انجمن

• amin3d

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۷
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۸ آبان ۱۳۸۹ - ۱۴:۴۴

نسخه فارسی register plus redux

به نام خدا , شاید بتوان گفت یکی از بهترین افزونه ها در زمینه ثبت نام این افزونه می باشد , چرا که با قرار دادن امکانات مناسب شما برای رسیدن به هدفتان شتاب می دهد. این افزونه که بطور ۱۰۰ درصد فارسی سازی شده است , توسط تیم wp-fa ارائه می شود . متاسفانه بطور پیش فرض هیچ فایل زبانی برای این افزونه وجود نداشت و حتی هیچ ارتباطی با فایل های زبانی که این مسئله توسط ما حل گردید.
    از امکانات این افزونه می توان به موارد زیر اشاره داشت:
    فعال کردن فیلدهای پیش فرض در هنگام ثبت نام ( منظور از فیلد های پیش فرض , فیلدهایی هستند که شما در زمان دسترسی بخش شناسه به آنها دسترسی دارید مانند نام , نام خانوادگی و ….)
    اضافه کردن فیلدهای دلخواه مانند , محیط متنی , Radiobox و ….
    امکان ملزم کردن کاربر برای درج کد دعوت در زمان ثبت نام
    امکان فعال کردن تائید مدیر , این گزینه به مدیر این امکان را می دهد که فقط کاربرانی که مایل هستند توسط مدیر ثبت سیستم شود
    امکان شخصی سازی پیغام ارسالی برای کاربران جدید
    امکان شخصی سازی پیغام برای مدیر
    امکان شخصی سازی ظاهر بخش ثبت نام
    امکان شخصی سازی بخش ورود
    امکان درج لوگو دلخواه

برای دانلود و کسب اطلاعات بیشتر به سایت ذیل مراجعه کنید ::
    http://www.wp-fa.com/1389/08/the-persian-version-of-register-plus-redux/

• silvercover

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۴۹۷
    ۱۰ آبان ۱۳۸۹ - ۱۴:۲۰

بنا به نیاز شخصی که وجود داشت دست به کار ساخت افزونه ای موسوم به WP Record IP برای وردپرس شدم. کار این افزونه این هست که به هنگام ورود کاربران از طریق لاگین کردن آخرین آی پی اون ها رو به همراه تاریخ و ساعت ورود ذخیره می کنه تا در ادامه و در مواقع نیاز مدیر سایت بتونه با بررسی آی پی کاربر تحقیقات لازم رو صورت بده. در خاتمه بهتر دیدم تا این افزونه رو برای سایرین هم منتشر کنم تا اون ها هم از کار با وردپرس لذت بیشتری ببرند.

بدین ترتیب مدیر سایت می تونه از طریق پیوندی که در زیر بخش “کاربران” با عنوان ثبت IP ایجاد میشه به صحفه گزارش بره و آمار های ثبت شده رو بررسی و مدیریت کنه. اگر شما دوستان پیشنهاداتی برای بهبود عملکرد این افزونه داشتید و یا با مشکلی مواجه شدید خواهش می کنم اون رو به بنده اطلاع بدید. ضمنا زبان فارسی نیز به همراه افزونه موجود هست.

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-record-ip

• miladansari22

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    ۱۸ آبان ۱۳۸۹ - ۲۳:۲۱

لطفا افزونه بی درو پیکر دانلود نکنید فقط از وردپرس بگیرید که مثل ماست هک نشید اره راحت میتونن سو استفاده و هکتون کنن./

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    امین زمانی - farakav - محسن غیاثی - AGHIL - علی ولی زاده - babakp - Lunatic - bo2o - rezahashemian
  • ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۶۴۹
    ۲۱ آبان ۱۳۸۹ - ۲۱:۵۸

درود;
    ابنبار با فارسی ساز افزونه mingle.0.0.32 در خدمتتون هستیم
    این افزونه با کارایی هایی چون
    -لیست کاربران (قابل مشاهده برای همه کاربران)
    -ارسال پیام
    -پروفایل شخصی
    -و.... می‌تونه براتون مفید واقع بشه که بخاطر انگلیسی بودن یکم کاربرا رو اذیت می‌کرد.

لینک دانلود افزونه http://wordpress.org/extend/plugins/mingle/

لینک دانلود فارسی ساز افزونه توسط جناب ناجی کرد

لینک مستقیم | لینک کمکی 1 | لینک کمکی 2

شاد باشید و دیگران را نیز شاد کنید @};-

Mostafa - طراحان نوین - bia2kaf - ناصر عبدیلر - پدرام - milad200 - FreeBlog.ir - Gharibe - pclord - محسن غیاثی - babakp - رضایــــــــــی - Lunatic
  • miladansari22

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    ۹ آذر ۱۳۸۹ - ۱۰:۳۱

سلام من دیگه زدم افزونه جلالی رو پاک کردم بی کفایته معلوم نیشت کی می خات مشکل 6 ماه دوم سال رو برطرف کنه میزنم آذر ماه میپره رو اسفند.ما رو باش دل به چه خوش کردیم./

علی ولی زاده
  • طراحان نوین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۵
    ۱۷ آذر ۱۳۸۹ - ۱۶:۳۴

افزونه فارسی کیبورد مجازی

با استفاده از این افزونه میتونید یه کیبورد مجازی برای وارد کردن پسورد خود در صفحه ورود/ثبت نام سایت ایجاد کنید. با این افزونه می تونید امنیت سایتتون رو بالا ببرید.

تصویر افزونه: کلیک کنید

دانلود افزونه: کلیک کنید

دانلود زبان فارسی: کلیک کنید

آدرس افزونه در وردپرس: کلیک کنید

Mostafa - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - milad200 - Gharibe - پدرام - pclord - محسن غیاثی - pharshud - eskafild - abbasalim - bo2o
  • milad200

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸۵
    ۱۷ آذر ۱۳۸۹ - ۱۷:۴۶

سلام
    ابزارک ساعت عقربه دار و دیجیتالی
    افزونه رو می تونید از این جا دانلود کنید
    توضیحات افزونه رو هم می تونید از در اینجا ببینید
    دارای 25 مدل ساعت
    موفق باشید

Mostafa - طراحان نوین - پدرام - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - ناصر عبدیلر - Gharibe - pclord - محسن غیاثی
  • طراحان نوین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۵
    ۶ دی ۱۳۸۹ - ۱۱:۳۷

افزونه ای فارسی برای قرار دادن چت روم اختصاصی در سایت
    خیلی از دوستان به دنبال افزونه ای برای قرار دادن امکان چت اختصاصی در سایت خود بوده اند. افزونه های زیادی برای این مورد وجود دارند اما متاسفانه افزونه ای فارسی در بین آن ها نیست.

افزونه ی wp_jschat این امکان رو به شما می ده تا یه چت روم ساده رو به سایتتون اضافه کنید.

امکانات افزونه:
    -امکان قرار دادن این چت روم در ابزارک های سایت و یا در برگه ای جدا.
    -استفاده از جاوا اسکریپت.
    -امکان چت کردن فقط برای اعضا سایت.
    -امکان شخصی سازی چت روم توسط هر کاربر
    -امکان ایجاد چندین چت روم و استفاده هر کدوم از آن ها در برگه ای جدا.
    -امکان استفاده از شکلک در هنگام چت.
    -امکان بن کردن آی پی هر کاربر.
    -و...

نحوه استفاده
    1- استفاده از افزونه در ابزارک:
    -- افزونه رو نصب کنید.
    -- بعد از نصب به قسمت ابزارک های سایت رفته و افزونه رو در سایتتون قرار بدید.

2- استفاده از افزونه در برگه:
    -- افزونه رو نصب کنید.
    -- بعد از نصب برگه ی مخصوص افزونه رو بسازید.
    -- کد زیر رو در برگه قرار دهید.
    [wpjschat]

توجه: اگر چند چت روم ساخته اید و می خواهید هر کدوم رو در یه برگه استفاده کنید از کد زیر استفاده کنید:
    [wpjschat channel="__CHANNEL_ID__"]
    برای مثال:
    [wpjschat channel="1"]

نحوه سازگاری افزونه با زبان فارسی
    متاسفانه دیتابیس این افزونه با زبان فارسی سازگار نیست و اگر شما در این افزونه فارسی تایپ کنید نوشته رو به صورت ؟؟؟ نشان می دهد.
    اما برای رفع این مشکل ابتدا به قسمت phpmyadmin سایت خود برید. سپس دیتابیس مربوط به وردپرس خودتون رو انتخاب کنید.
    حال باید دو جدول wp_jschat_canal و wp_jschat_messages رو ویرایش کنید.
    ابتدا wp_jschat_canal: بر روی ساختار مربوط به این جدول کلیک کنید.(تصویر دستی که یه برگه رو گرفته).
    (برای افراد مبتدی تر: این قسمت در بخش اعمال دیتابیستون هست و از سمت راست دومین گزینه است.)
    بعد از انتخاب این قسمت یه صفحه باز میشه که سه پارامتر در اون هست.(id , name و created_at) شما باید name رو تغییر بدید برای این کار بر روی تصویر مداد جلوی همون name کلیک کنید.و در صفحه ای که باز می شود Collation رو به utf8_bin تغییر بدید و بر روی ذخیره کلیک کنید.
    برای جدول wp_jschat_messages نیز به همون ترتیب قبل عمل کنید و هر پارامتری که Collation براش تعریف شده رو به utf8_bin تغییر بدید.

آدرس افزونه: کلیک کنید
    دانلود زبان فارسی: کلیک کنید

milad200 - پدرام - Gharibe - Mostafa - pclord - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - محسن غیاثی - ایلیا - dozdaci - امین - babakp - mj21
  • دایان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۰
    ۷ دی ۱۳۸۹ - ۰۳:۳۱

افزونه‏ی س..ک..ی بوکمارک
    برخی امکانات این افزونه :
    پشتیبانی از بیش از هشتاد سایت اجتماعی اعم از دلیشز (Delicious)، دیگ (Digg)، فیس‌بوک (Facebook)،
    فرندفید (FriendFeed)، گوگل باز (Google Buzz)، آیدنتیکا (Identica)، توییتر (Twitter)، جی میل (Gmail) و …
    پیکربندی توییتر
    پشتیبانی از ده سرویس کوتاه کننده ی آدرس برای توییتر
    استفاده از استایل سفارشی و تصاویر اختصاصی به جای نمونه های پیش فرض
    منوی تنظیمات جی کوئری و توسعه ی انیمیشنی بوکمارک های چند خطی
    تعیین مکان دکمه های بوکمارک در پایین نوشته، بالای نوشته و یا هم بالا و هم پایین نوشته ها
    امکان نمایش در فید
    امکان مخفی سازی در مرورگرهای تلفن همراه

مشخصات :
    سازنده: Shareaholic
    نسخه: ۳٫۲٫۴٫۲
    نیاز به وردپرس ۲٫۷ و یا بالاتر
    سازگار با وردپرس ۳٫۰٫۳

لینک دانلود نسخه‏ی فارسی از 4shared
    نمایش خانه‏ی افزونه در وردپرس
    توضیحات فارسی

pclord - طراحان نوین - Mostafa - milad200 - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - محسن غیاثی - ایلیا - ر د ک - امین - dozdaci - amirsaam - Mohsen Fathy Pour
  • دایان

آفلاین
    عضو
    ۷ دی ۱۳۸۹ - ۱۵:۰۵

all-in-one-seo-pack نسخه‏ی 1.6.13
    احتملا همه‏ی وردپرسی ها با این افزونه آشنا هستند و نیاز به معرفی نداره.
    راستش این افزونه رو اختصاصی برای خودم فارسی کرده بودم و ازش استفاده می کردم. چون در حال حاضر جدیدترین نسخه‏ی موجوده که فارسی شده، در اینجا برای دانلود قرار می دم تا بقیه هم بتونن استفاده کنن.

مشخصات:
    سازنده: Michael Torbert
    نسخه: 1.6.13 (2010-11-20)
    سازگار با وردپرس: 3.0.3 (نیاز به 2.8 بالاتر)

لینک دانلود نسخه‏ی فارسی از 4shared
    نمایش خانه‏ی افزونه در وردپرس

milad200 - pclord - Mostafa - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - se_dot
  • farakav

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۴
    ۱۱ دی ۱۳۸۹ - ۱۶:۳۵

افزونه نویسنده افتخاری ( نویسنده مهمان ) برای وردپرس پارسی
    برخی از مدیران سایت ها دوست دارند که از نوشته های کاربران در سایت خود استفاده کنند. از سمت دیگر برخی بازدیدکنندگان نیز به دلیل علاقه به سایت مورد نظر و شاید به دلایل دیگر نوشته ای داشته باشند که بخواهند آن را برای سایت مورد نظر خود ارسال کنند.
    افزونه ucan-post با قابلیت های که دارد می تواند به شما در انتشار نوشته های نویسندگان افتخاری یا مهمان سایت شما،کمک کند. کار با آن بسیار آسان است و با رفتن به قسمت تنظیمات افزونه ucan – post – که ما آن را برای زبان پارسی آماده کرده ایم- تنظیمات مورد نظر خود را اعمال کنید و سپس ذخیره نمایید.
    افزونه نویسنده افتخاری ( نویسنده مهمان ) برای وردپرس پارسی

http://1farakav.com

Gharibe - Mostafa - طراحان نوین - pclord - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - محسن غیاثی - dozdaci
  • amin3d

آفلاین
    عضو
    ۱۷ دی ۱۳۸۹ - ۲۱:۲۹

با سلام , این هم افزونه معروف wp-pagenavi که پیش از این توسط آقای مصطفی صوفی ترجمه شده بود و بنده با بروز رسانی catalog و قرار دادن کمی تغییرات آن را بصورت کامل فارسی و در اختیار دوستان قرار می دهم.

http://www.wp-fa.com/download/wp-pagenavi.zip

Mostafa - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Gharibe - محسن غیاثی
  • ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۶۴۹
    ۲۰ دی ۱۳۸۹ - ۱۷:۲۷

شرمنده دوستان اصلاً نمی‌دونستم که جناب farakav هم این افزونه رو فارسی کرده. یکم دیر متوجه شدم.

افزونه ارسال مطلب توسط کاربران برای وردپرس (نسخه فارسی)
    همونطور که در مطلب افزونه ارسال مطلب توسط کاربران مشاهده کرده بودید افزونه‌ی ucan post به عنوان افزونه ارسال مطلب توسط کاربران معرفی شده بود. این افزونه از جمله افزونه‌های مفید برای اینکار به حساب می‌ره و بنده هم که تستش کردم واقعاً تحسینش کردم. اما خوب چندی از دوستان تقاضای فارسی سازی داشتند که بنده این کارو قبول کردم و این افزونه رو فاسی کردم. در ضمن من فایل po رو هم قرار دادم تا دوستان اگه خواستن به دلخواه جاهایی رو ویرایش کنن. امیدوارم که از این افزونه نهایت استفاده و از فارسی‌سازی افزونه نهایت لذت رو ببرین.

فقط این نکته رو بگم برای فارسی سازی فقط کافیه فایل‌های داخل فایل zip زیر رو در پوشه‌ی i18n که داخل خود پوشه‌ی افزونه واقع هست قرار بدین . به این صورت خود افزونه بطور خودکار فایل رو شناسایی و سپس فارسی می‌کنه. امیدوارم از فارسی‌سازی این افزونه نهایت لذت رو ببرین.

دانلود خود افزونه از سایت اصلی وردپرس

دانلود فارسی‌ساز افزونه از سایت یک وب

شاد باشید @};-

Gharibe - محسن غیاثی - Mostafa - طراحان نوین - رسول
  • عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۲۱ دی ۱۳۸۹ - ۰۶:۴۲

افزونه auto tooltip
    با سلام امروز با شماييم با افزونه جديد auto tooltip که توسط بنده نوشته شده و براي دوستان آماه شده است . همونطور که از نام اين پلاگين فهميده ميشه با نصب اين پلاگين شما ميتوانيد به طور اتوماتيک يک تولتيپ زيبا رو به سايتتون اضافه کنيد . من يک استايل زيبا براي شما قرار دادم .
    اگر کسی استایل خاصی مد نظرش هست به من اطلاع بدهد تا برایش بگذارم .
    آموزش ساخت تولتیپ با جی کوئری زیاد است و خودتون دستی میتونید وارد کنید اما خوبی این افزونه اینه که هر وقت قالبی عوض کنید نیازی نیست تا دوباره تولتیپ را دستی وارد قالب بکنید فقط باید افزونه فعال باشد و در هر قالبی که نصب بکنید به طور اتوماتیک اجرا میشود و هر وقت بخواهید که تولتیپ را بردارید لازم نیست فایل های قالبتون رو دستکاری کنید بلکه فقط باید افزونه را غیر فعال کنید .
    تولتیپ به همان باکسی گفته میشود که هنگامی که موس را روی لین یا تصویری میبرید راجع به آن توضیحاتی نشان داده میشود که این تولتیپ که با این افزونه اضافه میکنید جلوه ی زیبایی به سایت میدهد .
    برای دانلود به اینجا مراجعه نمایید .
    http://yonadi.com/list/442
    در ضمن آقای گناهکار من یه دفعه دیگه سعی کردم فیدم رو به سیاره ارسال کنم اما نمی دونم چرا ولی فکر کنم نشد حالا اگه صلاح دونستید فید ما رو به سیاره اضافه کنید . میتونید مطالب رو ببینید .
    http://yonadi.com/list/category/wordpress/feed

~> Mr.vAhiD.DI <~ - ایلیا - Mostafa - طراحان نوین - رسول - dozdaci - mehdisr - امین
  • امید ک

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴
    ۲۱ دی ۱۳۸۹ - ۱۳:۲۶

افزونه: تقویم زمان بندی

این رو خودم درست کردم، 100% فارسی و سازگار با هجری شمسی هم هست.

افزونه ای برای ساختن تقویم زمان بندی شده ی شخصی. توسط این افزونه می توانید رویدادهای مورد نظر خود را وارد تقویم برنامه کنید، و توسط ابزارک یا کد php آن در سایت خود به نمایش بگذارید. این افزونه اتفاق هایی که شما پیش از این در تقویم وارد کرده بودید را به ترتیب رخداد آنها در سایت شما به نمایش می گذارد. مثلا اگر برای 3 فوریه تولد خود را وارد کنید، در آن روز در تقویم زمان بندی، این رخداد به نمایش در می آید. علاوه بر این میتوانید اتفاق های روز قبل یا روز بعد را هم به بازدیدکنندگان خود نشان دهید.
    همراه این افزونه ابزارک مخصوص آن هم وجود دارد و تمام امکانات مورد نیاز از قبیل نحوه نمایش، امکان استفاده از کدهای html در تقویم، ویرایش و حذف داده ها و حذف کلی افزونه هم وجود دارد.
    این تقویم براساس تقویم میلادی و شمسی ساخته شده است.

دانلود در سایت اصلی وردپرس

~> Mr.vAhiD.DI <~ - ایلیا - Mostafa - hormozgan - طراحان نوین - milad200 - amin3d - امین
  • Moeini

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۹
    ۱ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۷:۵۷

افزونه تبلیغ در وبلاگ‌های وردپرس شبکه

Mostafa - طراحان نوین - milad200 - ایلیا - محمدمهدی میرزائی - امین - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - سوشیانت زوارزاده - FreeBlog.ir
  • amin3d

آفلاین
    عضو
    ۴ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۱:۵۰

به نام خدا ,افزونه scroll to top یا برو به بالا به کاربر امکان می دهد تا خیلی ساده و با یک کلیک در صفحات طولانی به ابتدای صفحه باز گردد.

دانلود ::
    http://www.wp-fa.com/download/scrollto-top.zip
    اطلاعات بیشتر و ناگفته ها ::
    http://www.wp-fa.com/1389/11/scroll-to-top-farsi/

دایان - Mostafa - امین - se_dot - wpkral
  • amin3d

آفلاین
    عضو
    ۴ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۲:۳۲

به نام خدا.شاید شما هم در سایت خود وجود یک امکان که به کاربر قابلیت ثبت نام سریع را بدهد تا به حال احساس کرده باشید. با استفاده از این افزونه مراجعه کنندگان سایت شما بدون ترک صفحه می توانند در سایت شما عضو و به یکی از کاربران شما تبدیل شوند.

دانلود ::
    http://www.wp-fa.com/download/modal-register.zip
    اطلاعات بیشتر و ناگفته ها ::
    http://www.wp-fa.com/1389/11/modal-register-farsi/ (دسترسی تا ساعاتی دیگر )

Mostafa - امین - dozdaci - se_dot - ehsan0_l

آفلاین
    عضو فعال
    ۸ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۸:۲۲

مژده به دوستان : افزونه روی سایت وردپرس قرار گرفت و از این به بعد میتونید از سایت وردپرس دریافت کنید و از آخرین نسخه ها هم با خبر شوید .
    http://wordpress.org/extend/plugins/auto-tooltip/

همونطور که از نام اين پلاگين فهميده ميشه با نصب اين پلاگين شما ميتوانيد به طور اتوماتيک يک تولتيپ زيبا رو به سايتتون اضافه کنيد . من يک استايل زيبا براي شما قرار دادم .
    اگر کسی استایل خاصی مد نظرش هست به من اطلاع بدهد تا برایش بگذارم .
    آموزش ساخت تولتیپ با جی کوئری زیاد است و خودتون دستی میتونید وارد کنید اما خوبی این افزونه اینه که هر وقت قالبی عوض کنید نیازی نیست تا دوباره تولتیپ را دستی وارد قالب بکنید فقط باید افزونه فعال باشد و در هر قالبی که نصب بکنید به طور اتوماتیک اجرا میشود و هر وقت بخواهید که تولتیپ را بردارید لازم نیست فایل های قالبتون رو دستکاری کنید بلکه فقط باید افزونه را غیر فعال کنید .
    تولتیپ به همان باکسی گفته میشود که هنگامی که موس را روی لین یا تصویری میبرید راجع به آن توضیحاتی نشان داده میشود که این تولتیپ که با این افزونه اضافه میکنید جلوه ی زیبایی به سایت میدهد .
    برای دانلود به اینجا مراجعه نمایید .
    http://yonadi.com/list/442
    در ضمن آقای گناهکار من یه دفعه دیگه سعی کردم فیدم رو به سیاره ارسال کنم اما نمی دونم چرا ولی فکر کنم نشد حالا اگه صلاح دونستید فید ما رو به سیاره اضافه کنید . میتونید مطالب رو ببینید .
    http://yonadi.com/list/category/wordpress/feed

رسول - Mostafa - امین - farakav - abidarya - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Lunatic
  • رسول

آفلاین
    عضو
    ۱۸ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۳:۱۹

سلام
    دنبال افزونه ای میگشتم که عکس ها را در صفحه جدید باز نکنه و کاربران با کلیک روی عکس، اون را با سایز اصلی همونجا ببینن و بتونن پس از مشاهده اون را ببندن. یک افزونه پیدا کردم، گفتم بیام اینجا به شما هم معرفی کنم.
    اسمش هست: WP FancyZoom

دانلود
    نمایش خانه افزونه

نمونه

تنها ایرادش اینه که تقریبا 40کیلو بایت به حجم پوسته اضاف میکنه
    نیاز به فارسی بودن هم نداره

mrezagood - Mostafa - farakav - امین - akbarmf - mj21

آفلاین
    عضو فعال
    ۲۸ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۹:۰۰

با سلام طبق قولی که در یکی از تایپیک ها دادم افزونه wp-perssian-ff را آماده کردم . کار این افزونه این هست که بعد از نصب به طور خودکار ده ارسال آخر انجمن پشتیبانی وردپرس فارسی را درون پیشخوان سایت شما نمایش میدهد . این افزونه برای کسانی که با انجمن زیاد ارتباط دارند بسیار مناسب هست . برای دریافت از لینک زیر اقدام نمایید .
    http://yonadi.com/list/516
    و این تایپیک :
    http://forum.wp-persian.com/topic/11131

Mostafa - farakav -
  • نت بوف

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    ۲ اسفند ۱۳۸۹ - ۰۵:۴۰

سلام دوستان
    به مناسبت ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) چندتا افزونه ناقابل تو بخش افزونه های نت بوف (منوی وب>وردپرس>افزونه) گذاشتم که امیدوارم به کارتون بیاد.دریافت صلواتی ( ولی با عضویت!!)
    افزونه کاربر برخط
    افزونه دیدگاه های تازه
    افزونه بازدیدها
    افزونه امتیازدهی
    افزونه برگه پیما
    افزونه دیدگاه پیما
    افزونه نوشته های مرتبط

Mostafa - farakav - رسول - امین - Omid Sh - ثاني عشر - mehdisr - rezamc
  • نت بوف

آفلاین
    عضو
    ۲ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۸:۲۹

بازم سلام.
    راستی دوستان عضویتم برداشتم برای دریافت افزونه ها.(موندم چرا ماها نمی تونیم عضو جایی بشیم؟!! بااینکه 30 ثانیه ام بیشتر طول نمی کشه!!)
    فقط صلواتش یادتون نره.

farakav - امین - Mostafa - ثاني عشر - mehdisr - Lunatic - omidaminiazar
  • Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۲
    ۱۸ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۷:۲۴

سلام،
    افزونه نقل قول (quote-comments) که کارش اینه که دکمه‌ای در پایین کامنت‌ها ایجاد می‌کنه که میشه با کلیک کردن روش متن کامنت رو به صورت نقل قول دربیاریم.

دانلود افزونه در این پست

Mostafa - dozdaci - akbarmf - علی ولی زاده - رضا ش - Lunatic
  • Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    ۲۰ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۵:۳۵

OmidSh گفت:
    سلام،
    افزونه نقل قول (quote-comments) که کارش اینه که دکمه‌ای در پایین کامنت‌ها ایجاد می‌کنه که میشه با کلیک کردن روش متن کامنت رو به صورت نقل قول دربیاریم.

دانلود افزونه در این پست

دوستان این افزونه به طور استاندارد فارسی و بهینه نشده بود که به طور استاندارد بهینه و فارسی شد و از همان آدرس بالا قابل دانلود هست.

ناجی کرد - Mostafa - dozdaci - علی ولی زاده - mj21 - Lunatic
  • Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    ۲۱ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۸:۲۰

امروز یک افزونه دیگه فارسی کردم که فکر می‌کنم همه بشناسیدش. افزونه i like this که میشه باهاش هر پست رو لایک کرد.

دانلود افزونه در این پست

Mostafa - dozdaci - علی ولی زاده - Masroor - Lunatic

آفلاین
    عضو فعال
    ۲۵ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۵:۵۴

سلام
    من دنبال افزونه ای هستم که مطلب را در صفحه اصلی به صورت مختصر نشون بده و در ادامه مطلب کامل
    جون من الان تو قالب که نصب کردم مطلب رو کامل نشون میده و هیچ تنظیمی برای این کار نیست که نشه

افزونه نیاز نیست . توی فایل ایندکس قالبتون به جای دستور :

<?php the_content() ?>

دستور :

<?php the_excerpt() ?>

رو بزارید .

Mostafa - AGHIL - avn - Lunatic - bo2o
  • Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    ۲۸ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۸:۴۳

افزونه Broken link checker هم فارسی شد!

این افزونه کارش این هست که تمامی پیوندهای درون سایت شما رو بررسی می‌کنه و اگر لینک شکسته‌ای پیدا کنه به شما اطلاع می‌ده.

دانلود افزونه در این پست

Mostafa - dozdaci - akbarmf - علی ولی زاده
  • Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۱ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۹:۰۸

افزونه‌ی خلاصه آمار WP-Statistics
    نمایش تعداد کل نوشته‌ها, دیدگاه‌ها, کاربران, جفنگ‌ها, تعداد مشترکان فیدبرنر + بازدید کل وبلاگ.

دریافت افزونه
    روی نسخه‌ی 3.1 تست شده

افزونه‌ی اشتراک و ارسال نوشته به wpdelicio.us
    ارسال سریع نوشته به وردپرس خوش‌مزه.

دریافت افزونه
    روی نسخه‌ی 3.1 تست شده

Omid Sh - علی ولی زاده - MOTA
  • Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    ۹ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۰

افزونه فارسی گالری ساز Cleaner Gallery

یکی از افزونه‌های برتر در ضمینه ساخت گالری می‌باشد. این افزونه بر پایه XHTML نوشته شده و از اسکریپت‌های فراوانی پشتیبانی می‌کند.

دانلود افزونه در این پست

Mostafa - mrezagood - علی ولی زاده - mehdisr - Lunatic - amirvfx
  • amin3d

آفلاین
    عضو
    ۹ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۲:۲۳

به نام خدا ، سلام به همـــــــــــــــــــــــــــــــه
    نسخه جدید Register plus redux هم منتشر شد که با توجه به تغییرات فایل زبان بروز رسانی شد ، برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید ::
    http://www.wp-fa.com/1390/01/new-version-register-plus-redux/

Omid Sh - Mostafa - Lunatic
  • kakozadeh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۲
    ۱۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۱:۴۳

سلام دوستان
    من افزونه شکلک های یاهو برای وردپرس و فارسی کردم امیدوارم خوشتون بیاد.
    این افزونه را هم در بخش ارسال مطلب و هم در بخش نظرات می تونید فعال کنید.
    برنامه جالبی هست برای اطلاعات بیشتر و دانلود به آدرس زیر تشریف بیارید:
    http://webmah.ir/69/plugin-custom-smilies-2-0-farsi.html
    منتظر نظرات شما وردپرسی های عزیز هستم.
    یا علی

Mostafa - مهدی هوشیار - mrezagood - Omid Sh - milad200 - علی ولی زاده - mehdisr - Lunatic - Mansouri
  • ساری گلین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶۳
    ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۸

سلام
    افزونه WP-POLLs نسخه ۲.۶۱ هم فارسی شد.
    قبلا هم برای اولین بار نسخه ۲.۳ آن را فارسی کرده بودم. حالا می‌توانید آخرین نسخه آن را از آدرس زیر دانلود کنید و مشکلات خود را مطرح کنید:
    http://sarigalin.ir/blog/wp-polls/

سایت اصلی افزونه: http://wordpress.org/extend/plugins/wp-polls/

Mostafa - Omid Sh - akbarmf
  • مهدی هوشیار

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۹
    ۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۲۳:۰۲

سلام
    چندی پیش متوجه شدم که نیاز مدیران سایت به افزونه ی wp-postviews بسیار قابل توجه است به همین دلیل تصمیم بر این گرفتم که این افزونه را فارسی سازی کنم. اینک این افزونه که به صورت استاندارد با استفاده از فایلهای po و mo فارسی سازی شده است را به همه ی فارسی زبانان تقدیم می کنم.
    برای اطلاعات بیشتر و دانلود به آدرس زیر بیایید.
    http://www.asrjadid.net/?p=466
    منتظر نظرهای شما عزیزان هستم.

Mostafa - Omid Sh - milad200 - علی ولی زاده - se_dot
  • Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۰:۱۵

hoshyar گفت:
    سلام
    چندی پیش متوجه شدم که نیاز مدیران سایت به افزونه ی wp-postviews بسیار قابل توجه است به همین دلیل تصمیم بر این گرفتم که این افزونه را فارسی سازی کنم. اینک این افزونه که به صورت استاندارد با استفاده از فایلهای po و mo فارسی سازی شده است را به همه ی فارسی زبانان تقدیم می کنم.
    برای اطلاعات بیشتر و دانلود به آدرس زیر بیایید.
    http://www.asrjadid.net/?p=466
    منتظر نظرهای شما عزیزان هستم.

سلام
    تشکر. ولی این افزونه قبلاً توسط نت بوف فارسی شده و در همین تاپیک قرار گرفت.

Mostafa
  • مهدی هوشیار

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۹
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۲:۳۲

OmidSh گفت:

سلام
    تشکر. ولی این افزونه قبلاً توسط نت بوف فارسی شده و در همین تاپیک قرار گرفت.

سلام
    من با جست وجو در انجمن و گوگل چیزی پیدا نکرده بودم واسه همین بودکه این افزونه رو فارسی سازی کردم.

Mostafa - milad200
  • kakozadeh

آفلاین
    عضو
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۱

hoshyar گفت:

سلام
    من با جست وجو در انجمن و گوگل چیزی پیدا نکرده بودم واسه همین بودکه این افزونه رو فارسی سازی کردم.

سلام مهدی جان ، این افزونه افزونه ای هست که با جست و جو راحت می شه پیداش کرد و در ضمن چند نفر دیگه هم این افزونه را فارسی کردن و من خیلی وقت هست که از این افزونه استفاده می کنم ، برای فارسی کردن برو دنبال افزونه های کمیاب و کار آمد.
    با تشکر از زحمتی که کشیدی

Mostafa
  • ساری گلین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶۳
    ۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۲۳:۲۳

حدود سه سال است که برای مشاهده آمار وبلاگم از افزونه statpress استفاده می‌کنم. متاسفانه این افزونه دیر‌به‌دیر به‌روز می‌شود، بنابراین تصمیم گرفتم خودم دستی به سر و رویش بکشم و نتیجه این شد که این افزونه بهبود داده شده و پشتیبانی کاملی برای کاربران فارسی زبان فراهم آورده‌شده‌است. اما بگذارید کمی از ویژگی‌های این افزونه برای شما بگویم.
    دریافت افزونه و اطلاعات بیشتر در مورد این افزونه
    http://sarigalin.ir/blog/statpress/

می‌دانم این افزونه قبلا توسط کسان دیگری هم فارسی شده(فقط فارسی شده) اما در این نسخه تغییرات زیادی داده شده و باگ‌های آن گرفته‌شده که در بلاگم به طور کامل توضیح داده‌ام.

Omid Sh - kakozadeh - Mostafa - مهدی هوشیار - milad200 - ثاني عشر - amirvfx
  • sonami777

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲
    ۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۱:۵۰

سلام به همه دوستان
    چند وقت پیش یکی از بهترین افزونه های بهینه سازی سایتهای وردپرس یعنی HeadSpace2 را فارسی کردم و برای صاحب اصلی افزونه هم فرستادم.وقت نشده بود که بیام و نسخه فارسی شدش را برای دوستان قرار بدم تا اینکه امشب اومدم تو سایت گذاشتم،بعد دیم افزونه به روز شده و خوشبختانه دیدم که در نسخه جدید اون زبان شیرین فارسی هم قرار گرفته.
    این افزونه را میتونید از سایت خودم:
    افزونه بهینه سازی سایت HeadSpace
    از سایت سازنده:
    http://2oo.ir/headspace
    و سایت رسمی وردپرس دانلود کنید:
    Headspace2

این هم در رابطه با سازگاریش:
    Requires WordPress Version: 3.0 or higher
    Compatible up to: 3.1.1

akbarmf - Omid Sh - kakozadeh - Mostafa - مهدی هوشیار - se_dot
  • Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۶:۲۷

افزونه مطالب مرتبط بر اساس دسته (related posts via categories)

افزونه های زیادی برای اضافه کردن مطالب مرتبط بعد از پست وجود داره. ولی به نظر من کاملترین افزونه، همین افزونه هستش. که به زبان فارسی اون رو برگردان کردم و امروز در اختیارتون گذاشتم. یکی از ویژگی های این افزونه این هست که قابلیت استایل دهی بسیار آسانی داره و هر کسی به راحتی می‌تونه این کار رو انجام بده.

دانلود افزونه در این پست

Mostafa - مهدی هوشیار - milad200 - kakozadeh - mehdisr
  • میلاد رحیمی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۷
    ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۱

ابزارک ورود پارسی.
    این افزونه را می توان بعنوان یک ابزارک در کنار سایت های معمولی و شبکه قرار داد. فیلد های "شناســه" و "گذر واژه" بهمراه دکمه "ورود" و گزینه "من گذر واژه را فراموش کردم". پس از ورود کاربر به جای ابجکت های بالا، نام کاربر، ایمیل کاربر و وبلاگ او را نمایش میدهد و دو گزینه "کنترل پنل" و "خروج" هم در ان قرار خواهد گرفت.
    دانلود افزونه (پلاگین) فقط 7 کیلوبایت:
    http://m6rahimi.persiangig.com/script/persian-login-widget.zip

Mostafa - امین
  • djnemigam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸
    ۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۶:۵۰

سلام افزونه author info widget را ترجمه کرده ام. این افزونه وقتی بازدید کننده روی پستی کلیک کنه مشخصات نویسنده رو توی sidebar نشون میده.
    http://downloads.wordpress.org/plugin/author-info-widget.zip :آدرس افزونه
    http://www.3cheshm.com/bkp/fa_IR.rar :آدرس فارسی ساز

1-جراستی با نویسنده این افزونه تماس گرفتم که به جای لینک"دیگر پستهای .... را ببینید" 10 پست آخر رو نشون بده ولی جوابی نگرفتم . کسی میتونه کمکم کنه؟

2- افزونها ی هست که باهاش جدول درست کنی که از راست به چپ هم کار کنه اگر کسی میدونه لطفا بگه که خیلی ممنون میشم.

محمد درویشی - Mostafa
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۳۱ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۶:۵۰

افزونه فارسی FeedWordPress 2011.0602

افزونه ایی جهت واکشی پست ها ، نظرات ، دسته بندی ها و... از سایت مبدا به کمک RSS و فید (خوراک) با قابلیت هایی فوق العاده که این افزونه رو از سایر همتایان خودش متمایز میکنه
    آدرس در wordpress.org:
    http://wordpress.org/extend/plugins/feedwordpress/

دانلود افزونه فارسی شده:
    http://cheknevis.net/dl/feedwordpress.rev07.rar

نکته:
    افزونه تا جای ممکن فارسی شده. اکثر خطاها و پیام های افزونه فارسی شده. چون افزونه فایل زبان نداره امکان داره در بعضی جاها متن هایی از قلم افتاده باشه.
    امیدوارم برای دوستان مفید واقع بشه.

Mostafa - Omid Sh
  • kakozadeh

آفلاین
    عضو
    ۱۷ تیر ۱۳۹۰ - ۰۲:۰۳

سلام دوستان
    افزونه فارسی چت جاوا اسکریپت مخصوص وردپرس و براتون توی سایت قرار دادم.
    برای دریافت افزونه و اطلاعات بیشتر از افزونه اینجا کلیک کنید.
    در ضمن خودم فارسی نکردم قبلا دانلود کردم یادم رفته از کجا اما در کل افزونه باحالی هست پیشنهاد می کنم استفاده کنید.
    http://www.webmah.ir/245/javascript-chat-for-wordpress-farsi.html
    با تشکر

milad200 - Mostafa - Omid Sh
  • kakozadeh

آفلاین
    عضو
    ۱۷ تیر ۱۳۹۰ - ۰۲:۰۹

jackmorfy گفت:
    دوستان
    یک افزونه فارسی بگذارید که قابلیتی رو ایجاد کنه که کاربران بتونند نظرات رو دنبال کنن از طریق ایمیل و اگر نخواستن بتونن لغو کنن

دوست عزیز اولا درخواست افزونه و اینجا نده دوما این افزونه همون چیزیه که می خوای فقط من اسمش و می گم یک جستجو بکنی نسخه فارسی و انگلیسیش و راحت پیدا می کنی.
    Subscribe To Comments
    من توی سایت خودم از استفاده می کنم می تونی بیای و ببینی.
    http://www.webmah.ir
    دوستان عزیز باز گیر ندن تبلیغ می کنی و از این حرف ها...
    من فقط نمونه یا همون پیش نمایش معرفی کردم.
    یا علی

milad200 - Mostafa - jan123
  • aghahamidgol

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۳
    ۲۱ تیر ۱۳۹۰ - ۱۰:۱۵

افزونه ی ساخت فروشگاه الکترونیکی برای وردپرس DukaPress
    این افزونه به سایت شما قابلیت ساخت فروشگاه الکترونیکی را می دهد و بسیار قدرتمند می باشد آنرا می توانید از سایت وردپرس دریافت کنید ، نام افزونه DukaPress است.
    برای داشتن فایل زبان فارسی و اطلاعات بیشتر نیز می توانید به سایت DukaPress مراجعه کنید :
    http://dukapress.org/blog/2011/07/11/dukapress-persian-translation/

مراحل فارسی سازی توسط اینجانب صورت گرفته است.
    موفق باشید

silvercover - Omid Sh - Mostafa
  • نت بوف

آفلاین
    عضو
    ۲۱ تیر ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۶

سلام دوستان
    به مناسبت اعیاد شعبانیه افزونه ناقابل مدیریت دریافتنی رو برای دریافت گذاشتم.برای تعجیل در ظهور امام زمان (عج) صلوات یادتون نره.
    افزونه مدیریت دریافتنی

Mostafa - kakozadeh - ثاني عشر - mehdisr
  • سوشیانت زوارزاده

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸
    ۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۵

درود دوستان گرامی وردپرسی
    افزونه ای که آماده کردم HTML Javascript Adder هستش که براتون پارسی سازی کردم
    کار افزونه: کمک میکنه که به سادگی کدهای اچ تی ام ال، جاوا اسکریپت، فلش یا دیگر کدهای همانند رو در ستون کناری به طور سفارشی نمایش بدین اگر خواستین درباره ی افزونه بیش تر بدونین این جا برید.
    دریافت افزونه

Mostafa - amirsaam
  • R

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶۵
    ۱۴ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۷:۰۹

سلام به همه دوستان عزیز وردپرسی
    خوب هستید؟
    شاید تا الان متوجه یک امکان در صفحه ورود ایمیل یاهو شدید

امکانی که بوسیله آن می توانید با اکانت جی میل و فیس بوک وارد یاهو میل شوید

حالا این امکان با این افزونه برای وردپرس می آوریم،البته یک امکان دیگری را این افزونه برای ما ارائه می دهدکه بوسیله آن بازدید کننده ها میتوانند با اکانت های دیگری وارد و برای شما نظر ارسال کنند

من این افزونه را امروز فارسی کردم و در اختیار شما دوستان قرار می دهم

امیدوارم لذت ببرید

امکانات این افزونه برای سایت های فیس بوک،توییتر،گوگل،یاهو،وردپرس.کام می باشد

دانلود افزونه از مخزن وردپرس(انگلیسی) http://wordpress.org/extend/plugins/social-connect/:
    دانلود افزونه فارسی

amirsaam - Mostafa - حسین - FreeBlog.ir
  • ناجی کرد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۰
    ۱۷ مرداد ۱۳۹۰ - ۲۲:۱۰

افزونه پرسش و پاسخ

Question and Answer Forum
    چند روز پیش این افزونه رو ترجمه کردم و به نظرم اومد که ممکنه برای دوستان مفید باشه اون رو در اینجا قرار میدم. امیدوارم که همین طور باشه.
    امکانات:
    امکان ارسال پرسش توسط کاربران و بازدیدکنندگان
    لیست کردن پرسش ها - هم یک یک برگه و هم به صورت پست در صفحه اصلی -
    امکان پاسخ دادن مدیریت و هم چنین بازدیدکننده ها
    و ...

دانلود افزونه در منبع اصلی وردپرس
    دانلود فایل زبان این افزونه

نحوه نصب و قرار دادن آن در برگه

Omid Sh - طراحان نوین - amirsaam - Mostafa