انجمن

• ali_85

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۹ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۷

یک انتقاد از انجمن وردپرس فارسی داشتم که امیدوارم با انتقاد پذیر بودن خود به آن رسیدگی کنید تا سطح انجمن به صورت حرفه ای تر بشود.
    قالب انجمن وردپرس فارسی به شدت کند و سردرگم هست. در همه بخش ها فقط سوالات زیاد کاربران را می توان دید. مسئولین انجمن مشخص نیستند.
    برای ارسال یک پست یا تاپیک خیلی سختی می کشیم.
    من قبلا با جوملا کار می کردم و انجمن بسیار خوب و سریع و با بالاترین شدت پاسخگویی را داشتند. ولی متاسفانه وردپرس با این محبوبیت انجمنی به این به هم ریختگی و کندی را دارد

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    kingblog - Araz - amirabar - Mr.Amirreza - azzurri - - امیر مقدادی - Farzad - bornadl - masjedeahlebaytkal - Applite - تناسب اندام
  • Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ۰۱:۵۹

فعالیت تمامی کاربران قدیمی در حد صفر می باشد و برخی دیگر نیز برای خود یک انجمن وردپرسی! راه اندازی نموده اند.
    سوال اینجاست که این اطلاعات را از کدام انجمن کپی کرده اند و در انجمن خود قرار داده اند؟!
    به هرحال بنده تنها کاربر فعال این انجمن (با تمام گرفتاری ها) می باشم.

ali_85 - amirabar - azzurri - امیر مقدادی - Mr.Amirreza - گناهکار
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۲

فعالیت تمامی کاربران قدیمی در حد صفر می باشد و برخی دیگر نیز برای خود یک انجمن وردپرسی! راه اندازی نموده اند.

علت رو دوستان قدیمی میدونن
    متاسفانه این انجمن دیگه کارایی لازم رو نداره و به همه ثابت شده
    و در جمله شما من معنای علامت تعجب رو جلوی انجمن وردپرسی متوجه نشدم. و باید متذکر بشم خیلی از این دوستان برای خودشون نزدن بلکه برای پشتیبانی وردپرس زدن...

در مورد :

سوال اینجاست که این اطلاعات را از کدام انجمن کپی کرده اند و در انجمن خود قرار داده اند؟!

دوست عزیز منظورتون دقیقا کجاست؟ و کپی از کجا به کجا
    ممنون میشم کمی واضح تر بگید.

به سوابق گذشتگان برگردید متوجه برخی مسایل میشید
    موفق باشید

amirabar
  • amirabar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۰
    ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۷

ali_85 گفت:
    یک انتقاد از انجمن وردپرس فارسی داشتم که امیدوارم با انتقاد پذیر بودن خود به آن رسیدگی کنید تا سطح انجمن به صورت حرفه ای تر بشود.
    قالب انجمن وردپرس فارسی به شدت کند و سردرگم هست. در همه بخش ها فقط سوالات زیاد کاربران را می توان دید. مسئولین انجمن مشخص نیستند.
    برای ارسال یک پست یا تاپیک خیلی سختی می کشیم.
    من قبلا با جوملا کار می کردم و انجمن بسیار خوب و سریع و با بالاترین شدت پاسخگویی را داشتند. ولی متاسفانه وردپرس با این محبوبیت انجمنی به این به هم ریختگی و کندی را دارد

بله متاسفانه این انجمن مدیریت لازم رو نداره
    بنده خیلی دوست دارم اینجا دوباره به حالت قبل برگرده اما اگر مشکلی بود میتونیم در انجمن http://forum.wp-parsi.com/ بهتون کمک بکنیم ( هممون رفتیم اونجا )

Morteza - Saeed Fard - azzurri - روکش
  • Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    ۷ مهر ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۴

آقای مرتضی،

متاسفانه در پاره ای موارد مشاهده شده است که مدیریت در این انجمن با تبعات منفی همراه است و یک نمونه آن عدم شنیدن پاسخ می باشد (که قبلا در خصوص شما کمتر مشاهده شده بود ) ولی ممکن است نوع تفکر نیز باگذشت زمان تغییر کند.

حدود یک ماه پیش پاسخی توسط اینجانب برای آخرین پست شما دراین تاپیک داده شد اما آنگونه که خود نیز از آن [مطلع هستید] منتشر نشد. حال در این لینک می توانید همان پاسخ را مشاهده کنید (باتوجه به اینکه این پاسخ ها و تاپیک های بنده عمومی نشده و سپس حذف گردید)

آقای مرتضی، بنده خود مدت 3 سال است که در این انجمن فعالیت می کنم و از بیشتر مسائل مطرح شده آگاهی دارم. حال اگر شما می نویسید "علت رو دوستان قدیمی میدونن" چیز دیگری است.

دوست محترم، خودستایی نباشد، اما بنده نیز مدیریت سایت ها و انجمن هایی را دردست داشته ام که روزانه بازدید های چند هزار نفری داشته و فعالیت آن نه در باب سرگرمی، بلکه درخصوص مسائل فرهنگی- اجتماعی متمرکز بود [9 سال پیش به مدت 7 سال]
    راه اندازی اولین وب سایت پزشکی - خانوادگی ویژه کودکان در ایران [از 6 سال پیش تا امروز]
    معاونت رسمی در بزرگترین و رسمی ترین کلوب های اجتماعی ایران [از 4 سال پیش تا امروز]
    راه اندازی و ارائه بهترین سرویس های هاستینگ [از 4 سال پیش تا امروز]
    و...

موارد اشاره شده تنها به جهت نوع نگرش آن عزیزان و نوع برخوردها ذکر گردید که درغیر اینصورت، بواقع هیچ تمایلی برای چنین اشاراتی نداشتم.

امیر مقدادی - Mr.Amirreza
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ۲۱:۲۴

حدود یک ماه پیش پاسخی توسط اینجانب برای آخرین پست شما دراین تاپیک داده شد اما آنگونه که خود نیز از آن [مطلع هستید] منتشر نشد. حال در این لینک می توانید همان پاسخ را مشاهده کنید (باتوجه به اینکه این پاسخ ها و تاپیک های بنده عمومی نشده و سپس حذف گردید)

اگه منظورتون این هست که بنده حذف کردم، بیشتر از یکسال هست که بنده فعالیت مدیریتی ندارم، مدیران اصلی میتونن لاگ رو ببینن. متاسفانه نمیدونم چه کسی اون تاپیک رو حذف کرده.

باور کنید هنوز هم از خیلی از موراد این انجمن خبر ندارید. و دوستان قدیمی رو هم نمیدونید چه کسانی هستن. خیلی از چیزها نیاز به گفتن نداره چون کارایی و تاثیری نداره

مدیران به اینجا علاقه ایی ندارن و برای جایی که کسی برای توسعه و پیشرفتش علاقه ای نداره انرژی مصرف نمیکنن و مکانی رو ایجاد کردیم تا حداقل کاربران بصورت منسجم و منظم بتونن فعالیت کنن .

اون سایتی هم که لینک کردید بنده ندیدم. در صورت فکر میکنم این انجمن بسته بشه بهتره تا اینکه بخواد بیشتر از این باعث ایجاد نارضایتی بین کاربران بشه ( باینکه شخصا خیلی علاقه داشتم این انجمن توسعه پیدا کنه و مرجعیتش حفظ بشه)

شما هم سوابق خوبی داشتید پس باید خیلی از مسایل رو درک کنید.
    سیستم و قوانین انجمن های 10-11 سال پیش تا الان خیلی فرق کرده، ما با این سیستم جلو رفتیم و بروز شدیم اما اینجا سرجای خودش مونده.

بهرحال، چیزی که از دستمون برمیومد پپد رو انجام دادیدم (ایجاد یک گروه جدید برای حل مشکلات و توسعه وردپرس)

موفق باشید

mahdimbs24 - Araz - امیر مقدادی - Mr.Amirreza
  • Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ۰۲:۰۱

دوست محترم، مرتضی

به نظر می رسد که قسمتی از نوشته های من اشتباه برداشت شده است.
    منظور بنده نه در خصوص موارد وردپرس، بلکه مسائلی است که در قبلا درخصوص مشکلات انجمن مطرح شده بود. هرچند زمینه کاری من نرم افزاری است، و باتوجه به اینکه خود نیز در طی چند سال گذشته وردپرس کارکرده ام، ولی شغل اصلی من و بخصوص زمان مانع از آن گردیده که فعالیت های بیشتری در این خصوص انجام دهم و هرگز ادعای آشنایی کامل باآنرا نداشته ام.

دوست عزیز
    پرسش اصلی و پاسخ قبلی من همان تصویر لینک شده ای بود که البته شما نیز به بخشی هایی از پاسخ داده اید و آنگونه که نیز اشاره نموده ام، موضوع انجمن راه اندازی شده توسط شما نبوده است چراکه هیچ مشکلی باآن ندارم. ولی پرسش اصلی این بود که "آیا هیچ کاربری بدون حضور ناظمین نمی توانستند در این انجمن فعالیت کنند و چرا همگی آنان به یکباره کوچ کردند؟" بواقع گلایه از کاربران است و نه شما و دیگر ناظنین انحمن.

به هرحال همانند شما دوست ندارم که این موضوع کش داده شود و برای شما و دیگر دوستان نیز آرزوی موفقیت دارم.

باتشکر

mahdimbs24 - Morteza
  • azzurri

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰
    ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۳

اینکه چه مشکلاتی داره و کی چکار میکنه بماند.مهمترن چیزی که باعث میشه این انجمن سر پا بمونه اینه که جواب مشکلات کاربران رو بدند.جواب نه،حداقل راه کاری ارائه بدن.
    همین موضوع باعث میشه که کاربر کش داشته باشه یا زده بشه از اینجا .
    اگه دقت کنید 70 درصد موضوعات بدون جواب رها شده
    خوب منی که کاربر اینجام و اینجا رو مکانی میدونم که میتونم بهش اعتماد کنم و مشکلم رو حل کنم،اگر یک بار،دو بار ،سه بار بی جواب بمونم میرم انجمن های دیگه رو پیدا میکنم.
    این بزرگترین معضل اینجاست به باقی مسائل کاری ندارم.
    ممنون از توجهتون

امیر مقدادی
  • Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۸

ظاهرا چنین سایتی پس از گذشت بیش از دو سال ، هنوز خود نیازمند تبلیغ است و متاسفانه عزیزان خود هنوز فرهنگ تبلیغ را نیآموخته اند.

دوست محترم،
    این محل انجمن ویزه پشتیبانی از وردپرس فارسی است و نه محل تبلیغ.

هرگونه فعالیت تجاری/تبلیغاتی در انجمن ممنوع می‌باشد.

• anis

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۰
    ۱۲ آبان ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۸

ما که خدا رو شکر راضی هستیم و از کاربر ARAZ چیزهای مفیدی یاد گرفتیم.........................
    براتون آرزوی موفقیت میکنیم..

Araz - Masoud
  • bornadl

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۲
    ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۱

خواهشا به پست های اسپم هم رسیدگی کنید.

• darolshafa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۰

سلام خسته نباشید ببخشید من یک سوال داشتم من قالب ENFOLDو ووکامرس رانصب کردم و صفحه اصلی را فروشگاه گذاشتم و نمی توان خانه را در بالای سایت حذف کنم چگونه میتوان این کار را انجام دهم
    آدرس سایت:darolshafa.com

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.