موبايل

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۲
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۹:۵۸

با سلام
    فكر ميكنم سايت مپم مشكل داره آدرسش اينه
    http://www.negar-mobile.ir/sitemap.xml
    توي تنظيماتش دوتا ارور دارم
    There was a problem writing your zipped sitemap file. Make sure the file exists and is writable
    و
    There was a problem while notifying Bing
    كه قرمز رنگ درج شده....
    در مورد پيغام اولي حق دسترسي فايل gzip مگر 777 نبايد باشه؟؟؟
    در ضمن چرا هركاري ميكنم اينجا
    Limit the number of posts in the sitemap: (Newer posts will be included first)
    عدد 20 رو وارد ميكنم بازهم تمامي ارسالها و... رو نشون ميده
    ممنون

درباره‌ی این موضوع